Sú chlapi nechápaví, alebo sa tak len tvária?

asuliena
29. mar 2023

Strašne by ma zaujímalo či sú chlapi naozaj takí nechápavi alebo len proste sa riadia pravidlom .. ak sa mi niečo nechce urobiť spravím sa že nepočujem, nerozumiem alebo to neviem urobiť.
Takýto postup mal môj brat už ako dieťa ak po ňom rodičia niečo chceli. Rozmýšľam že takto sa chlapi riadia celý život.

marseillefan
30. mar 2023

@asuliena nie sme nechápaví, len vás proste nepočúvame... ale prikyvujeme, aby ste nám dali pokoj.

sense
30. mar 2023

Treba pouzivat pritomny cas v rozkazovacom/želacom sposobe a nie podmienovacom...a pojde to 😉 adpon teda u nas funguje nielen u chlapa ale aj u dietata.... aj ked teda obcas jedno ako druhe

mamamasama
30. mar 2023

Prosim ta, teraz mi dones... Prosim ta, teraz chod a
..Prosim ta, zober to ... Priamo, stručne... Mám doma len chlapov...ak nieco chcem, musim takto...

hope87
30. mar 2023

Maloktory chlap rozumie naznakom...vacina nie. Neanalyzuju tak, ako my zeny...rec tela, ton hlasu, pohlad, atd atd. Hovorim o drvivej vacsine. Jasne, ze sa najdu aj taki, ktori rozumeju pomaly aj tomu, co zena ani nevyslovila 😉.
Moj chlap je dost vsimavy ale takisto som sa naucila, ze vacsina mojich naznakov, nie je pochopená. Ja nemam problem byt priama a aj som a hovorim veci na rovinu ale aj po skoro 13rokoch vztahu niekedy, v nejakej malickosti dufam, ze tuto "indiciu" by mohol pochopit 😀. Ale kdezeee 😂. Mne uz to skor pride vtipne, kedze sa naozaj nejedna o zasadne veci. Je vsak nepopieratelne, ze su chlapi, ktori aj ked pochopia naznaky, nedaju to najavo a neobtazuju sa, lebo im to vyhovuje, lebo ved stale plati "vseobecny fakt", ze chlapi nechapu a nerozumejú naznakom 😉. O inom je, ked hovoris priamo a chlap ta vedome ignoruje a kasle na to. To by som povazovala uz za dost zasadny problem.