Problémy s erekciou v novom vzťahu
Ahojte,
Je mi to dosť trápne, tak to píšem anonymne.
Našla som si priateľa, no všimla som si že má asi problém s erekciou. Chuť aj všetko tam je aj z mojej aj z jeho strany, aj sa postavý no nie vždy na 100% a ak aj, tak po pár sekundách padne. Snažili sme sa o sex viac krát no nikdy to kvôli tomuto nefungovalo. Nemám problém čakať, ľúbim ho aj bez toho, no neviem ako by to s týmto fungovalo aj do budúcnosti. Vedeli by ste mi poradiť ? nejaké afrodiziakum alebo neviem rovno lekár ?
@paradnica23 Chlap smer urolog. Tam mu spravia asi aj hormonálne vyšetrenie (aj na testosterón). Pri erektilnej disfunkcii (ED) zohráva dosť aj psychika, takže je potrebné vylúčiť aj tento faktor. (P.S. pre rypakov, osobné skúsenosti s ED nemám, erekciu mám v poriadku).
@pr85 ale prosim ta naco 31 rocnemu urolog, verim tomu, ze sleduje ine zenske, keby mu vzala mobil a pc hned by mal aj normalny sex
@anonym_84609b Muzi nesulozia so zenami, ktore ich nepritahuju. Ak by sa mu nepacila, k sexu ani nedojde.
@patrike veľa krát ja na tomto založené “kamarátka s výhodami” tá žena je celkom pekná na sex ale do vztahu máš inú predstavu. A často krát tá kamaratka začne riešiť niečo viac a tam to cele konci. Možno podobne to majú aj ženy neviem. Zas jasne nieaka hranica tam vždy je ale tiez nie u každého.
🎀
@paradnica23 môže to byť stres, alebo to ze ho nepritahujes. Ide aj o to aký si typ, ci sa mu také paci. Keď sa niekomu páčia celý život štíhle blondiny, tak ťažko sa mu postaví na tlstej ciernovlaske napriklad.
ja mam takeho tiez.. sme spolu rok a pol za posledny pol rok sme spolu nespali ani raz.
@anonym_5e8dd2 na čo ti je taky chlap?
Podľa opisu aj veku to sedí na môjho bývalého :D :D No, aj toto bol dôvod, že už je ex
@anonym_b678e8 mal problém s tebou, alebo aj s inými?
Nepozerať porno, potrebuje detox
@anonym_b678e8 mal problém s tebou, alebo aj s inými?
@anonym_989550 aj s inymi
@anonym_989550 aj s inymi
@anonym_b678e8 tak potom lekára, keď je problém iba s jednou, tak rozchod
@anonym_5e8dd2 na čo ti je taky chlap?
@anonym_989550 no sama neviem.. je tam viac veci, ktore nie su ok
@anonym_b678e8 tak potom lekára, keď je problém iba s jednou, tak rozchod
@anonym_989550 no on odmietal ist k lekarovi, prosila som ho a on nie. Ze on problem nema, jemu nevadi ze nema sex a je to moj problem. Co si podla mna len nahovaral, lebo na to, aby mohol riesit svoj problem by si musel priznat, ze nejaky problem ma. A to jeho krehke ego nezvladlo.

@pr85 O tom presne viem, aj katechizmus som precital. Mam na mysli nekompatibilitu ineho druhu, nez az impotenciu. Proste nie vzdy si dvaja v sexe sadnu a ak su tuhi katolici, smola, na rozvod to nestaci. To sa ti snazim vysvetlit.
@patrike Tak to si mali premyslieť pred svadbou. Po svadbe je už neskoro.