Prvé stretnutie nedopadlo ako by som chcela

17. okt 2022

Vcera som sa prvýkrát stretla s jednym mužom s ktorým sme si asi mesiac pisali. Zo zaciatku som si držala v tom písaní odstup, casto som ho ignorovala, niekedy ma dokonca “otravoval”. Pozval ma na stretnutie a to som prijala ale v tom case len tak zo slušnosti. Necakala som od toho nic viac, skôr som sa aj bala aby si to nevysvetlil zle, že mu dávam nejaké nádeje. Nakoniec to ale dopadlo tak, že som zistila, že je super chlap a dala som mu šancu. Zacal sa mi pacit čoraz viac, je skúsený, vie čo chce od života, vyzera byt vyrovnany. Proste nevidim na ňom zatiaľ nic zle. Ale teraz je problem vo mne. Na našom stretnutí som sa ho dosť hanbila, vsimol si to aj sa pýtal že prečo sa hanbim. Znovu som si nejako držala odstup ale tentokrat skôr preto lebo sa mi fakt paci a nechcela som sa nejako strapnit. On mi prejavoval sympatie, dával mi komplimenty atd, no ja som sa len usmievala a dakovala, nic moc viac. Keď som odchadzala otvarala som dvere, v ich tom ale išiel otvoriť aj on a dal ruku na moju ruku. Zasmial sa, že sa ma dotkol a či to vobec predycham. V skutočnosti som bola rada ale len som sa zase zasmiala že no snad Ano… potom som to aj ľutovala. Na konci som mu povedala že mi bolo príjemne, že dakujem za jeho cas a odvoz ale potom som sa nejako rychlo spratala prec. Keď som už bola doma spytal sa ma či splnil moje ocakavania, lebo že to nevie posúdiť, že som dosť necitatelna. Trochu ma to zamrzelo, že som pôsobila naozaj tak. Napisala som mu, že zapôsobil veľmi dobre atd, vravel že je rad. Ale aj tak mam z toho pocit, že som bola príliš nedostupná a mrzi ma to. Chcela by som to nejako napraviť no neviem ako. Citim že je medzi nami teraz celkom dusno a neviem o com si s nim mam teraz pisat. Poraďte mi prosim

ada_alica
17. okt 2022

To je chalan na tom dobre, ja som prišla z rande, vypla mobil a išla spať 😂 to nebolo znamenie,či sa mi páči 🙈

simik22
17. okt 2022

Načo pisat? Máš 15? Veď sa stretnite znovu

autor
17. okt 2022

@simik22 pýtal sa ma čo robim dnes ale potom nepokracoval že by sme sa mohli znovu stretnut. Mam mu to navrhnúť ja?

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyberk
17. okt 2022

myslim ze toto, co si tam dorabala je o dost lepsie ako keby si sa mu hadzala hned kol krku 🙂 na konci si bola uprimna a urcite si dost aj vydychol :D
tak tym, ze sa ta spytal, co robis dnes si sa hadam aj ty jeho spytala co robi... a podla tej odpovede sa zariad :D ak nema nic to bude signal, ze mohli by ste nieco spachat.. tak mu to navrhni a sup von :P

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
17. okt 2022

@nikto2234 ale bojim sa že zase budem taka nesmela, nejak neviem nabrať odvahu napríklad ukazat že sa mi fakt paci. Bojim sa, že pre neho nebudem zaujimava ako osoba. Viem že fyzicky sa mu pacim ale neviem či mu budem mat čo ponúknuť. cely moj život sa točí okolo mojho dieťatka z prvého vztahu a tak nemam skoro vobec ziadne zaujmy atd čím by som ho mohla nejak uputat

lucyluska
17. okt 2022

Ahoj, je v poriadku byť hanblivá, aj sa trošku kontrolovať 😊
Kľudne sa mu ozvi, pozvi na kávu, prechádzku...aj mu môžeš povedať že si hanblivá...alebo mu tiež daj kompliment. A to že sa usmievaš je dobre 😊 žiadna namosurenica niesi.

lucyluska
17. okt 2022

@autorka, prosím ťa, neanalizuj to. Keď sa mu páčia tak to je fajn a možno neskôr sa ho spýtaš, prečo si sa mu páčila.
Trošku to sebavedomie ti treba.
Aj keby neviem aká si bola, keď sa chlapovi páčiš nieje o čom. Pamätaj, nikto nieje ako ty, si výnimočná.

