Nerozumieme si v posteli

zaralotuska
30. nov 2023

Ahojte, som vo vynikajúcom zdravom vzťahu už štyri roky. Je to skvelý chlap, neskutočne si rozumieme, nehádame sa, máme podobné cieľe v živote a keď spolu trávime čas je nám obom dobre. Dokonca aj jeho rodičia ma majú radi a moji jeho takisto. Dlho ma však už trápi že si vôbec nerozumieme v posteli. Je to tak už od začiatku nášho vzťahu, mysela som si však že to chce len čas a “naučíme” sa na seba a bude to fajn. Nieje to tak. Viem že obom nám to chýba no zároveň sa nám ani nechce spolu spať keďže vieme asi aké to bude. Nemyslím si že to je niekoho z nás chyba, pretože jednoducho každý chceme niečo iné a nejde to moc skĺbiť aby sa nám obom v ten istý moment páčilo to isté…. Bojim sa lebo viem že niekoho ako on nestretnem len tak, a je to ozaj škoda že vo všetkom si rozumieme len v tomto nie. Ani by som nad tým tak neuvažovala ale keď mi kamarátky hovoria že so svojim priateľom spia aj x krat denne celkom ma to mrzi keďže my mozno raz za mesiac. Preto sa chcem opytat či niekto nemá podobnu skusenost a jednoducho sa s tým da naucit zit, alebo skor či si mysli že ten vztah skor či neskor padne. Vazim si ho ako cloveka preto by som ho nechcela začať podvadzat, napriek tomu sa obávam že mi myslienky časom pôjdu inam.

karolina196
7. dec 2023

@zaralotuska V pohode,ja tu tiez nevysedavam.Namiesto toho,aby si mi pisala ako nemas cas a ze mam byt v klude,tak som mohla mat uz kratku strucnu odpoved.Podla toho ako ty reagujes je uplne zbytocne sa tu vobec na touto temou este pozastavovat.A to neber tak,ze som sa urazila alebo nieco podobne.Podla reakcii usudzujem ako je tema vazna...