Randenie verzus vzťah

29. mar 2022

Ženy aký je rozdieľ medzi randením a vzťahom? Resp. kedy začína vzťah? Ako to bolo u vás?

ckocka
29. mar 2022

Ak to nepoznáš tak jedinú relevantnú odpoveď ti može dať tvoj partner.

autor
29. mar 2022

@ckocka To nie je o mne. Je to tak všeobecne keďže dosť často sa s tým stretávam tu na MK. Ja mám manželstvo 😊

letfenixa
29. mar 2022

@autorka dohodnuté manželstvo? Alebo ste najskôr spolu fandili, až to prerástlo do vzťahu?

autor
29. mar 2022

@letfenixa Takéto blbosti sme my neriešili 😃 Randíme , máme vzťah alebo nech sa to nazýva ako chce.

nerya
29. mar 2022

My sme nerandili. Stretli sme sa raz na 5 minút. Nejako sme si si vyjasnili cez internet o dva týždne, že teda spolu chodíme a hotovo. Stretli sme sa o dva mesiace na to a strávili spolu víkend 🤷 a už nám to nejak ostalo

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solange7
29. mar 2022

A tu mame volne pokracovanie temy "Kedy je spravny cas rozpravat o pocitoch" 🍿

moonlight1210
29. mar 2022

Na feminity dosli temy na clanky?

oli18
29. mar 2022

Ak "máš manželstvo", prečo sa nad tým zamýšľaš?

zmrzlinka2021
30. mar 2022

No randenie je uz vztah - to je obdobie pred manzelstvom. Randite, spoznavate sa ...

autor
30. mar 2022

Ďakujem za normalný názor 😊 Tak ja už neviem ale človek si založí tému kde nerieši vojnu, covid alebo či je niečo na teste a už útočia 🤷🏻‍♀️ Áno, mám manželstvo, som šťastná a len ma zaujímala táto téma . Neviem nabudúce možno pripnem fotku testu, tehotenského alebo covidu lebo bez toho tu už človek tému založiť nemôže

baska_nice
30. mar 2022

vies co u mna to bolo tak, ze som napriklad chcela alebo potrebovala vediet a pomenovat kde sa v "randeni" alebo vo vztahu nachadzam. ci uz je to take, ze sa len otukavame spoznavame alebo uz spolu chodime 🙂