Partner je ku mne až moc pozorný

10. máj 2024

Pekný večer. S priateľom sme spolu 2 roky spoznali sme sa v zahraničí kde obaja pracujeme a žijeme . Mám 24 rokov on 37 a neviem možno som nič také ešte nezažila teda vlastne určite 😁 ale je ku mne príliš pozorný teda nie že by mi to vadilo ale kamarátka zo Slovenska mi tvrdí že si ma kupuje ibaže ona ho v živote ani nevidela naživo a vôbec ho nepozná ale je taký že mi posiela kvety domov,volá mi , píše, plánuje rôzne víkendy spoločné a tak že príde pre mňa že obleč sa a ideme ,extrémne sa o mňa zaujíma a je milý a v poslednej dobe chce aby sme išli bývať spolu pretože zatiaľ bývame každý sám 😁 dali sme sa dokopy po mojom zlom vzťahu s ex a vtedy mi povedal že ak mu dám šancu že mi ukáže ako vyzerá láska tak myslíte že už? 😁😁 Je to pre vás príliš alebo vám to príde normálne? 😊

jankassa
10. máj 2024

Choďte spolu bývať a potom uvidíš 😊

autor
10. máj 2024

@jankassa áno pomaličky to plánujeme 😊 aj tak sme stále buď u neho alebo u mňa spolu😁

lindous
10. máj 2024

Keby si ťa kupoval, dostávaš možno drahé darčeky, ale nie až úprimnú pozornosť a záujem o tvoju osobu a pocity.. 2 roky sú už celkom slušná doba na to, aby si si všimla či to je spôsob manipulácie alebo taký proste je.. prečo presne by si ťa mal kupovať? Neznie to, že by tam bol nejaký problém, že by mu išlo o to ťa pozornostami zaslepit a umlčať…ale tiež si myslim, že skúsiť spoločné bývanie a to ukáže väčšinou veľa 😊

ankare
10. máj 2024

Že nie je Slovák?

autor
10. máj 2024

@lindous nie práveže vôbec nejde o žiadnu manipuláciu je to všetko také príjemné a prirodzené 😊

autor
10. máj 2024

@ankare to je dôležité? 😁😁

pribinak
10. máj 2024

Pamätaj že keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú.
Máte medzi sebou dosť veľký vekový rozdiel. To je jeho výhoda, je skúsený a ty nie, alwbo nie toľko ako on

A kupovať to nemusia byt vždy len drahé a luxusne darčeky, stačia aj menšie ale dane v správnej chvíly

autor
10. máj 2024

@pribinak vekový rozdiel nie je veľký ale ideálny pre nás o veku sa baviť nemusíme pretože to nám obom vyhovuje 😊

autor
10. máj 2024

@pribinak a sme spolu 2 roky on je celkovo pozorný človek a zaujíma sa o ľudí na ktorých mu záleží nemyslím len mňa ale aj rodinu a kamarátov 😊

nenne27
10. máj 2024

No napriklad ak je Arab tak oni su povacsinou takito extremne pozorni a citis sa pri nich ako kralovna

alickapusinka
10. máj 2024

13 rokov je dosť veľký vekový rozdiel.

zooeynka
10. máj 2024

Na 100% je pocerny a ich taktika je zahrnut zenu ktoru chcu pozornostou, darmi atd a akonahle sa stane manzelkou tak sa taktika prudko meni. Chod s nim byvat a maj oci otvorene....co ine sa ti da poradit? Mozno ta tvoja kamoska nie je az tak mimo ako si myslis.....

deti95060810
11. máj 2024

tak ja by som sa mala na pozore a bola by som v strehu...
nie je rozv. s niekoľkými deťmi?
za mňa niečo za tým bude...

ovaaa
11. máj 2024

Mala som nápadníka príliš pozorného a bolo toho na mňa moc

miadi
11. máj 2024

Mne to pride normalne 😊Ale ked mà kamoska stastie na takych ako tu baby pisu.. ze pomali chcu aby benzin ktory minul cestou na rande baba preplatila 🥹tak mà iny standard toho co je pre nu normalne. To je dost urazka co ti povedala. Akoby sa ti priatel pre nic ine nepacil len pre kvety a vylety co snim mas. Ved to su uplne normalne drobnosti .

fem
11. máj 2024

Pozri si love bombing, čo to je , ak chceš , aby ti ukázala články v slovenčine .ale nájdeš aj v onom jazyku. A kľúdne si porozpravaj aj s psychologickou online , jednorazové stretnutie , na taký checking, inak by si podľa mňa žiadnu diskusiu asi nezakladala , ak by si bola úplne istá

Ukazuje on aj nejaké chyby a slabosti ?
Máš vôbec na výber vo svojich emociach , rozhodnutiach , ak by si nešla, čo by sa stalo ? Aj pozitívnymi emóciami možno manipulovať , a tiež môžu viesť k zlým veciam .

