Priateľ sa so mnou rozišiel a neviem sa s tým vyrovnať

13. feb 2024

ahojte musím si vyliať srdce. Pred pár dňami sa so mnou rozišiel môj priateľ. Boli sme spolu 1 rok. Viem že keď mi to oznamoval (cez správy), nebolo mu to ani ľúto. Potom som mu aj videla na očiach že mu to je jedno, ja som strašne plakala a aj som ho prosila nech sme spolu. Zevraj to bolo kvôli hádkam atd ale že ma miluje. Nechápem ako sa toto mohlo stat, pred mesiacom by som toto ešte nepovedala. A to že mu bude bezo mna tak dobre by som nečakala ani v najhoršom sne. Ja som už pár dni ani nejedla, som slabá, stále sa trapim, kladiem si otázky prečo sa to stalo. Zoznámil ma aj s celou rodinou, nasluboval hory-doly a len tak to zahodil. Povedal mi že si to aj premysli ešte ale len ma ťahal za nos. Obmedzila som kontakt a aj to mu je jedno. Ja by som sa k nemu aj vrátila, ale dostala som kopacky bez pravdivého vysvetlenia. Viem, že mi už nenapise ani nezavola lebo ma ego. Som citlivá a budem sa z toho dostavať dlho, a jeho to prešlo za 1-2 dni. Viem že je tu veľa príspevkov na takúto tému, no chcela som to dostať von a sú tu aj skúsenejšie ženy ako ja. Prosím nesúďte ma, mám len 18 ale akoby sa mi zrútil svet.

deti95060810
13. feb 2024

18 ? som myslela že min. 45 r.
prosím ťa, kašli na neho. Si mladučká, život pred sebou, užívaj si volnosť .... a never chlapom.

januska12323
13. feb 2024

Hlavne pokoj. Chlap, ktorý sa s tebou rozide cez správy si ďalšiu šancu nezaslúži. Zavolaj kamošky, vyplač sa, choďte do baru, zamestnaj hlavu.

vikusjk
13. feb 2024

Plakala si a prosila ho, nech ste spolu? Dievca, kde mas hrdost? Pre pana jana v 18tich, ked si mozes este vyberat, preberat, skusat... Daj sa dokopy, nelutuj sa, ani sa nezamyslaj nad tym, preco mu je bez teba tak rychlo dobre. To nezmenis a ani to nechci zmenit. Sustred sa na seba a na to, co mas vsetko pred sebou

deti95060810
13. feb 2024

daj si niečo na uk=ludnenie -
magnézium....ráno, naobed, večer... kúpiš v lekárni

autor
13. feb 2024

@deti95060810 ja viem ale bola to moja taká prvá laska, všetko som zažila s ním, verila som mu a kazdy deň sme trávili spolu a zrazu mám v živote strašné prázdno. Viem že bude ešte milion mužov a že raz budem mat manžela, deti atd…ale teraz je to ťažké a viem že rok nie je ani nejako dlho ale pre mna bolo

sofia1
13. feb 2024

Urcite si mladučká baba,poviem ti jedno ,neoplatí sa za muža plakať.Dobre,že to urobil teraz ,ako by ste mali deti.

0silvia0
13. feb 2024

áno, v tomto veku sa rozchody takto prežívajú. O pár rokov zistíš, že to bolo najlepšie, čo sa ti mohlo stať, lebo budeš niekde inde, s niekým iným a život pôjde ďalej

autor
13. feb 2024

@januska12323 raz sme už spolu chodili a to sa rozišiel tiež on a ja som ho blokla a za nejaký čas som mu len tak napísala a chcel ma naspäť a povedal že by sa so mnou uz nerozišiel, ešte sa on bál že ja opustim jeho. Obidvaja ešte chodíme do školy

