Súhlasili by ste s masážou v páre?

30. dec 2021

Ahojte.Manzel nedávno prišiel stym,žeby chcel aby sme v páre išli na tantra alebo nuru masáž.Ja ani presne neviem aké masáže to su,len viem, že niečo s erotikou.Suhlasili by ste stym?Neviem tie ženy,čo tie masáže robia,to ich manželom/priatelom nevadí?vôbec sa mi to nepáči

ckocka
30. dec 2021

Ak sa ti to vobec nepáči prečo o tom uvažuješ?

janai1
30. dec 2021

No však keď sa ti to nepáči tak nie je o čom...

petamich
30. dec 2021

ja napr. by som sla, ste tam spolu, pride mi to ako vhodne okorenenie partnerskeho vztahu 🤷‍♀️ a ako to ma maser/maserka doma ma vobec nezaujima, co ja s tym, ved to je absolutne ich vec

sivana09
30. dec 2021

Ja by som nesuhlasila. Ale z jednej strany je pekne, ze ti povedal co by chcel a netajil to/nesiel tajne sam. Navrhla by som mu skusit taku masaz doma vo dvojici.
Ale každý má na to iný názor a nepotrebuješ ten svoj porovnávať s cudzím. Musí to byt prijateľné pre teba a ty s tým musíš byť ok

anonym0001
30. dec 2021

Hmm, to nepoznám, ale ja by som išla 😀 Aspoň raz vyskúšať, a potom by ste si s partnerom mohli také robiť sami 😀

ciusinka
30. dec 2021

Z mňa určite nie, naozaj sa nepotrebujem pozerať na to, ako sa môjho partnera intímne dotýka iná žena..Nie som žiadna žiarlivka, ale sú proste veci, ktoré by v mojom ponímaní mali byť len medzi dvomi ľuďmi..A pravdupovediac, neviem, čo si mám myslieť o chlapovi, ktorému by vôbec nevadilo, že jeho partnerku ručne uspokojí cudzí chlap v jeho prítomnosti..

autor
30. dec 2021

@ciusinka áno mam podobný názor

martul
30. dec 2021

@ciusinka veru máš pravdu. Neviem si predstaviť že muža sa na intímnych miestach bude dotýkať cidziau ženská a jemu sa to bude páčiť. To akože pôjdeme spolu domov a on mi bude rozprávať aká bola dobrá a ako sa mu to páčilo?! To isté platí aj opačne.

carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
30. dec 2021

Tuším sa tu pozbieralo toľko odborníčok, koľko virológov a hokejových trénerov v čase konania MS 😂
Jedná sa o párový zážitok, teda tam budete spolu vy dvaja naraz a pozornosť bude zameraná na vás dvoch. V prípade nuru bude masérka vašou akousi asistentkou, v podstate sa budete masírovať vy dvaja navzájom. Pokiaľ ide o tantrickú masáž, tak intímnych partií sa nemusí dotýkať vôbec, je to na dohode.
Odporúčam si najprv niečo o tom naštudovať kým to zavrhneš a budeš sa na muža zdúvať, prípadne ho označíš za úchyla ako tu nejaká konzerva, pre ktorú je asi sex len na plodenie detí a aj to len na misionára v prísnej tme a pod perinou 😃
Je to párová aktivita a jej cieľom je spestriť a zlepšiť váš intímny život a aj celkový vzťah, nie si zatrtkať inde. Takže manželovi palec hore, že chce niečo urobiť pre váš vzťah a nie len pre vlastné potešenie tebe za chrbtom.

petamich
30. dec 2021

@sissy27 presne toto mi napadlo, absolutne suhlasim 🙂

martul
30. dec 2021

@sissy27 mňa napríklad trtkanie nenapadlo, jednoducho nepotrebujem k tomu tretiu osobu čo mi má radiť a kukať na môjho muža aj keď to berie ako samozrejmosť resp. prácu

greywolf
30. dec 2021

Skuste si pozriet navod na nete a spravit doma navzajom. Je to super. 🙂 Aj ked tam budete spolu zalezi ci sa ti bude pacit ked ho bude ina obchytkavat 😀

karolinakr
30. dec 2021

Ja som neni exhibicionista, takže nie

wawna
31. dec 2021

za mna nie, ale my si masaž robime sami a je to trochu eroticka masaž, pači sa nam to

lesana25
31. dec 2021

To je taka klasika, neviem čo to je, ale určite s tým nesúhlasím 😁

xsandrax
1. jan 2022

Tak bude musieť ísť manžel sám ✌️🙈 keď ho to láka, tak skôr či neskôr to vyskúša, či už s tebou alebo bez teba 🤷‍♀️

ciculaq
6. jan 2022

nevadí, manžel pôjde sám