Partner stále odkladá druhé tehotenstvo

7. júl 2020

Ahojte. Mam taky asi ani nie ze problem. Mam chlapa mam s nim skoro 3a pol rocnu dceru a chcela by som druhe babo no on to akosy stale odklada som z toho nestastna ze ja chcem a on nie :( ked som mala svoje dni hral takeho frajera ze vsak chcel by som preco nie a teraz ked pride na lamanie chleba tak skutok utok :(

tosomja
7. júl 2020

Len ho neznasilnuj rečami ani smutnými očkami...lebo sa mu nakoniec ani nepostaví, nie to že nebude chcieť bábätko, ale ani s tebou spať. Príde čas, keď bude chcieť aj on.

lenuliatko84
8. júl 2020

Len ho neznasilnuj recami,lebo ostanes tehotna on odide a budes tu vyplakavat

katty2012
8. júl 2020

presne ako pisu baby hore, pozor na natlak, pretoze niektori muzi sa potom zacnu uplne vyhybat sexu. ste par, takze rozhodovat o tom, ci vobec budu deti, alebo ci budu dalsie deti, musite spolocne, nie presadzovat si len svoju tuzbu. tak vznikaju nezhody a vztah zacne stracat na kvalite.

miniminka
8. júl 2020

@katty2012 to je pravda ze treba rozhodovať spoločne o deťoch. No keď sa pozrieme z druhého uhla tak keď partner nechce ďalšie dieťa tak to tiež nie je spoločné rozhodnutie. Žiaľ žena s tým nič neurobí iba sa prispôsobí pripadne môže vymeniť partnera s ktorým by mala veľkú rodinu. Takže aj ten muž by mal porozmýšľať lebo aj žena môže z dupkat pod nátlakom že to dieťa chce

damtiporiti
8. júl 2020

Skutok útok 🤭🤭🤭

anonymka11
8. júl 2020

Ahoj napíšem ti tak ako to mam ja mam skoro 5 ročnú dcéru druhé dieťatko zatiaľ nemáme chcela som minulý rok pred Vianocami veľmi som po ňom túžila a chcela som o tom presvedčiť aj manžela aby ho chcel nedalo sa urobila som len jeden jediný krát natlak a potom som to ľutovala lebo naozaj dieťa nemôže byť len ze ho chce jeden potom ten druhy by sa naň netešil d0hodly sme sa teda na spoločnom kompromise teraz cez leto a hádaj co ja už ho vlastne ani tak nechcem teraz zase manžel ze chce ved sme sa dohodli ale mne ta túžba prešla nie úplne ale už sa nato necítim možno chvíľku počkaj alebo nájdite spoločný kompromis ze keď nie teraz tak kedy ci za pol roka napríklad a uvidíš možno to potom prejde aj teba a ak nie tak máte predsa dohodu

anonymka11
8. júl 2020

A ešte ti poradím zaneraj sa na niečo iné nie len na túžbu mat dieťa lebo ta to veľmi pohltí a môžeš pokaziť vzťah

leuchtturm
8. júl 2020

chciet potomka musia dvaja, nie len jeden 😉