Mám mu povedať, čo som sa dozvedela?

simma121
31. mar 2023

Stretávam sa uz skoro rok s chlapom, s ktorým travime cas, ked nam to obom vyhovuje. Väčšinou naše stretnutia fungujú tak ze bud sa mi on raz za cas ozve alebo aj ja jemu a dohodneme sa a pridem k nemu. Predomnou mal dlhodoby vztah, o ktorom mi ale uz od začiatku tvrdí ze to ukoncili a spolu nie su. Avsak sa mi dostalo do usi, ze spolu su. A mne moja intuicia uz dlhodobo hovorí ze mi tu niečo nesedi. Je to uz par dni co nie sme v kontakte a cakam kedy sa mi zas ozve. Ale potrebovala by som od vas nestrannu radu, co si myslite mala by som mu o tom povedat, ze co sa mi dostalo do usi, ked sa mi ozve? Popripade ako mu to napisat tak aby som dostala od neho vysvetlenie? Dakujem vopred za všetky rady. Podotykam nic vztahove spolu neriesime. Ale obavam sa aby som ja nebola ta 3 osoba,ktorá niečo kazi

syslik81
31. mar 2023

prides za nim vyspite sa a odides- nic viac niesi a on nieje povinny ti rozpravat o vztahu ked s tebou ine ako sex neriesi ... a akosa vravi na kazdop splechu pravdy trochu .. ta 3 mozno 4,5 uz si si .... odid a najdi si niekoho normalneho slobodneho / volneho

simma121
autor
31. mar 2023

@syslik81 ale na začiatku bola taka dohoda, ze obaja sme slobodni... Tak nerozumiem preco by mi klamal. Preto by som mu to na rovinu povedala.

eeffka
31. mar 2023

@simma121 a co ti mal povedat? Ze ma doma zenu ci ti nevadi robit matrac?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oskorusa
31. mar 2023

@simma121 tak mu povedz, že máš pocit, že dohodu porušil a už sa nechceš stretávať. Výbavené.

alzbeta1301
31. mar 2023

@simma121 ako to chceš ozaj byt niekoho milenka? Aké by to bolo tebe prijemne keby ta tvoj chlap podvádzal a ona by tu písala čo ty pekne by som kontaktovala jeho polovicku mech vie čo za hovado má doma 🙂

zmrzlinka2021
31. mar 2023

@simma121 ak ste obaja slobodní, tak ho respektuj. Má právo na lásku.

queen_mary
31. mar 2023

Ked ste len friends with benefits a nechces narusat pripadny vztah - tak sa ho na to spytaj. Akoze nechapem co chces riesit na tomto 😀

Ak je vo vztahu, tak sa ti uz mozno neozve/ani neodpise..

syslik81
31. mar 2023

@simma121 na zaciatku mohol byt ... vratili sa k sebe a mat ilenku na telefon mu vyhovuje ... proste bud v tom budes pokracovat a vzdy budes len ta co mu zadarmo da kedykolek chce alebo odides s hrdostou a nechas ho .. ci uz ma alebo nema priatelku

simma121
autor
31. mar 2023

@queen_mary presne tak opytam sa ho na to a uz aj podla reakcie zistím.

zmrzlinka2021
31. mar 2023

Dievčatá ale kde ona píše, že mu robí stetku? Píše, že sa iba stretávajú, to však neznamená, že automaticky rozťahuje nohy. Veď píše, že zatiaľ sa len spoznajú a ešte nezačali spolu chodit

beata_k
31. mar 2023

Ved sa ho normalne opytaj, ci je vo vztahu, ze milenku mu robit nebudes. Ze to nie je tvoja salka kavy.

joja101
31. mar 2023

Očividne medzi vami nie je nič viac ako len sexuálny vzťah (aspoň tak som to pochopila z tvojho príspevku), takže by som asi som nevzrušovala, keď ti niečo zatají alebo nepovie. Ak by si potom zakaždým neodchádzala, tak možno by z vášho vzťahu mal iný pocit a viac s tebou riešil veci.