Nemusia to byť drahé dary.

miadi
11. máj 2024

@fem Hej chce ju nalakat k zlym veciam aby spolu byvali. 🤦‍♀️ chrobaka jej dala do hlavy kamaratka ju samu to nenapadlo . Je kamaratka manipulator ? Autorka nema neistotu v priatelovi ale v sebe . Lebo sa snim
Dala dokopi po rozchode .a je menej zalubena ako posledne a teraz sa jej to zda podozrivo moc dobre . Lebo ten druhy miluje viac ako ona . A clovek chce citit spalujucu vasnivu lasku v sebe .je to paradoxne trochu odpudzujuce ked ten druhy je viac zalubeny. Tie city by mali byt na rovnakej urovni v rovnakej intenzite.

beata_k
11. máj 2024

Ty si ta, ktorej slubil domcek vo Svajciarsku a rodina je proti?

miadi
11. máj 2024

@beata_k Ved to je uplne ina tema. Nesedi vek tamta tema su “ spolu “ 3 roky on je ale v zahranici a ona chce ist za nim . Tato ho spoznala v zahranici kde zije aj pracuje 2r spolu ., jedine zeby to pisal ten isty clovek a obe story boli vymyslene .

amelie2017
11. máj 2024

2 roky spolu len chodit a nebyvat je vo vasom veku dost dlho.
A k jeho spravaniu, podla mna normalny chlap. My sme sice spolu byvali, ale manzel robil to iste. Kupoval mi darceky, odkazy na zrkadle, posielal kvety do prace, planoval vylety..a robi to stale. Tiez je cudzinec.

karolinakr
11. máj 2024

po 2 rokoch ti vadi, že je pozorny? praveže mu zatlieskaj, ked tak dlho vydržal..ja som myslela, že ste 2 mesiace spolu

martinka13
11. máj 2024

Pri Arabovi by mi svietila kontrolka. Inak sa teš a nerieš, prečo je taký.

monnci2226
11. máj 2024

https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/ocakavam-od-chlapa-dary/?page=2#post-87637211

pocuj skus sa skontaktovat so slecnou co zakladala tuto diskusiu, spravte rande v 4 .... mozno zistite ze si partnerov treba vymenit. ty si zober toho jej a jej daj toho tvojho. tadaaa a boli stastni az do smrti 😅😂😂

beata_k
11. máj 2024

@miadi To by musela byt inak blba aby to nepozmenila. Ale samozrejme to nemusi byt ona.

autor
11. máj 2024

@fem nie takto som to nemyslela on somnou nijako nemanipuluje 😁 mám normálne svoje názory aj všetko o toto vôbec nejde 😁

autor
11. máj 2024

@beata_k ??? Neviem o čom píšete ale my sme trochu ďalej 😁😁 a domček nechceme 😁

autor
11. máj 2024

@deti95060810 bohužiaľ môj je iba rozvedený a deti nemá 😁 a viem to na 100% už poznám aj jeho rodinu a priateľov a tam 😁

maciatkolulu
11. máj 2024

🤣🤣🤣🤣ja neviem,mám sa báť?mne to robí manžel po 12.rokoch manželstva,kvety donesie,koláčik,bonbóny,ideme niekam. Ja neviem.... Mám zbehnúť k psychologicke? Skoro každý deň mi z práce niečo donesie.

autor
11. máj 2024

@maciatkolulu ideme spolu? 😁😁 Ja to tiež beriem normálne a už som si na to zvykla ale premýšľala som o tom trochu 😂 priateľovi keď som to povedala tak sa ma spýtal či ma má nabudúce namiesto wellness zmlátiť😂😂😂