V peknom manželstve som sa začala vracať do minulosti

12. jún 2023

Ahojte, s manželom sme spolu 7 rokov.Nna začiatku vzťahu to bol skôr len taký úlet, je to veľmi pohľadný muž a strašne po ňom šli ženy, Poznám ho 15 rokov.aj mne sa vždy páčil, no keď sme si spolu začali vôbec nás nenapadlo, že spolu ostaneme, prejdem teda k veci, po prvom sexe mi povedal , že aj tak si predstavoval inú ženu pri Tom, on bol taká špina namyslená, ešte mi aj povedal ktorú.Poznam ju. Mne to bolo vtedy úprimne jedno, naozaj.Postupne sa začal meniť,k lepšiemu,začali sa unho diať veci, proste totálna zmena k lepšiemu.Dospel. Zamilovali sme sa, vzali, teraz máme bábätko.Neviem či sú to hormóny, ale mne sa táto spomienka vrátila v plnej sile a teraz pri sexe si myslím, že myslí na iné ženy.Ja viem, že som chorá na hlavu, ako sa mám s tým zmieriť?.Trva to už polroka, už som mu to aj vykricala a hádame sa kvôli tomu.Uplne mi preplo z toho..veď je to 7 rokov a teraz som si to až vzala k srdcu,prosím povedzte mi aká som sprostá a čo mám s tým teda spraviť :(

autor
13. jún 2023

@juliacenc
@vanilkovazmrzka
@marianarem jej ďakujem za krásne odpovede....pomohli ste mi...a áno aj ja som ťa divná, myslím len na svojho manžela pri sexe :D