Prečo sa pýtal ako sa mám?

bazarik2021_
5. máj 2022

Som zmätená
S typkom sme si písali dosť dlho, všetko šlo super, rozumeli sme si písali sme si 24/ 7 vždy bolo o čom
Pred mesiacom mi napísal že lepšie pre nás oboch bude keď si nebudeme už písať.
Ale snapy mi posiela celý mesiac a dnes mi napísal ze ako sa mam a on ze sa ma skvelo na to som mu napísala tak je dobre on ze no jo
Dobre pointa je v tom ze keď nechce byť v kontakte prečo mi dnes napísal ako sa mam? Ako to mam chápať?
A ešte jedna otazka keď mne chyba ako sme si písali atď chyba to aj jemu? Alebo chlapi to neriešia a hľadajú iné

a_alexandra_a
5. máj 2022

Tak asi mal nejakú bokovku ktorú chcel vtedy viac ako teba, to mu nevyšlo tak sa ozval druhej v poradí...

sindla
5. máj 2022

Však sa ho narovinu opýtaj, nie? Tu ti nik nepovie čo sa mu odohráva v hlave. 🤷

laucia
5. máj 2022

Ja by som mu rovno napisala, ze naco ti posiela snapy a pise ked je podla neho lepsie ked si nebudete pisat... uplne jednoduche... musis nechat aj nech ta trosku dobyja, nie byt poruke ked sa jemu zachce. Koniec koncov to bolo jeho rozhodnutie...

barbora0308
5. máj 2022

@bazarik2021_ A mozem sa spytat co ocakavas od tohto "vztahu"? Je to iba taky kamos na pokec alebo vtom vidis perspektivu na vztah? Lebo mesiace si s niekym vypisovat a osobne sa nestretavat...mne to pride divne, ale tak cela dnesna doba socialnych sieti je divna, tak ja neviem no... 🤷

h2
5. máj 2022

@bazarik2021_ Nechce sa na teba viazať, ale zároveň ťa udržuje v blízkosti, ako takú rezervu pre každý prípad. Ak sám navrhol, aby ste si prestali písať a napriek tomu píše, zablokovala by som ho. Toto v živote nepotrebuješ.

kvetinka75
5. máj 2022

bože, ako malé deti. Večné otázky, čo si myslí, čo tým chce povedať? ved sa ho preboha spýtaj. My mu do hlavy nevidíme. A ak je náhodou ženatý, tak už vieš čo chce.

nwnw
5. máj 2022

@bazarik2021_ je zadany ale napisal pre istotu, aby mal zadne vratka, keby ho ta jeho do péčka poslala (oprávnene). 🙈

kassandra25
5. máj 2022

@bazarik2021_ noooo, toto vyzera na ziadost o ruku. Nevestaaaa utekaj!

zdenkastanka
5. máj 2022

Lebo ta bokovka kvoli ktorej ta vtedy zrusil ho nechala... tak zase hadze siete... a caka ci sa chytis, kym zas nenájde nieco lepsie .

mandzula
5. máj 2022

Daj nam na neho kontakt, opytame sa ho.😉

lintu
5. máj 2022

Ma sa skvelo, chcel sa so svojim stastim pochvalit a vyzistit, ci aj ty si sa uz niekam posunula. Normalna kamaratska zalezitost. Nic viac by som za tym nehladala.

oli18
5. máj 2022

Moja veštecká guľa mi ukazuje, že sa nudí, tak si na teba spomenul 😉

annamarin
5. máj 2022

Ja som tiež este posielala snapy par mesiacov chlapcovi, s kt. som sa uz nechcela baviť... Nemusi si vsimnut koho klika + niektori maju moznost zakliknut okruh ludi. Na to by som sa nespoliehala ako na ukazovateľ zaujmu sa baviť.

travelllerka
5. máj 2022

Baby, čo sú to snapy? Googlim ale nejak tomu nerozumiem :D ja som 100r za opicami asi :D

heni79
5. máj 2022

@travelllerka Presne aj ja som práve prišla na to, že som asi stará. 😲🤷 Inak, nerozumiem ani tomu písaniu 24/7. To sa aj reálne videli?

heni79
5. máj 2022

@bazarik2021_ A to bol reálny vzťah, či ste si iba písali?

limoncino
5. máj 2022

Možno nechcel stratiť ohniky, preto posielal snapy 😀😀😀
@travelllerka aplikácia snapchat, v podstate je to rýchla fotka, ktorá sa rozposle a tá sa volá snap

limoncino
5. máj 2022

A k autorke, najrozumnejšie bude, ak sa ho spýtas, nič tým nestratis a budeš vedieť na čom si.
Ale reálne si myslím, že si nebola jediná 24/7 a s tou druhou si niečo začal a keďže mu to nevyšlo, tak to skúša na Teba. Alebo sa chce niečím pochváliť

kubkovamama
5. máj 2022

Tvl...🤦 Ale k veci,čo je to snap...??

limoncino
5. máj 2022

@kubkovamama písala som vyššie 😀😁, fotka poslaná z aplikácie Snapchat

tinapa
5. máj 2022

@heni79 24/7..je 24 hodín, 7 dní v týždni- ergo stále, že si písali..

heni79
6. máj 2022

@tinapa Ja rozumiem tej skratke. Ale nerozumiem prečo si stále písali. Lebo z toho vyplýva, že sa nevideli. Lebo ak mám chlapa vedľa seba, nepíšem mu. Hovorím s ním. 😉

tinapa
6. máj 2022

@heni79 Možno nebol z jej mesta, dediny...???

bazarik2021_
autor
6. máj 2022

@tinapa ano ja som zo ZV a on z borskeho Mikuláša

tinapa
6. máj 2022

@bazarik2021 No a čo s ním?

heni79
6. máj 2022

@bazarik2021_ Nikdy som nemala vzťah taký, že sme boli z jedného mesta. A dokázali sme sa stretnúť. Teda, to bol reálny vzťah. Nie "písanie" na diaľku.

leskovael
8. máj 2022

Čo si máš myslieť? Pisanie bavilo aj jeho, ale niekoho si našiel. Alebo bol už vtedy zadany, žena mu prišla nato ze si vypisuje, urobila poriadok že buď prestane alebo koncia a tak prestal lebo tam mal vzťah a na mobile si krátil chvíľky... Ale bude to nepoučiteľný debilko, vo vzťahu mu prišlo ťažšie obdobie, hádka alebo im to proste naďalej nefunguje a tak si šiel s tebou zas písať, lebo sa nudil.

bazarik2021_
autor
8. máj 2022

@leskovael áno mate pravdu tak je to