Orálny styk a nevera

bart117
11. aug 2022

Ahojte. Budem sa snažiť písať stručnejšie a chopím sa poslednej šance a potrebujem názor od ľudí.
V živote som nerobil že by som písal a zaujímal sa o rady a názory na internete ale som z toho už tak zúfalý že to zašlo až sem a už niekoľko krát som uvažoval verejnejšie niekde napísať a podeliť sa.
Dnes ako aj iné dni v minulosti ma trapy otázka ohľadom oralneho styku. A čítam si príspevky a články.

Mám 26 s priateľkou sme spolu vyše 5 rokov a mame problém s orálom. Respektívne ona. Musím sa prosiť aby mi to spravila a mám to cca raz za 1-2 mesiace a mne to brutálne chyba a potrebujem to. Problem je v tom že ona to nerada robí dokonca keď chcem pri sexe aby ma dokončila tak jej sa to hnusí musím si ho ísť oplachnut aj keď sme sa pred milovaním obaja sprchovali. Už niekoľko mesiacov behám na stránkach erotických služieb ale nikdy nemám odvahu aj reálne ísť a zavolať pretože priateľku milujem ale už som sa snažil sa s ňou niekoľko krát otom porozprávať a nechcem jej zahýbať ale fakt som bezradný. Najväčšia sranda je v tom že lubi byt žiarlivá a vtedy sa snažím nejak narážať ze proste ja keď niekoho milujem a žiarlil by som trocha nad rámec tak v posteli spravím preňu všetko aby ani ju nenapadlo ma podviesť alebo nejak ublížiť. ( ona žiaľ takto nerozmysla ) Blbe komenty si nechajte žiaľ nie každý malme rovnaký vzťah s partnerkami. PS ja viem že väčšina chlapov ma podrží a napíše že možno to je v pohode ani mne by sa to nepáčilo keby som zistil že niekto jej to robí ale proste ja nemám stým problém.

ls56
13. aug 2022

@ukulela
@viestta ale inak posledny koment,lebo je to stratena debata a uz sa tu dostavame pomaly do dalsich tem. Kazdy bude mat svoj nazor. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Kazdy je ochotny urobit pre partnera nieco ine a kazdy ma hranice niekde inde. To co nevyhovuje mne, inemu moze. To co je pre ineho dolezite,pre dalsieho nie. 100ludi, 100chuti. Ked je to prenho dolezite nech vymeni partnerku. Asi tak by som to ukoncila.✌️✌️✌️

ukulela
13. aug 2022

@ls56 a preto je scestne, ze lutujes nape mojho muza (a hovno vies,nesvietis nam pri posteli) ja lutujem ju. Mal by ju nechat.

au1994
13. aug 2022

Pozri, žiaľ ty niečo potrebuješ, jej sa to hnusí, nesadli ste si, rozprávali ste sa o tom asi nie raz. Ak je to pre teba skutočne taká podstatná vec a vieš, že priateľka sa v tomto nezmení, najlepšie bude, keď sa s ňou rozídeš ešte predtým ako ju podvedieš a spôsobíš jej tým ešte väčšiu bolesť.

zdenkastanka
13. aug 2022

Chlapce, chod sa dat liecit.... ako si mozes narokovat na niečo , co sa jej jednoducho nepaci?to ti nevadi ze to robí pre teba nasilu ?ty si aky sebec?tak si daj vyoperovat par rebier a fajci sa sam, ty tupoň!😠

alchemilkazltozelena
13. aug 2022

@zdenkastanka ja sa dočuram 🤣🤣🤣🤣

bessie12
13. aug 2022

@zdenkastanka hned mam lepsiu naladu 😂😂😂😂😂😂

zdenkastanka
13. aug 2022

@bessie12
@alchemilkazltozelena vraj Marilyn Manson tak spravil - tak v rychlosti mi ten napadol,tak nech sa aj @bart117 inspiruje 😉a bude spoko.

bessie12
13. aug 2022

@zdenkastanka nie je to zly napad 😂😂 za vyskusanie nic neda, len pride o par rebier 😀
Ale teraz vazne. Ako by sa ti to pacilo @bart117, keby tvoja priatelka zacala od teba pozadovat nieco co je ti proti srsti. Nieco co sa ti hnusi. Z lasky k tebe sa to snazi prekonat aspon raz za cas, ale bohuzial castejsie to nejde. Nemozes ju do toho nutit. Moj priatel by to tiez chcel, ale ja sa prekonat neviem. Nie ze by sa mi to hnusilo, ale proste je tam blok. Pochopil to a netlaci na mna, ze to "musim" urobit.

zdenkastanka
13. aug 2022

@bessie12 on si tu len prišiel o verejne odobrenie oralnej nevery... inak neviem no....lebo chudacik on je na tom tak závislý az nevie co so sebou 🙏😏tak ci mu podrzime stranu a dame za pravdu...

bessie12
13. aug 2022

@zdenkastanka tak nech si ho privrie do dveri a problem vyrieseny 🤷‍♀️

zdenkastanka
13. aug 2022

@bessie12 haha nech mu najblizsie do neho priatelka kusne😬😬😵

viestta
13. aug 2022

@zdenkastanka presne. Keby dačo, tak sa odvolá na široké plénum MK, že mu to tam schválili. Nevyšlo. V hlasovaní mu to vacsina neodobrila, dokonca na nom nenechali jednu nitku suchu, tak on tu viac ani nepríde. Teraz to preberá s chlapmi v krčme, a tam mu to schvália. Vsak objektívna príčina...

bessie12
13. aug 2022

@zdenkastanka skoda jej zuby na to 😂 ked uz to chce pchat do ust inej, tak radsej do tych dveri privrie alebo kladivom tresne ci inym nastrojom. Vyber uz necham na nom 😀

zdenkastanka
13. aug 2022

@viestta heh jasne a povie, chlapi vy to viete najlepsie .dam na vaše rady....nuz tak nech sa aspon s priateľkou dostojne rozide a nie jej zahybat.

muzskylukas
13. dec 2023

@bart117 radšej sa s ňou o tom porozprávaj a ak sa milujete navzájom nájdete riešenie ak nie roziďte sa bude to lepšie ver mi, Orálny sex je aj o prejavenie úcty k mužovi akevo žene. Keď žena neprijma orálny sex má problém prijať seba a keď žena nechce dávať orálny sex má problém prijať partnera. Myslíš, že takto to bude fungovať keď ťa neprijma a vyfajčí potom nejakého cudzieho chlapa ? Ja mám skúsenosť, že ženy čo hovoria že neradi orálne uspokojujú tak mňa vždy orálne už uspokojovali ale ja som to nikdy od nich nežiadal, oni samy. Ženy po tom túžia a niektoré až potom čo ju orálne poriadne uspokojiš, tak oni veľmi radi a nájdu sa aj ženy čo majú predsudky, domnienky s toho čo hovoria iný, možno majú zlú skúsenosť traumu s toho a je to. Každopádne skús to s ňou nie prevrat ale skús ju fakt jemne uspokojovať a nieje to len o vagíne, je to o celom jej tele.