Páčite sa chlapovi a on sa hanbí

7. feb 2023

baby, povedzte váš názor.... čo si myslíte o tom, keď máte pocit, že sa chlapovi páčite.... vidíte to na jeho nesmelom pohľade, že sa mu páčite ale on sa tak trocha asi hanbí... a v rámci partie sa vidíte prvýkrát, máte ten pocit, skrátka taký ten pocit, že fakt by to tam malo byť... lenže ste skôr ten typ, čo čaká na prvý krok od chlapa... vidíte sa v rámci partie druhýkrát, znova máte ten pocit, ale stále sa nič nedeje, že by si vás pridal do priateľov na fb alebo napísal na messenger, alebo niečo... vidíte sa tretí krát a v rámci partie strávite spolu všetci predĺžený víkend, a zase máte ten pocit, akurát vidíte na ňom že je dosť hanblivý... a nakoniec ani po predĺženom víkende žiadna správa, žiadny kontakt... nič... zvláštny pocit to je... mne sa páčil tiež... a podľa všetkého teda aj ja jemu....ale vždy čakám, že začne prvý chlap... škoda :(
chcem len vedieť, čo si o tom myslíte.. no a aj keď to možno vyzerá na pubertiakov, tak obaja máme kúsok po tridsiatke....

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckocka
9. feb 2023

Ty hanblivého nechceš, tak ho vynechaj a je vybavené.

zafir01
9. feb 2023

@sheila121 ja som mala 19.. Môjho som oslovila.. Inak som vždy bola ta, ktorej muži volali, či písali prví..
Ale vysla som z komfortnej zóny, napísala som mu sms(segra mala jeho číslo), že sme sa videli tam a tam a tam, a ze nebudem robiť omáčky, si mi sympatický a chcela by som dať s tebou kávu. (tu som ani nepila 😂)
A potom už prebral iniciatívu on.
sme spolu 16 rokov a porodila som mu 4 deti. Nebol hanblivý, len mal prácu, ktira sa ťažšie klbila zo vzťahom, takze ani nemal v úmysle nič riešiť.. Myslel, že to bude krátkodobé 😂😂😂

sheila121
9. feb 2023

@zafir01 tomu hovorím emancipácia a úprimnosť rovno do ksichtu 🙂

jujala
10. feb 2023

hanblivy/nehanblivy....ja keby som nebola akcna, tak ani deti nemam. tak nie som oficialne rozvedena a teram mam novy vztah a keby som len cakala a cakala, tak sa po mesiaci ani nestretneme....proste ked nieco citim, tak komunikujem a ked polovicke nedojde, tak hold treba skusit...ved uz sa take moze stat, Boooooze nic, len ze pride zamietava odpoved. A problem vyrieseny.

babkaland
23. mar 2024

Tak by malo byť. To je totálne blbosť že “ja som taká že čakám prvý krok od neho” keď sa ti páči tak to urob. Ale ja vám poviem v čom to je: Vždy ten kto je zalúbený sa bojí viac odmietnutia a preto je opatrnejší t.j. hanblivý. Ak vám na tej osobe záleží, tak nemáte odvahu šplechnúť jej do xichtu že páčis sa mi a tak… Ten čo neni zalúbený tomu je lahšie brať to športovo že si povie zariskujem a uvidím, bude čo bude.