lenocka8894
13. feb 2024

@autorka mne sa stala podobna situacia v tom veku...prva laska...s jeho kamaratmi aj rodinou som vychadzala uzasne a po roku rozchod...po pol roku sa ozval ja cela natesena mu dala druhu sancu...vysledok? Presne tak isto sa to skoncilo ako prvy krat...presli nejake mesiace odprosil ma druhy krat lebo ja stale som ho milovala nadovsetko....v kutiku duse som citila ze mam mu dat koniec no nedokazala som to...nakoniec sa so mnou zase rozisiel ale to uz bolo napisledy..potom som sa od jeho kamaratov dozvedela ako si zo mna pred nimi srandu robil ze som ako sluzobnica len skacem kolo neho...dlho mi trvalo sa z toho dostat...pomohla mi zmena prostredia (isla som na VS) a po dlhej dobe som zabudla a nakoniec som rada ze sa to skoncilo 😊 hlavu hore a raz stretnes niekoho, kto ta nikdy neopisti a budes vediet ze to je ten pravy ❣️

maryetta
13. feb 2024

Je to iba rok.
Mas iba 18.
Urcite ta caka niekto, kto ti vrati usmev. Len to chce cas.
Na teraz uz len podakovat za moznost ist dalej…

autor
13. feb 2024

Nechápem prečo mu to je jedno, verila som že ma lubi a povedal že po rozchode tu bude pre mna stále a potom sa už ani neozval. Sú to už nejaké 2 týždne, na valentin budem sama a stále si vycitam že možno keby som sa správala lepšie a krajšie tak by sa nič takéto nemuselo stat.

januska12323
13. feb 2024

Je mu to jedno lebo to plánoval dlho, ty si v šoku tak smútiš. Na zajtra si naplánuj deň pre seba - seba musíš ľúbiť. Kozmetika, kaderníčka, kamošky, kúp si niečo pekné...

karolinakr
13. feb 2024

možno ma inu, väčšinou ked chlap zo sekundy na sekundu zahodi vztah, už ma v hladačiku niekoho iného a možno už chodil s ňou počas teba..nema na fcb nejake foto alebo niečo?

autor
13. feb 2024

@lenocka8894 Bol odo mna ešte mladsi, mali sme odlišne názory, on si myslel ze je najmúdrejší na svete a ja som zlá a ja som ho zmenila ze preto už nie je dobry. Tolerovala som mu toho aj strašne veľa. Aj ja som premyslala nad rozchodom párkrát, aj som mu to spomenula ale rozísť sa nechcel a teraz zrazu Ano, zevraj som mu otvorila oči. Lubila som jeho rodinu aj oni mali radi mna a bola som prvá ktorú predstavil rodine. 18 mám len chvíľku takze sa dá povedať ze sme spolu chodili keď som mala 17. Keď ma videl plakat este sa usmieval a nespravil nič a ja som mu este potom vypisovala povedala som ze mu dam šancu a on ma klamal ze si to premysli, asi mu bolo dobre ze ho niekto prosil a ze je na ňom niekto tak zavisly ako ja a zvyšovalo mu to ego..

autor
13. feb 2024

@karolinakr nemá na sociálnych sieťach nič s nejakou inou, ani sa s inymi babami nebavil a nemal na iné baby čas, pretože si nevdel nájsť časť ani na mna a vraj som ho obmedzovala pritom som mu tolerovala aj keď sme sa videli raz do týždňa.pýtala som sa ho či je v tom iná a on že nie že on ma ešte stále lubi ale “nemôžeme byt spolu”

autor
13. feb 2024

@januska12323 kamarátky ma podporujú, aj mama. Že nikto nechápe ako som mu mohla tolerovať toľko veci a ja som nemohla poriadne nič. A že sa nemám ku nemu vracat a že som ho nemala ani prosiť. Kamosky Sa aj snažia byt stále so mnou aby som na to tak nemyslela ale všetko mi pripomína jeho, aj moja vlastná izba a Hnusí sa mi spat v svojej izbe kde bol vždy on so mnou

petronelag
13. feb 2024

Na to treba len čas, lebo si už bola na neho zvyknutá a teraz si treba odvyknúť. Ale keď máš len 18 rokov, tak je aj dobre, že nezostaneš nadlho vo vzťahu, ktorý ako vidieť, ani nebol veľmi vhodný. Takto sa získavajú skúsenosti.

januska12323
13. feb 2024

Presne, pozeraj na pozitíva. Nemali ste spolu deti, nevzali ste sa ani nemáte spoločné majetky. Zahodila si len rok života a nie viac.

lujziana44
13. feb 2024

Presne tak, si mladá, netreba sa upínať na niekoho, kto o teba nestojí 🙂 Možno to bude znieť ako klišé, ale skutočne príde niekto, kto za to bude stáť 🙂 A nebudeš s ním strácať čas. Nerob takú chybu ako ja, trápila som sa "zamlada" pre chalana 3 roky.

autor
13. feb 2024

Mali sme aj plány na leto, na jar, dohadovali sme sa čo budeme robiť. A zrazu nemám čo robiť, nemám komu stále písať. Vždy som sa tešila aj týždeň do predu na deň ktorý strávime spoločne a teraz sa nemam už ani na čo tešiť. Snazim sa to brat ze tak ma asi už nelubil a ze nebol správny chalan keď mu ten rozchod ani neublížil a ešte ma aj klamal. Ale verila som ze Je pravý a chlapci v takomto veku sú všetci rovnaký a ja som myslela ze je iný a výnimočný

mamickalisticka
13. feb 2024

Presne toto iste sa mi stalo, v 18ke, boli sme spolu polroka..a presne tak som sa aj ja cítila. Bola som taká smutná, no niečo strašné, koniec sveta. O 4mesiace som si našla chlapca, je z neho manžel, máme spolu byt a deti. 👫 Happyend. Kašli na idiota, ktorý nemá gule ti to povedať do očí.

autor
13. feb 2024

@mamickalisticka potom mi to aj povedal do oči ale to až vtedy keď som ja navrhla stretnutie lebo sme si museli ešte vrátiť pozicane veci čo sme mali

mamickalisticka
13. feb 2024

Presne tak aj u nás. Ja som nechápala , čo sa deje, išla som za ním ako taka hlupaňa. Prosila som ho, nech mi dá ešte šancu(nechápem sa! Už by som to nikdy neurobila) . Ale on mal asi v hľadáčiku inu, o dva mesiace som ich spolu videla 🥱 odvtedy mal asi 4frajerky..a ja jedného ( a už manžela). To vypovedá veľa o ňom a nie o mne. Drž sa! Bude dobre, máš krásny vek, ale viem ako sa cítiš. Ale ver mi, že zažiješ krásnu lásku.

autor
13. feb 2024

@mamickalisticka povedal že on nechce frajerku minimálne rok a neviem čo že sa chce sústrediť na seba. Ale viem že zachvilu nejakú mat bude a to ma zničí že všetky tie plány čo sme báli spolu tak to prežije s nou

karolinakr
13. feb 2024

a možno mu len kamarati niečo nahučali

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. feb 2024

Ach aj sa mi cnie za jeho rodinou. Určite im o mne narozprával hlúposti aby on nevyzeral ako debil

misiak7777
13. feb 2024

@autorka joj no zamilovaná si 🙂 všetko prejde

h2
13. feb 2024

Prepáč, ale keď sa on rozišiel s tebou, čiže už s tebou nechce byť, tak prečo čakáš, že bude smutný? Keby mu malo byť za tebou smutno, tak ťa neopúšťa. Ale neboj sa, on sa k tebe ešte vráti. Lebo si mu dala najavo, že ho miluješ, zobrala by si ho späť a dokonca si ho prosila, nech ťa neopúšťa. 🤦‍♀️ Čiže, keď ho chytí nejaká kríza, rozíde sa s nejakou ďalšou priateľkou atď., tak sa ti určite ozve. Ty ho zoberieš späť a on ťa zase odkopne a takto to bude pokračovať, kým sa z toho nepoučíš. Držím ti palce, nech to dlho netrvá.

tanyag
13. feb 2024

A prečo si sa s ním stále hádala? 😁