Problém vo vzťahu

marian95
22. mar 2023

Dobrý večer, ako muža ma zaujíma ženský pohľad na vzťah.
Mám 25 rokov a priateľka má 21. Zo začiatku vzťahu bolo všetko pekné, chodievali sme spolu von alebo sme trávili čas u mňa doma, bavili sa o veciach a podobne.
Lenže časom, asi po troch mesiacoch sa priateľka začala správať divne. Keď som jej venoval všetok svoj čas a pozornosť, jej to bolo jedno, nevšimala si ma.
Keď som prišiel s návrhom napr. ísť na prechádzku alebo niekam na výlet tak to odmietala zo slovami že sa jej nechce a podobne. Stále bola nalepená na mobile a po otázke či ho nemôže aspon na chvíľu odložiť aby sme sa porozprávali odpovedala že potrebuje odpisovať ľuďom.
Kedy mi to jej správanie bolo čoraz viac divné ma oslovil kamarát že moju priateľku videl z iným chlapom čomu som extra neveril (nebyvali sme spolu).
Ale jedného dňa keď som mal cestu do mesta som sa o pravde presvedčil kedy som ju videl aj ja z iným chlapom. Neriešil som to hneď, počkal som si kým s ňou budem. Po konfrontácií s otázkou čo to bolo za chlapa mi na to nechcela odpovedať a po pár dňoch som sa dozvedel že to je jej takzvaný kamarát z výhodami a nebol jediný, bolo ich viac.
Chcem vedieť čo robím zle, chcem vedieť Váš názor na túto situáciu. Ďakujem.

dadka128
22. mar 2023

@marian95 mas 25 rokov niesi dieťa.. zbohom dovi.. co je to za ženskú keď toto robi ? Neodpustim jednoducho dovi

viestta
22. mar 2023

Robis zle iba a len to, ze este stale ju riesis ako priatelku. Nic viac nic menej.

0silvia0
22. mar 2023

@marian95 co robis zle? Tolerujes babu bez moralky a nechas so sebou zametat. Chod od nej prec, nech nieco nechytis...

syslik81
22. mar 2023

a uvedomujes ,ze ty si jeden z tych mnohych kamaratov s vyhodami? bud sa postav do rady kym na teba zvysi cas alebo si najdi normalnu baby a nie k.rvu

januska12323
22. mar 2023

Zunoval si sa a si ďalší kamarát s výhodami, čo iné za tým chceš vidieť?

gabika0825
22. mar 2023

@marian95 Tak to teda zamrzí. Buď rad že si to zistil teraz, nie neskôr. Chybu nerobíš nikde, ona bola taká aká bola. Vôbec by som sa nad tým netrápila, jej sa to vráti. Bohuzial sa to stava v živote a sú medzi nami aj takýto ľudia. Veľa šťastia

gabika0825
22. mar 2023

Teda dúfam že si ju kopol do riti samozrejme

domkakvet
22. mar 2023

@marian95 nic nerobis zle, proste to nie je ta prava, vykasli sa na nu, najdi si lepsiu, si este moc mlady na to aby si zabijal cas s takym dievcatom.

sergejj
22. mar 2023

@marian95 je to kur*a, vymen to kym ju nenabuchas...

mimi2018
22. mar 2023

@marian95 nič nerobíš zle no mal by si sa obzerať po iných co tvoju snahu a úprimnu dušu ocenia. Vo vzťahu si musia dvaja naplno dôverovať inak to nemá význam dobuducna.

marca12
22. mar 2023

@marian95 ty nerobis nič zle. Nie si zodpovedny za konanie inych. To,ze si priatelka nevazila vztah,za to ty nemozes. Mohol by si cokolvek robit,n zabranil by si jej podvadzat. To maju ludia v krvi.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
22. mar 2023

@marian95 akože čo robis zle? No to, že si ešte s ňou. Pýtaš sa akoby si mal 15, nie 25.

toskanka
23. mar 2023

To si robíš srandu, keď sa pýtaš, čo robíš zle? 😂 Okamžite to ukonči a viac nerieš.

evkakorcek
10. mar 2024

To fakt sú takéto dnešné ženy??? Ja som v 21r. Porodila syna. Teraz už budem mať 34. Ani vo sne by ma nenapadlo takto uvažovať. Ty hlavne nestrat samého seba. Nechaj ju nech si ide za tým čo ju klati