simma121
autor
31. mar 2023

@simma121 mne len ide o to, ze on sam mi tvrdil l, ze nikoho nema a ze to ukoncili a sme naozaj len kamarati a mne osobne by mi prekazalo keby ma v tomto klamal. Ved preco by mi to nemohol normálne povedať, ked aj tak spolu nic neriešime každopádne dakujem za vsetky odpovede

liusa82
31. mar 2023

Povedala by som mu to priamo narovinu.Ja jedno čo neznášam ak niekto zavádza a klame.A ukončila by som toto stretávanie sa s ním.

beata_k
31. mar 2023

@syslik81 Hovori sa tomu priatelstvo s vyhodami. Aj zena ma pravo na sex. Ale to neznamena, ze ho musi mat len s partnerom. Ked ho 3 roky nenajde, tak co? Bude bez sexu? A preco by mala? To len muzi si mozu uzivat zivot?

syslik81
31. mar 2023

@zmrzlinka2021 stretavaju sa u neho na dohodu aku mali na zaciatku - myslis ze skladaju puzzle?

syslik81
31. mar 2023

@beata_k a ty citas niekde v prispevku odomna ze ju odsudzujem? len jej pisem ze nieje povinny ej hovorit o svojom zivote ked ju ma -aj ona jeho- len na sex a vzdy tam bude ta druha ...

beata_k
31. mar 2023

@syslik81 Ano 14:15 o nej pises ako tej co mu da kedykolvek zadarmo.

syslik81
31. mar 2023

@beata_k a nedava?

simma121
autor
31. mar 2023

@syslik81 prosim vas nehadajte sa tu... Ja som tuto diskusiu nezalozila koli tomu aby ste si tu vymieňali nazor... Chcela som len uprimny nazor od Vas.

syslik81
31. mar 2023

vyspis a s nim kedykolvek zavola ... ktory chlap by to odmietol ... mali taku dohodu -baja maju sex -tak co jej teraz vadi ..

family1230
31. mar 2023

A ako si ku nemu chodila ???? Nemal tam nejake veci tej priateľky ??? Alebo čo ti tvrdil že žije sám ???

syslik81
31. mar 2023

@simma121 ja som svoj nazor napisala,len podaktore musis druhym nazor vyvraciat pokial nieje rovnaky ako ich ..
mas to na com ste sa dohodli .. on ma svoj zivot - mohli sa ako som uz pisala k sebe vratit ale on s tebou nemusi nic riesit je to len o jeho svedomi

simma121
autor
31. mar 2023

@syslik81 tak asi to ze ak sme sa cely cas stretávali a on mal priateľku a tvrdil opak tak asi zo by mi malo vadit?

beata_k
31. mar 2023

@syslik81 aj on jej dava. O tom je sex bez vztahu

simma121
autor
31. mar 2023

@family1230 chodieval po mna on... Nikdy som tam nic nevidela co by mi naznačovalo zr niekoho ma... Ale tuto spravu co som sa dozvedela ma zarazila

syslik81
31. mar 2023

@beata_k ale on nezalozil diskusia- ale ona .. 😉

miadi
31. mar 2023

@zmrzlinka2021 Chcela som napisat ze si naivna ked myslis ze neroztahuje nohy a rok len chodi k nemu obcas si zahrat šach. Ale potom napisala “ ked spolu nic neriesime.” Tak som zmatena Lebo Asi myslela vztahovo. No maju spolu sex . Autorka ak bola na zaciatku dohoda ze sex budete mat exluzivne len vy dvaja .. ze ty nemas 5dalsich kamosov na šach tak ani on. Aj ked Snad pouzivate kondom vzdy je sanca pohlavych chorob ked tych sex partnerov je viac . Ved sa ho opytaj Mozno mà Mozno nema. Uvidis Podla jeho reakcie . Opytaj sa tvarou v tvar. A ked ti vadi ze mà aj iny vztah tak to mozes kludne ukoncit.

simma121
autor
31. mar 2023

@family1230 tvrdil mi ze ked este spolu boli chcel aby sa ona ku nemu nastahovala ale ze ona nechcela. Nasledne sa rozisli.