Neviem dosiahnuť orgazmus

bubak123
9. aug 2022

caute, mám taký problém, mám uz niekoľkeho partnera a sex mam rada a aj som spokojná, avšak neviem dosiahnuť orgazmus. totižto vždy, keď uz-uz ho mam dosiahnuť mi začne byt dráždenie až nepríjemne a na nevydržanie. úplne že musím prestať na chvilku, kým sa trosku upokojim.
nemáte niekto podobne skúsenosti a radu, čo s tým, pripadne k akému odborníkovi zájsť?

v zásade mi to nevadi, ale chcela by som vedieť, aký je to pocit. diky

miankass
9. aug 2022

@bubak123 nedrazdis si velmi nizko? Az tak kde pišaš??? Vtedy to je take neprijemne skus trosku vyssie.

bubak123
autor
9. aug 2022

@miankass už som skúšala aj to 🤷‍♀️

ankare
9. aug 2022

@bubak123 a sama vieš dosiahnuť orgazmus?

bubak123
autor
9. aug 2022

@ankare nie, vždy to skonci pri tom, že je to strašne intenzívne a už neviem nijakým spôsobom pokračovať, ale necítim sa ako pri tých kvetnatych opisoch, čo pocuvam od iných ľudí

ankare
10. aug 2022

@bubak123 to ma veľmi mrzí, do kelu. Myslím,že sexuológ by vedel poradiť.
Ja najlepšie dosiahnem orgazmus, keď som ja hore a sama si určujem tempo a intenzitu. A dosahujem len klitorialny

hope87
10. aug 2022

Skusala si vibrátor? Ak nie, vyskusaj...Napr. taky, co je v tvare penisu ale este ma aj vycnelok na drazdenie klitorisu z vonku. A mozno to, co ty citis, ze je velmi intenzivne-az priam neprijemne, je prave ten bliziaci sa vrchol...neviem...je to zvlastne.