Podvedie ma manžel?

21. máj 2023

Chcem sa s vami podeliť a vypočuť si vás názor

Mám super manžela 🙏🏼 pomáha mi s deťmi , je pozorný,uprace, navarí, hovorí mi ze ma lubi, takmer vôbec sa nehadame max z nejakej večernej nervozity keď nevieme uspať deti ale hneď ráno si voláme s úsmevom…no znepokojuje ma jedna vec … v práci majú kolegyňu ktorá je naozaj pekná žena a viem ze všetci sú z nej hotoví ( určite aj môj muž ) párkrát mi ju spomenul doma v zmysle ( boze Martina si zase vzala také tesne legíny do prace ze na ňu všetci čumeli) ta jeho kolegyňa si určite túto pozornosť užíva nakoľko je to dosť odvážna žena oblieka sa dosť odvážne … idem k pointe - pred týždňom mali v práci “teambuilding” spoločná večera + prehliadka nejakého kaštieľa on tam ani nechcel ist ešte som mu vravela chood bude super budeš tam s kolegami no môj muz tam strávil viac času pravdepodobne s jeho kolegyňou sám mi povedal že keď mali večeru hľadal
Volne miesto a Martina naňho kričala “ tu ti držím miesto “ ok to som ešte nejak predýchala a nedala najavo ze by mi to vadilo .. no potom som vzala jeho mobil anooo vzala a otvorila správy ( neriešte to prosím že sa to nepatrí ) a tam ich spoločná fotka on ju drzi okolo pása a ona ma svoju ruku na jeho stehne úplne fotka ako párik …poslala ju mužovi a v správe bolo len “❤️” baby neviem čo si mám o tom myslieť :( :( celý týždeň nato myslím :( nemyslím si že by ma muž podviedol ale veľmi sa bojím že k tomu v budúcnosti dôjde keďže majú často takého akcie z prace táto žena je presne ten typ ženy dotierava, neodbytna , sebavedomá a pravdepodobne ide po mojom mužovi pár krát som ju videla naživo :( úplne mám z toho žalúdok v háji

katkami123
23. máj 2023

@mircalla
Ja by sim už toto mala dávno odkomunikované buď cez mobil alebo osobne s jeho kolegyňou. On neurobil nič, ona posiela srdiečka. Chcela by som od nej počuť dvôvod.

mircalla
23. máj 2023

@katkami123 Nikdy nekontaktujem zeny, co idu po mojom partnerovi, je to ponizujuce a trapne. Taketo veci si treba riesit bud s patnerom ak mam ozaj pochybnosti alebo to necham tak. Ale urcite nevypisujem potencionalnym napadnickam.

kaitlin3
23. máj 2023

@katkami123 fakt by si šla osobne za jeho kolegyňou že počúvaj moja, vysvetli mi dôvod prečo si položila pravú ruku na ľavé stehno môjho muža, aby ste sa odfotila a ešte si tu fotku poslala so srdiečkom? 😁 no z teba musí mat chlap doma radosť 😁

katkami123
23. máj 2023

@kaitlin3
Nie, normálne by som sa iba opýtala, prečo ženatemu chlapovi s 2 deťmi posiela srdiečka. A či o tom vie, že ten muž je ženatý a ma deti. A zvyšok už by som nechala na ňu a jej vysvetlenie. Bez nejakych scén. Nejaké skryté významy s tou fotkou nevidím a tú by som ani neriešila, to som tu už písala niekoľko krát.

mircalla
23. máj 2023

@katkami123 To je dost trapne. Je jedno ci sa opytas normalne, ci kricis. Pointa je, ze ides za nou. Ja som riesila aj neveru, vedela som, kto to je, nikdy som osobu nekontakovala, hoci som bola tehotna. Jednoducho je to pod moju uroven. Druha vec je, co by si akoze cakala aku odpoved. Najskor by ta vysmiala a zabavala sa na teba a myslela si, ze asi asi dost zufala

karolina196
23. máj 2023

@katkami123 Joj,ale tu ide o osoby.Mne osobne by nevadila aki kolegyna,ktora da na lice pusu a bola by pri tom odfotena. 😁 Ale asi tu usla pointa.Tato zena pravdepodobne ide po jej muzovi a tebe by takato zena akoze vobec nevadila,kebyze mu šmatra na kolienko? 😝 Ono,nie je kolegyna ako kolegyna.Su zeny na ktorych vidno,ze sa ich ine bat nemusia a su kolegyne,ktore nemaju zabrany a tam je medzi tym rozdiel šmátrania po tele...

