Priateľ si na Facebooku a Instagrame píše s cudzími ženami

18. aug 2023

Ahojte,
Zistila som, že priateľ si poza môj chrbát samozrejme vypisuje s cudzími zenami (nie slovenkami, si to cudzinky)na FB a instagrame. Sleduje ich tam a pod. Ženy nič moc nevyzeraju. Také dievčatá proste 25 ročne ako sme aj my dvaja. Zobralo má to. Jedna z litvy, druhá z Ameriky, tretia z Ukrajiny, sú skôr tlstejsie. Také viem, že sa mu moc nepáčia. Založil si tam aj druhé Nicky (o ktorých mi nepovedal samozrejme ) a úplne čírou náhodou som sa k nim dopatrala, zmenil si tam na fejk meno, na felix1w3 a takéto mena si dáva, ja som to čisto náhodou na insta našla. insta mi ho sám ponúkol. Zistila som, že teda si píše s cudzinkami. My máme celkom fajn vzťah, nechápem, čo mu chýba, asi vzrusenie, iskra alebo čo, nechápem. Sex máme kvalitný a veeelmi často a nesťažuje sa.
Tie správy som samozrejme nečítala všetky pretoze nechcem mu loziť po mobile, to som iba náhodne zazrela, poza jeho chrbát keď si vypisoval.
Mobil má samozrejme na heslo, a aj keby som ho vedela. Nešla by som tam.
Jedna američanka sa ho pýtala , že daj mi tvoj whatp, alebo tik tok ak máš, môžeme písať tam, on je neodpísal. A také. Je to pre mňa hrozne divné. Ale tak vždy mal sklony k cudzinkami, lákajú ho, mal vzťah s litvancankou, potom s grekynou a tak. Skutočne neviem ako sa mám k tomu postaviť, je to pre mňa extrémne nepríjemné, keď som na to prišla. A ešte aj to, že to skrýva. Aký je zmysel jeho rozhovorov ? To sa tak strasne nudi? Vyzerá že to robil počas celých 3 rokov nášho vztahu. Čo má dosť šokovalo. A skutočne neviem ako ďalej. Či sa mám priznať že to viem, alebo čo. chcem sa vyhnúť hádkam a konfrontáciám. Ja som si však ale myslela že ma miluje, tak sa správa. Cítim obrovskú žiarlivosť. Ešte si tam dal do profilu sóju najkrajšiu for zlode z Chorvátska ..akože to má už vážne dostalo...
Tie Nicky nove čo si stále vytvára aby si tam mohol písať, neveštia nič dobré keďže o nich neviem.

ckocka
18. aug 2023

To je možné, do jeho hlavy ani jedna z nás nevidí. Ale ty by si mala vedieť aspoň trocha nakuknúť do tej svojej, takže znova - prečo zostávaš s chlapom čo ťa uráža, je psycho a jedna žena mu nestačí?

autor
18. aug 2023

@ckocka veľmi ho milujem

zmrzlinka2021
18. aug 2023

Autorka,

precitala osm si tvoje prispevky, najma ako nedokaze veci riesit, aky ma pristup, ako ti klame... a tak trochu ti nerozumiem.
Prečo si s nim vo zvtahu? Takto si predstavujes raz svojho manzela a otca svojich deti?

Fakt preco to robis?

autor
18. aug 2023

@ckocka a chcem ho, priťahuje ma.

zmrzlinka2021
18. aug 2023

Autorka,

vidim, ze pises, ze ho velmi milujes.
A milujes aj seba?

ckocka
18. aug 2023

No tak potom sa stačí len rozhodnúť čo je pre teba doležitejšie. Byť s niekým kto ťa priťahuje alebo vážiť si sama seba. Rozhodni sa ako chceš, je to čisto a len tvoja voľba.

kristie571
18. aug 2023

Už ani nečitam dalšie komentare, toho tvojho problému, čo tu vypisuješ, mala by si sa nad sebou zamyslieť, ako sa vyjadruješ o ženach s nejakými kg navyše...

