Prišla mu sms od bývalej

158polica158
7. dec 2022

Mal dva mobily jeden nechal doma a som mu napísala správu a piplo to aj na tom čo mal doma . tak som šla do SMS a tam mal od bývalej vinsovala mu k narodkam on odpísal že ďakujem a o 3 hodiny na to odpísal opäť že škoda že som nemal viacej čau. a ona že veru škoda snáď nabudúce a on na to že keď ty môžeš len večer a ona na to, no to sú slobodne mamičky . A tam to zhaslo bolo po komunikácii, viac jej nebolo. Čo na to hovoríte ? Ale ako keby som to vidieť mala lebo som mu odpísala raz to piplo a vtedy som nahliadla a odvtedy sme si ešte poslali 7 správ a už mu ten mobil ktorý mal doma nepipil odomna, ako ke

ariannazara
7. dec 2022

Každá druhá diskusia o tom istom
Ja nechápem ci sa ti chlapi nevedia od tých svojich ex odpútať. Ja mam svojich ex na háku nepíšem im žiadne sms na narodeniny ani na nič. Vôbec ma netrápia a môjho muža tiež.

viestta
7. dec 2022

@ariannazara to bude tym, ze ta nova je len naplast, do casu kym si to ta prva "rozmysli". Keby si to ta prva rozmyslela, balia kufre a bezia za nou

158polica158
autor
7. dec 2022

Možno som zle napísala a nedodala to je asi 7 rokov stará ex-priateľka .

viestta
7. dec 2022

@158polica158 na veci to nic nemeni. My na to mozme povedat hocico, najdolezitejsie je to co na to povie ten tvoj. My si o tom mozme mysliet tiez hocico, dolezite je co si o tom myslis ty a co s tym mienis robit.

bozzie
7. dec 2022

@158polica158 je jedno kolko nie su spolu, tie spravy podla mna jasne vravia o tom, ze k sebe bud nieco este citia alebo sa dokonca aj stretavaju

tamvtme
7. dec 2022

a dieta je jeho ci nie? ale podla sprav mi pride, ze sa stretavaju....

158polica158
autor
7. dec 2022

@tamvtme nie je .

derdia
7. dec 2022

@158polica158 skoda, ze som nemal viacej casu, a na to, ze nevadi nabuduce. Ved ty mozes len vecer
Tvoj chlap niekam vecer odchadza?
Asi sa s nou stretava..
Urcite to nie je blbost...

158polica158
autor
7. dec 2022

@derdia práveže sme stále spolu sústavne nonstop . preto mi to je veľmi zvláštne . síce mi povedal že ju stretol na ulici tak pri nej na chvíľu zastal len šli autá tak prehodili len pár slov … a námestí toho že hento on napísal

kittykat22
7. dec 2022

nie je blbe ze bol s ex, blbe je, ze ti to nepovedal. Pretoze ked muz nehovori tak skryva a to sa pytas preco skryva. Jedine co ti zostava je - rovno sa spytaj. Takto sa budes zozierat.

derdia
7. dec 2022

@158polica158 no tak mpzno to len slusne odpisal, ze vted nemal cas. Neries. Niekedy sa proste clovek sprava slusne...a ona mu slusne odpisala ze nabuduce. Nemusi to znamenat teda nic.

nikolka1986
7. dec 2022

No, ona po ňom ako slobodná mamička ide. Jemu lichotí, že ho chce aj nejaká iná. Otázkou času kedy sa stretnú.

kulumulu123
7. dec 2022

@158polica158 moja to ze ste stale spolu nema ziadnu vypovednu hodnotu... Aj ja som bola s tym mojim ex z roboty chodil domov a vsade sme chodili spolu aj do tesca na velky nakup... Nemala som dovod mu neverit.. Az kym som sa nejakou uplne blbou nahodou nedozvedela ze obcasna dovolenka ked ide akoze do prace ale v skutocnosti si siel niekam pichnut... Ak chlap chce sposob si najde... Potim mi este dlhoooooo vypisoval kym chudak sam neprisiel na to ze to nikam nevedie ani nepovedie... Verim ze to nie je tvoj

158polica158
autor
7. dec 2022

Dnes som to z neho vypacila že ona ho volala na kávu ale že nešiel . Tak vravím ze to chápem len nechápem to prečo mal nutkanie jej sám od seba napísať že škoda že to nevyšlo… a to sa vymackól že to bolo z dlhej chvíle . Reku z dlhej chvíle sme začali aj my.. ale všeobecne bol taký nevrlý hneď ho tá debata vytočila.. možno sa ozaj nič nestalo a moc to riešim. Pravdu sa už nedozviem ale viem že som sa natrapila už dosť ohľadne toho..

fatimuska
7. dec 2022

@158polica158 lenže ked teda ze sa stretli na ulici.. A potom v sms ze skoda ze mozes len večer, co moze lwn vecer? Mna napada jedine

158polica158
autor
8. dec 2022

@fatimuska to už radšej ani neriešim. Lebo by ma slahlo. Nech už je to ako chce , preverovať už budem stále.

viestta
8. dec 2022

@158polica158 len preveruj, preveruj a zas preveruj. Za chvilu budes aj ty jeho byvala

uskrnica
8. dec 2022

@viestta to je si myslim velka pravdepodobnost aj bez toho, aby este nieco preverovala. Aj tak jej to neda a podla mna je dovera medzi nimi uz teraz dost nastrbena

viestta
8. dec 2022

@uskrnica ja si neviem predstavit co zeny k tomu vedie. Po siedmich rokoch 🙄
Ja obcas byvalych stretnem, pozdravime sa a tym to skonci. Alebo sa stretneme niekde uplnou nahodou, pokecame ak je cas a kazdy ide svojou cestoiu. Moj chlap s jednou so svojich byvalych robi a mna z toho nemlati. Alebo som si sebou ista a doverujem mu alebo to vo vseobecnosti nema zmysel.

zdenka11081983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz