Používanie vibrátora

26. aug 2022

Ženy máte s tým skúsenosti že používanie vibratora zaháňa chuť na sex s manželom? Aj keď je to dobré aj s manželom. Ale hračka je hračka. A je to problém ak je vibrátor trocha väčší než manželov penis? Môže to spôsobiť nejaké menšie uspokojenie s mužom? Ďakujem za odpovede.

ahoj0
26. aug 2022

U mna je to tak že s jedlom rastie chuť takže žiadna hračka mi nezaženie chuť na manžela a s tou veľkosťou nvm o akých rozdieloch sa bavíme. Ak len o trochu nie je problém, ale ak je to nejaký vibrator “brutálko” a manžel neobdarený určite to môže spôsobiť problém.

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mareri
27. aug 2022

vibrošky su sice super, no teple , voňavé a vášnive telo muža to nikdy nenahradi

bodka70
27. aug 2022

k sexu s partnerom patrí intimita, vibrátor ti urobí orgazmus, nič viac, nič menej... ale nepohladí ťa, nepobozká, nezasmeje sa s tebou pri tom ani mu nevidíš vášeň v očiach 😀, čiže pre mňa vibrátor je doplnok a nenahradí klasický sex. ja som veľakrát lákala partnera na sex... nie kvôli orgazmu, i keď aj ten je fajn, ale práve kvôli pocitom intimity, zblíženia, ktoré sú s tým spojené 🙂

autor
27. aug 2022

Ďakujem za odpovede 😊