bulika666
18. aug 2023

Je to čudné ak máte dobrý vzťah prečo si vypisuje s cudzími ženami a je zvedavý na cudzie ženy mne sa to hnúší, treba sa porozprávať a keď tak nepôjde tak sa treba rozísť kým nieje dieťa !!!
To nieje fér voči tebe to je ponižovanie keď sa dôvera stratí pomalí ale isto vzťah rozpadne ... Nieje tak dobre žiť !

sabina_71
18. aug 2023

Mala som takého, najprv zatĺkal potom priznal a potom sa to zhoršilo do extrémov písal si s nimi o sexe a tak. Stratený čas, tiež bol môj orby a neviem kam som dala oči. Len čo sme sa rozišli rozdal si to skoro s každou. Takze môj názor rozhovor a ak bez zmeny rozchod. Si trošku naivná keď si myslíš že to prestane, keby ta miloval nerobil by to.

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romi0310
18. aug 2023

Ja iba taka mala vsuvka :D poznam vela muzov, ktorym sa vyslovene pacia zenske krivky, ale doma maju reprezentativnu partnerku,.lebo si to ,,vyzaduje" ich postavenie. Ale vzrusuje ich uplne nieco ine ;) inak, aj dost znami futbalisti a hokejisti :D takze to, ze nejaky chlap je ako z katalogu neznamena, ze ho musi automaticky pritahovat aj taka ista zena 🙂 cest pravym muzom, ktori sa nehanbia pred kamaratmi a nemaju problem priznat si, co sa im skutocne paci ;) inak noj bratranec je fintnestrener, velmi pekny a jeho priatelka je plus size. Ziadem extrem, ale vidno, ze nie je velkost S 🙂 a ten je do nej taky zblazneny, ze az :D a to pred nou chodil s bikiny fitness 🙂

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domkakvet
18. aug 2023

Tu sa treba iba zobudit, ano podvadza ta.

autor
19. aug 2023

@mrva písať si príde normálne ?? Naschvál si zakladat fejk Nicky na instagrame a obhanat baby a poza chrbát priateľky si s nimi písať ?baliť ich....amozno aj o sexe a pod

ibrunova
19. aug 2023

Jasné, že o sexe. O čom inom?

mk22
19. aug 2023

Už si mu povedala? Ze vieš o nickoch a jeho písani? Co povedal?

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
19. aug 2023

@mk22 áno a zahral to...bla bla..klamstvá...vlastne to sú jeho bývalé kamošky a také bludy...on ich vlastné pozná ..a tak...a on si založil nový lebo stratil heslo od staršieho. Rozprávky..nasral sa krásne..mňa začal obviňovať. Najlepšia obrana utok. Vôbec sa absolútne nepriznal..obvinil má...zobral telefón mne a začal rám hľadať a zistil že aj ja sledujem rôznych fešákov na insta (áno sú to modeli ale nikdy som si s nimi nepísala ani pol slova )len zo zvedavosti ich rám mám

autor
19. aug 2023

Prekrútili to...začal sa hádať....najlepšia obrana utok...a rozbil si telefón o zem ho hodil od jedu. Že stále za ním sliedim..
Neskôr mi v kľude povedal, že nevidí nič zle na Tom ak si píše normálne so ženami, že on s nimi neflirtuje, že len tak si píše, a že je to normálne, že prečo by zrazu ženy na svete mali zaniknúť pre neho, keď ma mňa ??že som chorá psychopaticka žiarlivka. Že NATO sú sociálne šiete aby si písal. Že vždy mu viac boli sympatickejšíe ženy ako kamošky, ako muži. Že s mužmi si nikdy nerozumel a že hádam nie som mravnostna polícia ktorá mby mu zakazovala všetko. Že nech sa spamätam že každy si pise normálne že on s nimi neflirtuje.

autor
19. aug 2023

@ibrunova ale veď ja viem že si píše o sexe iba. Veď nie som Tupá. Sexting fičí. Asi o počasí nekecaju

kristie571
20. aug 2023

Toto je chlap, ktoreho chces po svojom boku stoj co stoj? utekaj z toho vztahu cim skor, ak mas samu seba aspon trosku rada.