Nezáujem o priatela

19. máj 2022

S priateľom sme spolu 3 roky, deti este nemáme, všetko viac menej klape, rozumieme si, lubime sa... Poslednych par mesiacov na sebe porozujem ze na neho nemám chuť, nieze by ma nepritahoval ale nejako sa to vo mnr asi utlmimo, co je ale problém vela krat ked stretnem sexy muža na ulici, policajta, kolegu hocikoho príťažlivého zacnem fantazitovat, jasne nic by som reálne neurobila ale uz som sa par krat pri takýchto myšlienkach uvedomila... Co s tým? Priateľ je fakt fešák športovec ziadny zanedbany tučný domased nechápem

roja01
19. máj 2022

Rozmyslaj kto ti nasepkava a pokusa ta? Je to tvoja osobnost? Isto nie.

autor
20. máj 2022

@roja01 ako to presne myslite?

diolvi
20. máj 2022

Čo skúsiť oživiť niečím novým vzťah, celkove chovanie k sebe, niečo nove v posteli... Alebo robiť veci ktoré ste robili na začiatku 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
20. máj 2022

Každá fantaziruje o iných chlapoch, každá si občas povie ako by to bolo ak by som bola s niekym iným. Niektorá si to prizná, niektorá si z toho vyrobí problém, niektorá sa bude tváriť, že nie, nie, nie... Aj chlapi občas fantaziruju o iných ženách, ale ak by došlo na lámanie chleba, nespravia nič. Nie je na tom nič zlé, ani na jednej ani na druhej strane.
U vás proste vyprchali prvé splasené hormóny, posúvas sa inde. Treba budovať vzťah, fantazirovanie si treba nechať ako príjemné steklive tajomstvo a netrápit sa tým a hlavne si ním nepokazí reálny vzťah.

deti95060810
20. máj 2022

po troch rokoch? troška skoro... asi to nie je ten pravý... ja som s mm niekoľko krát dlhšie

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz