Páčia sa mi starší muži

12. nov 2022

Ahojte. Všimla som si na sebe že sa mi páčia starší muži. Nikdy som nemala priateľa mladšieho alebo rovesníka. Terajší priateľ ma 36 rokov a ja mám 24 sme spolu už dva roky a plánujeme svadbu. Iba má zaráža pohľad spoločnosti na tieto vzťahy keďže väčšina ľudí si myslí že keď je žena so starším mužom musí to byť kvôli peniazom a majetku. Alebo potom sú ženy rozvrácačky manželstiev pretože sú s rozvedeným mužom alebo naopak že sa chce muž len zabaviť s mladšou ženou 😄 Ako to vnímate vy? Je to taký môj malý prieskum 😂

marca12
12. nov 2022

Zrejme ti imponuje starsi,zabezpeceny muz. S rovesnikom by si si musela budovat vsetko od zakladu,riesit ine problemy,ono je tazke ustat vztah,ked sa obaja hladate,snazite sa zabezpecit si byvanie,buducnost. Ak je uz jeden z partnerov zabezpeceny,je to ovela lahsie,opadne mnoho problemov. A prave to mozno zeny pritahuje,ze starsi chlap uz neriesi taketo veci.

autor
12. nov 2022

@marca12 po roku vzťahu sme si spoločne kúpili byt čiže sme si týmto všetkým prešli...je síce pravda že zabezpečený je určite viac ako rovesníci ale o tom to nie je ja som myslela skôr takú tú fyzickú stránku a to že si veľmi rozumieme

ckocka
12. nov 2022

Ja vnímam že páry sú rozne a zrejme majú svoje dovody prečo sú spolu.

sandyan
12. nov 2022

Aj mne sa odjkakziva pacia starsi muzi. Moj priatel je starsi o 15 rokov 🙂

nwnw
12. nov 2022

To nie je az taky vekovy rozdiel. No zas mne neprekaza ani rozdiel 25r. Vek je iba cislo..
Tu v kazdej teme argumentovali, ze ked budes mat 50, tal muz bude dochodca a co??? Pozn dochodcov, co cestuju, sportuju, su aktivni a tiez poznam 35r opustene lenive prasce, ktore sa lutuju.

Smelo do toho! Ty snim budes zit, ostatne Ta nemusi zaujimat.

simona20201309
12. nov 2022

Mne je jedno co si o nás myslia za chrbtom. Nemám žiadnu zlu skúsenosť a všetci muzovi rovesníci aj rovesnicky sa ku mne správajú normálne, ako k seberovnej.
Bohužiaľ, väčšina si myslí, že žena vidí na staršom chlapovi peniaze. Väčšinou je to to, že sa správajú ako gentlemani, sú uctivi, slušní, ... to dnešným mladým pánom chýba.
Nehovoriac o sexe. . . To ani nejdem rozpisovať. Pochopí len ta, co to zažila a iné už nikdy viac nebude chcieť. 😆

autor
12. nov 2022

@simona20201309 súhlasím úplne 😄

luccija
12. nov 2022

Nic neobvykle kazdy ma svoju mustru na muza🙂ja som mala vzdy podobny typ povahovo, niekto si vzdy najde problemoveho, mamickara ...chalan v tvojom veku ma asi ine zaujmy ako kupit byt a usadit sa.Hlavne, ze si ho nasla a rozumiete si🙂

danica2711
12. nov 2022

No tak sa ti páčia starší muži. Našla si si takého, rozumiete si, tak si to užívaj a na to, čo si o tom myslia ostatní, kašli

mikadooo
12. nov 2022

Vieš čo. Mne sa páči taký, ktorý mi je sympatický. Neorientujem sa na vek. Napríklad máme tu v okolí strašne zlatého kuriéra 😄. Má asi o 10 rokov menej ako ja, ale má vždy dobrú náladu, vysmiaty ako lečo, život je gombička, proste ešte taký "bezstarostný"... Páči sa mi to, vždy pri preberaní balíka na chvíľku zabudnem na tie svoje starosti 😉. Možno keby nejaký iný kolega mal 50, je galantný, pozorný a milý a hlavne, dobre sa s ním cítim, tak ok, prečo nie? 🤷. Nepotrebujem svoje osobné sympatie nejak vzťahovať na vek muža... 🤷

majlo1234
12. nov 2022

Mozno mas daddy issues. Ja som sa tak samodiagnostikovala😃

autor
12. nov 2022

@majlo1234 neviem to asi skôr nie...ja si iba skôr rozumiem so staršími mužmi a aj ma viac priťahujú 😄

bessie12
12. nov 2022

tiez sa mi pacia starsi muzi. Mam starsieho partnera a hoci to nebolo planovane, tak osud to zariadil inac 😀

0silvia0
12. nov 2022

Aj mne sa vzdy pacili starsi muzi. Rovesnici mi pripadali tak deckoidno a nepritahovali ma.

simona20201309
12. nov 2022

@mikadooo aj my máme takého kuriéra 😀😀😀 dpd?

mikadooo
12. nov 2022

@simona20201309 ánooooooo 😄

simona20201309
12. nov 2022

@mikadooo 😅👉

elam1234
12. nov 2022

Rovnaký vekový rozdiel som zažila aj ja 🙂 lenže ja mala 31 a nikto to neriešil 🙂 možno je to len tvoj pocit 🙂 ja som ho neskutočne milovala , ako nikdy predtým nikoho a nebudem ani po ňom 🙂 a myslím, že to všetci moc dobre vedeli/videli , možno preto 🤷

elam1234
12. nov 2022

@marca12 zabezpečení? 😂 No tak to by som chcela vidieť 😂 to je možno tak pol na pol. Ja stretávam tú druhú polku, keď ja som viac zabezpečená ako ktorýkoľvek z nich 😂

madeline1
13. nov 2022

Neries ostatnych.

sinusoida
14. nov 2022

Aj mne sa páčia starší, je to v poriadku...a 36 ročný muž, nie je starý muž😃

peta114
16. nov 2022

Môj partner je o 20 rokov starší a rozumieme si po každej stránke..

1gabriela13
16. nov 2022

Ja mám o 11 rokov staršieho 44 ročného. Na vek brutálne vyzerá,nie preto že je môj ,ale je to fakt . A poznám ,zas 20-30 ročných no čistá katastrofa. Vek je len čislo,ktoré nič nenapoveda.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elam1234
20. nov 2022

@1gabriela13 presne to isté aj u mňa 😄 aj vek aj rozdiel , lenže už je ex