katkami123
23. máj 2023

@mircalla
Ja som zas takúto vec ešte neriešila, ale rada by som takej žene stala tvárou v tvar a zoči-voči. A pozrela si jej reakcie, bodylanguage. Nie som typ hysterky ani rozchody som nikdy nejak neprezivala, len urobila hrubú čiaru, žiaden kontakt. Takze by to bol normálny rozhovor. Vypočula by som si jej verziu a druhu stranu. Mnoho žien totizto ani netuší, čo ich chlapi natrepú milenkam. To nehovorim, že musí byť tento prípad. Ale nemyslím si, že ja som ta zúfalá a bez hrdosti, pretože ja neobháňam ženáča, takze by som len chcela počuť logické zdvôvodnenie dotyčnej. Bol by to taký kamarátsky rozhovor pri kávičke, bez mojich zvytočnych emócií a myslím, že to by ju ďaleko viac zložilo akoby som jej niekde urobila hysterickou scénu.

katkami123
23. máj 2023

@karolina196
Ty si tam bola ? Či už ti je všetko jasné len z opisu tu v diskusii? A bolo to kolienko, nedržala ho na tej fotke rovno za pipík?

karolina196
23. máj 2023

@katkami123 Co by si sa spytala?Ci vie,ze on je zenaty a ma deti?Tak toto by bolo vyslovene trapne,kedze slecna ich par krat stretla spolu a povysenecky sa na manzelku ani nepozrela a ani ju nepozdravila.Tam uz je vysmech sam o sebe z jej strany...

sendy55555
23. máj 2023

@doriiis máš úplne pravdu vo všetkom…a ty autorka poviem ti len tolko asi neni nejaký veľký anielik keď ona mala jeho číslo a druhá vec chytať za stehno a za pás? pre boha veď to už je jasný dôkaz nebuďte tu všetky ženy najivné

karolina196
23. máj 2023

@katkami123 Mne nie je nic jasne.A mozno ho aj v slabej chvili chytila za rozkrok. 😁 🤣 To uz zaznamena ani nemusi byt,haha

katkami123
23. máj 2023

@karolina196
Ako som písala vyššie, tak by prebiehal môj rozhovor. Ja som zas trochu iný typ. Mna keby neodzraví, tak jej to ešte hlasnejšie, aj s jej menom poviem s úsmevom na tvári. Ahoj, Janka, si ma nepočula? Ako sa máš? Ako sa ti darí? Ponahlas sa domov za priateľom? Lebo môjmu manželovi prišlo od teba srdiečko, sme sa na tom spolu zasmiali, take milé od teba 😀 Ja by som si zas veľmi rada pokecala, zas ako by sa situácia vyvinula a ako by som videla, že reaguje dotyčná. To z reči tela hneď vidíš, čo jej je nepríjemne. A práve na tú nepríjemnú tému by odo mňa dostala pár dobre mienených aj s americkým úsmevom. Ak by bola zas normalna, zas by sa rozhovor uberal iným štýlom. Zariadila by som sa podľa situácie.

karolina196
23. máj 2023

@katkami123 Tak toto by bola super scena.Len ako vravis,nie kazdy je odvazny a vie riesit veci aj vtipnou formou.A druha vec je,ze tvoj muz by musel s tebou hrat tu hru.A musel by aj vediet,ze sa mu zena pozrela do mobilu.No,len autorka mlci,tak neviem ako to dopadlo 😁

trdelnik234
23. máj 2023

@katkami123
No ja sa tu rehocem 🤣.Chlapec si uziva pozornost inej zeny.A fotku si nechal,lebo mu to robi dobre.Nieco ako trofej.

katkami123
23. máj 2023

@trdelnik234
Ty asi nevieš vôbec ako chlapi rozmýšľajú, ze?

trdelnik234
23. máj 2023

@katkami123
Kym neexistoval Modry konik tak nie,teraz ùz viem🤣🤣🤣

moonlight1210
23. máj 2023

@karolina196 zamysli sa nad tym, preco stavias otazku rovno ustipacne.
Urobila som ti nieco?

A ano, existuju u nas take fotky (napr. ze drzi ine dievca na rukach a dalsiemu dava pusu na lice) a neriesim ich. Preco by mali mat hned nejaky skryty dolezity vyznam?
Vznikli v ramci vseobecneho veselia, ked sa blblo. Nikto z nich nema zaujem o vztah s tym druhym. Tak naco tam daky pofiderny vztah budem ziarlivo nasilu zakomponovavat. Fabulovat si pribehy, preco a ako k tomu doslo, ze ju trebars vzal na ruky.
A vymyslat si interne subjektivne podmienky, co by po spravnosti mal "normalny chlap" (definuj normu normalnosti) urobit, a kedze to neurobil, tak jasna moznost nevery (nie, zeby nebola aj pri splneni tych stanovenych podmienok normalnosti).