autor
17. okt 2022

Mam fakt strach že som ho odplasila lebo do vcerajska aj stale pisal, volal každý vecer. Vcera nezavolal ani sa nerozlucil na dobru noc. Teraz si bucham hlavu o stenu :D rano síce napisal že dobre ranko ale nejak moc to potom nerozvijal ako obycajne (ako som sa vyspala atd)

liljana
17. okt 2022

Ked ta moc otravoval, je zle. Ked nenapisal rano sloh, este horsie. .D Napis mu ty, necakaj, ze bude cely cas aktivny iba on.

ada_alica
17. okt 2022

To absolútne nerieš, spracovával dojmy.... určite si nič zlé neurobila, skôr mu urob priestor aby ťa pozval zasa....aj keď sa budeš vo vnútri chviet určite to zvládneš

simca06022011
17. okt 2022

ale ved to bol stres, ja som tiez na jednom rande taku tapsu zo seba urobila, ze som sa na dalsie odvazovala hadam pol roka, a to ty este celkom dobre si pochodila, ja neviem ci som len dvere nezabuchla za sebou na aute :D proste stane sa. VEd tak bud aktivnejsia teraz, ak toto nie je tvoj zvycajny prejav, zavolaj ho ty tentokrat. Rozvíjaj to ty, nadhod to kludne na dalsom stretku, a uvidis, mozno po par stretnutiach sa na tom budete rehotat aka si z neho bola mimo :DDD

sasitimi17
17. okt 2022

Asi si chce držať on teraz odstup, možno sa zlakol tvojej hanblivosti , nevie čo si má o tebe myslieť bola si príliš tajomná. Možno si myslí že išiel príliš hrr s tým vypisovaním na teba a teraz sa radšej stiahol aby ťa neodplašil úplne.
Daj teraz ty návrh na stretko nech vidí že máš záujem, napíš mu prvá dobrú noc...
a píš ako to dopadlo, ja ti držím palce 😍

princeznaaa12345
17. okt 2022

Mužov priťahuje taká dievčenská hanblivosť

h2
17. okt 2022

Keby nechcel a nemal záujem, tak by sa už po stretnutí neozýval, tomu ver. Nesnaž sa byť nasilu aktívna, nenavrhuj stretko ty. Veď on sa pýtal, čo robíš. Ináč, človek sa pýta, čo robíš, keď sa chce stretnúť. Takže keď už potom nepokračoval, zrejme kvôli tomu, čo si mu na tú otázku odpovedala.

kitycat
17. okt 2022

Ak sa ti paci tak to je predsa fajn.. Ale on sa mi zda az moc hrr

Ako obsypavat komplimentami na prvom rande je trochu moc... Co ti ako pochvalil? Uces, make up, to ako drzis vidlicku alebo pijes kavu?

Ak s nim planujes dalsie rande, tak skus tu svoji hanblivost trochu pripravit, skus si nachystat aspon nejake temy rozhovoru, nech aj on citi nejaky zaujem a nehadze ta do pomykova neustalymi komplimentami

mimi16
17. okt 2022

Och na mieste toho muža by som nemala nervy na také deculo.

kiwi3
17. okt 2022

vobec mu nemusis davat zhurta najavo, ako ta ohuril, prave tym to mozes pokazit. ak si sa zapacila ty jemu, urcite sa bude ozyvat. pripadne ho normalne zavolaj ty. napr. ze by si chcela ist tam a tam (na nieco zaujimave), ci nema chut ist aj on.

janka_23
17. okt 2022

V akom veku ste? Píšeš ze uz máš dieťa ale posobis ako nástrocna. Je v poriadku byť zo začiatku hanblivá, aj si držať odstup. Myslím ze zbytočne analyzujes a riešiš, bud prirodzená a ono sa to vyvinie nejako samo

danica2711
18. okt 2022

tak sa rozhodni, čo vlastne chceš. Si na zoznamke, takže zjavne hľadáš chlapa a keď sa s nejakým konečne stretneš, chováš sa (napriek tomu, že ti je sympatický) ako keby ťa otravoval. Nehovorím, že si mu mala hneď na prvom stretnutí vyznať lásku a ľahnúť do postele, ale zase ani nie správať sa ako pätnásťročná. Skús niečo medzi tým

susancr
19. dec 2022

nevera