Partner začína vždy prvý

lenkula215
5. jan 2022

Ahojte troska zvláštna téma. Je mi cudne o tom písať ale potrebujem rady od skúsenejších a odvážnejších.. Mám priateľa (len spolu zaciname). On je starší 30 a ja mám 20. Problém je že som málo odvážna (aspoň ja si to myslím). Je to taký moj prvy naozajstný vzťah. Co sa týka sexu.. Vždy začína on prvy. Ja som ešte nikdy nezačala. Neviem ako a troska sa aj hanbím. (Sme spolu krátučko). Alebo napr. On ma stále chytá.. Za zadok a aj zpredu. Stále.. keď sme v aute,vo výťahu, doma.. Aby navodil atmosféru.. ale ja som ho nikdy nechytila. Ja neviem či to nieje take cudne len tak ho tam začať chytať 😩 Neviem ani či by sa mu to páčilo.. A tak isto aj to, že on ma stále sexuálne narážky. Ja nič. Mám na seba nervy s neviem či aj ja nemám niečo robiť.. Prosim nesmejte sa mi a podobne veci, naozaj som začiatočník čo sa týka tohto a samostnych vzťahov.. Bojím sa že ho to somnou prestane baviť keď nebudem troska aj “zlé dievča” a ja potrebujem poradiť ako ním byt.. Vopred ĎAKUJEM

zmrzlinka2021
5. jan 2022

@lenkula215 dievča, prečo robís niekomu matrac???
Ak ta muz miluje, da ti srdce. Este len zacinate chodit a uz mu "poskytujes sluzby". Nabazi sa ta a posle ta da kelu.

renab
5. jan 2022

@lenkula215 ak ti je neprijemne, ze ta stale chyta, preco mu nepovies, nech mladenec spomali? Este sa len spoznavate.... preco chces byt niekym, cim nie si, len aby si si udrzala chlapa? Bud to pochopi, alebo nestoji za tvoju snahu.

evita_g
5. jan 2022

čo znamená "kratúčko"? je to tvoj prvý priateľ/milenec? máte normálny vzťah, či je to iba o sexe?

ja by som ti poradila ho namiesto chytania za vajcia do nich radšej nakopať!

podľa opisu to vyzerá na hňupa, ktorý využíva tvoju mladosť, neskúsenosť a naivitu.

helus888
5. jan 2022

@lenkula215 ja si myslím že to je v pohode. Ak on vie, že niesi skúsená, tak chlapi v takom prípade radi preberajú zodpovednosť. Môžeš mu dať sama od seba pusu, ale ak ťa ma rad bude rešpektovať že si hanbliva

helus888
5. jan 2022

@zmrzlinka2021 nehnevaj sa ale ale ona pýta radu k niečomu inemu než jej tu píšeš. To že s ním spava je jej vec

ckocka
5. jan 2022

No a komu to vadí že ty si zdržanlivejšia? Ak spolu vydržíte, časom sa osmelíš, žena potrebuje nadobudnúť doveru. Ak cítiš že by si chcela (nie mala ako povinnosť) byť odvážnejšia, tak to jednoducho urob, za to sa žiadny chlap nenahnevá.

helus888
5. jan 2022

@evita_g ale veď ona píše že je to jej priateľ. Ach ženy skúste odpovedat k veci

lydus2015
5. jan 2022

Ono to príde samo, časom sa osmelis, dôležité je aby on vedel, ako to vnímaš ty... Teraz podľa mňa preberá iniciatívu on, lebo vie, že ty zatiaľ nemáš veľa skúseností... Ak je tam láska, tak musí byť aj dôvera... Ver mi, bude dobre, zbytočne to veľmi riešiš... Viem o čom hovorím, z vlastnej skúsenosti... Môj manžel bol mojím prvým, on skúsenosti už mal... Tiež mi zo začiatku bolo tak všelijako a teraz sa nad tým už iba smejeme 😉

helus888
5. jan 2022

@lydus2015 presne aj my s mojim mm sa smejeme že aká som bola . Že jak nemehlo 🤣 ale všetko ma pekne naucil a teraz to klape. Takže priveľmi si z toho robí autorka ťažkú hlavu

sima338
5. jan 2022

Na začiatku je to normálne a prirodzené, potrebuješ sa oťukať, zistiť, ako to vo vzťahu funguje...ja som sa tiež hanbila, ale postupne som sa oťukala...ak ti je nejaké chytanie niekde nepríjemné, normálne priateľovi povedz, že ti to v danom momente nie je tak príjemne...neboj, nič zásadne sa nedeje 🙂

dadis
5. jan 2022

@lenkula215 Bud nadalej sama sebou a prirodzena, nesnaz sa nikdy ziadnemu muzovi umelo a nasilu zapacit, vzdy to ma opacny efekt. Prave naopak, skusaj si presadzovat svoje tuzby a hranice. Tak najlepsie preveris, ci ten muz stoji za to.

bennn
6. jan 2022

Sorry, ale to sa fakt necháš takto? Mne to znie ako niekto kto ti narozprával sladké rečičiky a dostal ťa, teraz si s tebou užíva, lebo sa necháš a nevieš čo sa robí a čo nie... Podľa mňa toto nie je úplne normálne, a z jedného podstatného dôvodu si ľudia hľadajú rovnocenných partnerov a nie pomaly možných otcov. Pretože si viac rozumejú sú v rovnakej situácií.

Ale keď to takto chceš, tak nikto ti neporadí ako a čo, ty vieš čo a ako robiť, ty len potrebuješ mať na to odvahu. Na verejnosti keď toto robí ale... tak podľa mňa si sa nachytala na úchyla, alebo jednoducho chlapa nevhodného na vzťah. Ale to sa ti vyjaví až neskôr, teraz mi veriť nebudeš 🙂 . Potom budeš ľutovať.

cacianka
7. jan 2022

Aj mne by bolo protivne, keby ma furt obchytaval na intímnych miestach, omacaval ako dojnu kravu, všetko z mierou, a nie ako lacnú stetku z bordelu.
30r si ohmatava mladé mäso, môj dojem a názor.
Neboj sa mu povedať nech brzdí takéto prejavy, netoleruj čo ti je nepríjemné
Keď ti bude, ok, ale o svojom tele rozhoduješ ty