A keby daka zena bola v siedmom nebi, ze ju vzal na ruky, lebo ho chce? No tak to je na nom, co s tym urobi. To nie je v mojich silach.
V mojich silach je nieco ine. Ale pre mnohe zeny je to prilis zdlhave. Chcu rychle vysledky a rychle ubezpecenia (ktorym potom aj tak uplne neveria).

akiana
23. máj 2023

Autorka sa nejako nehlasi, asi sa stale uziera

moonlight1210
23. máj 2023

@akiana alebo to uz vyriesila, je spokojna a uz nepotrebuje sem nic pisat.

Vies ako to je, na smutok treba dvoch, lebo sa treba on podelit. S radostou si clovek vystaci aj sam.

Tak ak to ma vyriesene, doprajme jej to.

karolina196
23. máj 2023

@moonlight1210 Tak tvojho chlapa bych nechcela ani za milion a takym typom som sa vzdy zdaleka aj vyhybala.A nie som ustipacna.Aspon vidim aka miera tolerantnosti existuje...

aurora33
23. máj 2023

@karolina196 suhlasim, toto by mi veľmi vadilo. Veselosť sa dá aj ináč, nie?

karolina196
23. máj 2023

@aurora33 Presne tak.Niektori ludia ked sa opiju,tak sa nevedia vobec chovat.A to ja nie som nejaka nudna osoba,ktora sa nevie bavit.Velakrat to chlapi na mna skusaju,ked maju vypite,chcu ma obchytkavat a podobne "zabavky",ale v zivote som toto nedovolila,lebo mi je to neprijemne.A vzdy ma kazdy respektoval,lebo vidia,ze sa viem bavit aj bez takychto somarin.

katkazocele
23. máj 2023

@karolina196 Moonlight má dosť smutné manželstvo, ž jej správ je cítiť, že rezignovala na to čo robí jej chlap, proste si z nich každý žije svoj život...Veď sa dá aj zabávať, bez toho aby jej muž chytal a pusinkoval iné ženy no nie? či som náročná?😕

karolina196
23. máj 2023

@katkazocele Urcite nie si narocna.Rozumni ludia na urovni taketo veci nepotrebuju robit.Toto robia pubertaci a nie dospele osoby.A po pravde?Ja by som sa za svojho muza hanbila,kebyze toto niekde dokazuje...🙈 Asi som potom narocna aj ja 😁

katkazocele
23. máj 2023

@karolina196 ja mám tiež určité požiadavky-ako sa má správať muž/žena v spoločnosti, bola som v minulosti v tom, že sú to nenáročné a normálne požiadavky. Ale od kedy som tu na MK, tak mám niekedy dojem, že som ,, Až príliš,, náročná, konzervatívna, mám nereálne požiadavky na správanie dospelých a hlavne zadaných osôb. Dnes sú extrémne uvoľnené mravy/morálka. Keď má človek ešte k tomu pripomienku, tak je za Hlupáka...😒

makakova
23. máj 2023

@katkazocele never tomu čo čítaš na MK...ru sú samé hrdinky z komixov ale v reale by sa posrali keby sa okolo ich muža obsmieta nejaká kolegyňa... A neveru by mali v hlave uz dokonca zivota ,aj ked sa tvária ake su benevolentne a odpustili by posmyknutie... Blaboli... Na internete je každý hrdina

katkazocele
23. máj 2023

@makakova Ďakujem ti, tak ja nie som naivná a niektoré ,, Hrdinky, ktoré sa tu prezentovali, že im nevadí záujem kolegyne,ani dotyky, dokonca si pamätám na tému striptíz, tak viem že vo veľa prípadoch sú to len silácke reči na internete a doma muža držia na krátko a dupľom na žiadny striptíz by ho nikdy nepustili napríklad 😅

mircalla
23. máj 2023

Suhlasim s tym vyssie. Nie som ziarlivy typ. Ale kolegyna so srdieckami a rukou na stehne k tomu dost dotierava a manzel ospevujuci sexy leginy uplne narovinu priznam, ze by ma to nasralo. A to fakt nie som ziarliva, minule som sa tu hadala v jednej teme, kde niekomu vadilo, ze manzel odviezol spoluziacku, nech neprehana
Este druhy pripad, kedy by mi to bolo jedno je ten, ze ma partner uz nezaujima

karolina196
23. máj 2023

@makakova Vies,ze nieco podobne som aj ja chcela napisat,ze ake su tu zrazu hrdinky.Jasne,ze su,ked sa to netyka ich.🤣 Ale ja aj realne poznam zenu,ktoru muz podviedol minimalne 2x,ona o tom vie a je s nim a hraju sa na dokonaly parik. 😁 A ja si myslim,ze ked jej toto urobil minimalne 2x,tak jej to robi pri kazdej prilezitosti.Takze,nie kazda hrdinka by aj dokazala od svojho muza odist..

lolitka25
23. máj 2023

Uz si mu to povedala?