Prečo dnešní muži klamú?

27. jún 2023

Nevychádzam z údivu z tých dnešných mužov ,prečo klamu? Robia zo seba niekoho lepšieho ako sú..
Prečo vravia že sú samostatní keď sú nonstop u svojej rodiny ? Neupratuju,nevaria nevedia čo sú nákupy …
Vravia že bývajú sami ale reálne v domoch po rodičoch ideálne na jednom pozemku s nimi alebo tesnej blízkosti…
Hrajú sa že sú za vodou pritom robia pajacov vo firme bez žiadneho statusu…ale partnerky očakávajú aspoň seberovne..
Chyba je v rodičoch čo nedospeli a nechcú nechať deti vyrásť ,alebo ich takto držia pod kontrolou a majú nad nimi moc a manipulujú ich takto?
Čo téma to takáto perla..
Človek má strach si hľadať partnera

hladamematku
27. jún 2023

🙉

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
27. jún 2023

Tak to by som chcela vedieť akého chces partnera.

deti95060810
27. jún 2023

podľa toho čo píšeš mi príde že čakáš princa na bielom koni....

pralinka25
27. jún 2023

podla mna neklamu len muzi ale aj zeny a neklamu len dnes ale klamali vzdy. vidis to moc cierne.

moonlight1210
27. jún 2023

Dnesni? Klamali vzdy. Tak ako klamali aj zeny. Nic nove pod slnkom.

A konika ber len ako poucenie, co vsetko by sa mohlo stat, nech mas oci zdravo otvorene. Ale nie ako vzorku, ze iba takyto su muzi.

jsbb
27. jún 2023

No mne jeden bývajúci u rodicov zahlásil, že mu z platu učiteľa na VS nevychádza na vlastný byt. Ved koľko je plat učiteľa na VS cca 1200e, čiže bežný príjem z akého žijú aj iní ľudia a majú vlastný byt. Muzi sa vždy iba vyhováraju, lebo im vyhovuje, že doma im mamička všetko porobi a majú to bez starostí. Ak hľadáš na zoznamke, tak tam je len odpad, to co ostalo.

hankm
27. jún 2023

@jsbb aky je problem klofnut normalneho aj ked zadaneho? Kedze normalni su zadani 😁

diewcatqoo
27. jún 2023

Neviem no, ja sa asi pohybujem v nejakom paralelnom vesmire, ale takychto chlapov nestretavam, co klamu tak, ako opisuje autorka 🤷‍♀️

syslik81
27. jún 2023

pozri zeny klamu -vlasy prefarbene usta napichane umele nechty , vlasy .. kopa makepu etc ( cest vynimkam ) tak chlapy sa zas naparuju pred zenami ... to neznamena ze vsetci su rovnaky .. klamu jak muzi tak zeny kazdy v niecom ...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jsbb
27. jún 2023

@hankm Ak sa dá klofnut zadaný, tak je suknickar, a takeho tiež nechcem.

jsbb
27. jún 2023

@syslik81 Ja neklamem, nefarbim si vlasy, nemam napichane pery, ani umelé nechty, nič nemám umelé ani vylepšené. A napriek tomu, sa vkuse stretávam s tým, čo opisuje autorka. Tak kde je chyba?

hankm
27. jún 2023

@jsbb takze tym padom dementujes vyrok o tom, ze vsetci normalni su zadani? Nejaky rychly obrat v tvrdeniach 😁

syslik81
27. jún 2023

@jsbb ale ja nikde nepisem e take zeny si hladaju takych muzov ..len ze tak ako klamu muzi klamu aj zeny -pkazdy v dacom inom . a ak pritahujes debilov hold asi niekde vo vybere rfobi chybu .. neviem je mi to hjedno pointa bola taka ze ci muz alebo zena vsetci sme si rovny

foterlotor
27. jún 2023

Ja sa pytam to iste len obratene - kde su zeny, ktore hladaju slusnych vzdelanych muzov, ktori aj robia v domacnosti, ale maju aj dobru pracu? lebo mne sa zda, ze vy zeny hladate len rebelov a potom sa stazujete.

foterlotor
27. jún 2023

@deti95060810 preco princa? co opisala nieco specialne?

zuzanaam
27. jún 2023

@hankm to, že všetci normálni sú zadaní logicky ešte neznamená, že všetci zadaní sú normálni...

liljana
27. jún 2023

Asi si stale vyberas nespravnych, ked vzdy natrafis na nieco take.

hankm
28. jún 2023

@zuzanaam pali ti to, suhlasim. Mea culpa… tesim sa, ze si v mojom tvrdeni nasla logcku chybu. Uprimne. Dakujem.

zuzanaam
28. jún 2023

@hankm 😀😉