Priateľa beriem ako kamaráta

queenrebel_96
15. dec 2022

Ahojte baby. Ako mám povedať chlapovi, ktorý ma dobýva že ho beriem ako dobrého kamaráta a nie ako priateľa? Ja k nemu cítim iba kamarátstvo. Chcela som viac ale stále sa cítim pri ňom ako jeho dobrá kamarátka. Neviem ani koho milujem. Mám za sebou tri nevydarené vzťahy. Nechcem mu dať koniec ale ani vzťah s ním. Nosí mi ruže, robí veľa vecí pre mňa. Poradťe mi a prosím nesúdťe ma. Ďakujem.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
15. dec 2022

na rovinu bud uprimna ale pocitaj s tym ze ho stratis uplne ,,, on je zamilovany a chce vztah .. tak ako ty nevies byt priatelka on nebude vediet byt kamarat ..city niesu na povel

liljana
15. dec 2022

Takto mu to povedz. Nemoze sa citit urazeny, ze das prednost pred inym, lebo teraz nechces nikoho ...

syslik81
15. dec 2022

@queenrebel_96 no ale vzhladom na to,ze pred tyzdnom si pisala ako strasne si zamiloana a stastna s terajsim tak si niesom ista ci si si uz upratala v tej hlavicke- ako ti tu xy x radili vratane mna -zajdi si za odbornou pomocou-lebo ty si riadne uz domagorena

standusina
15. dec 2022

Mala by si mu to povedat presne tak isto, ako si nam to sem napisala. Ono da sa chapat aj to, ze sa po takych vztahoch do noveho hned tak nechces vrhnut. Ak je dobrym priatelom mal by tomu pochopit a dat ti cas, kedze podla toho asi to napisala, nie si proste rozhodnuta

petamich
15. dec 2022

ukonci to prosim ta, otvorene mu povedz, ze ho mas rada ale potrebujes sa dat dokopy, lebo ty to naozaj potrebujes - pred tyzdnom si ho sialene lubila, pred mesiacom si bola na kyrete, pred dvomi si bola sialene zalubena do ineho, zena daj si pauzu, navstiv odbornika a daj sa dokopy psychicky aj emocne

drzim paste

veronikaszabova
15. dec 2022

@syslik81 ved ona sama nevie, co uz pisala 🙂 krasne sa zasa zamotava 😂🤦

svokrinjazykmonika
15. dec 2022

Bože, to je zase ona? 😂

krisstinkaa
15. dec 2022

Na fb vypisujes toto, na instagram, každý ti dokola len radí a ty stále si ideš svoje, vykašli sa na chlapov, venuj sa sama sebe, práci, rodine, idú Vianoce, aspoň cez sviatky si daj pokoj s tým, si po rozchode, po potrate, sama si nie úplne v poriadku, už keď som do školy chodila, to tak bolo a to sú už roky, mala by si riešiť psychológa určite.

viestta
15. dec 2022

Takze mame novy pribeh. Kolko z teba este do konca roka vypadne?

zmrzlinka2021
15. dec 2022

@queenrebel_96
Je problem povedat - sorry, ale sme a budeme len kamosi ...?

Ako chces sa naucit zit, fugnovat, ked nie si schopna ani komunikovat svoje pocity a rozhodnutia?

mimi3008
15. dec 2022

@viestta uz asi nic, zmazala si profil. No mozno sa vrati pod inym nickom

veronikaszabova
15. dec 2022

@mimi3008 do par dni je tu zasa

viestta
15. dec 2022

@mimi3008 ta sa vrati. Vyhodis oknom, vrati sa kominom

krisstinkaa
15. dec 2022

Už zmazala všetko aj z fb, asi nečakala, ze ju tu niekto spozná..

vikus17489
15. dec 2022

Mala by si mu to povedat, kedze podla toho co pises, on to tak neberie a zivi v sebe asi nadej, ze to medzi vami bde vaznejsie. Ako povedala by som mu to presne tak, ako si nam to sem napisala

janka_23
15. dec 2022

Toto je lepšie ako argentínska telenovela 😅

syslik81
15. dec 2022

@krisstinkaa ona ma aj instagram?

krisstinkaa
15. dec 2022

@syslik81 áno,ale súkromný.. Je to dievča z vedľajšej dediny, pozná ju tu snáď už každý v celom okrese

heleninamama
15. dec 2022

@krisstinkaa A ona je psychiatrický pacient? To ju nedokážu rodičia alebo niekto z rodiny spacifikovať a držať pod kontrolou?

krisstinkaa
15. dec 2022

@heleninamama nechcem sa takto verejne vyjadrovať k nej a jej rodine, ale nie je úplne v poriadku, len toľko k tomu..