Zažili ste to pri nejakom mužovi?

14. nov 2022

Stalo sa vám už niekedy pri mužovi že všetko bolo iné, urobili ste aj veci ktoré predtým nie?
Neviem si vysvetliť, čím to je, ale pred rokom a pol som sa rozišla. Nehľadala som vzťahy, chcela som si oddýchnuť a venovať sa len sebe, využiť ten čas na plno
Začiatkom leta ani neviem prečo, som bola online na jednej zoznamke. Nejako som si z nudy chcela písať a ozvalo sa mi viac mužov. Neviem prečo ma jeden z nich zaujal, ja som síce nechcela ani odpísať, ale mala som také nutkanie odpísať
V tom čase som zhodou okolností hľadala prácu aj mimo mesta a nejakým spôsobom keď sa mi ozvali, že ma berú, pocítila som, že je to ono a že sa odsťahujem.
Ani som netušila, že s dotyčným sa skutočne stretneme, on je z mesta, kde som sa ja presťahovala z prácou. Neviem si to vysvetliť, ale mám pocit, že odrazu je to ako puzzle...
Mala som predtým vzťahy, ale v tomto meste a pri ňom sa cítim ako doma. Je veľa okolností ktoré sú až identické, napr. učím na škole kde študoval on.. je mi veľmi podobný povahovo, takého muža som naozaj ešte nestretla, ktorý by sa tak výrazne podobal povahou na mňa a to ich spoznám dosť... sme narodení v rovnaký deň...atď.... tieto veci samozejme vysvitli až časom po spoznávaní.
Neviem, či ste to zažili...
Ja som veľmi racionálna a ani po 6 rokoch vzťahu som si nebola istá, či chcem s dotyčným deti. A zrazu prišiel tento, a aj keď som stále mladá a ešte nie úplne pripravená, tak si uvedomujem aj po takom krátkom čase, že je to ONO... Neviem prečo a to mužov poznám dosť, mi včera povedal, že často si pri mne predstavuje rodinu... Že to sa mu ešte nestalo pri žiadnej, preto ich ani nepožiadal, hoci spolu boli dlho... Ja to cítim rovnako, ale neviem si to vysvetliť, že prečo sa odrazu myšlienky na deti všdeobecne nebojím... Už nemám strach z vážnych rozhodnutí a svadby, detí....
Prečo je to zrazu iné? Predtým som mala chlapcov, randila som aj dlhšie, ale nikdy mi nenapadli tieto myšlienky... Mám 26 ešte len, mala som iné sny, plány, a zrazu... Je to úplne iné

marca12
14. nov 2022

Je to ine,lebo si nasla toho spravneho.

tanyan
14. nov 2022

Užívaj a vychutnávaj si to pekné, čo ti život prináša! Nebráň sa radosti a šťastiu!

3009
14. nov 2022

Poviem ti takto, ja keď som bola mladá tiež som mala 4 roky "vzťah-nevzťah" na diaľku a motýle v bruchu, ale vedela som, že to nie je chlap s ktorým by som chcela rodinu. Potom som stretla jedného a po pár rande som vedela, že toho chcem za muža a za 3 mesiace sme mali svadbu /nečakali sme dieťa/. Proste som to cítila. Sme spolu už 42 rokov.

miriam11
14. nov 2022

Vyzerá, že si našla tohto pravého. Veľa šťastia, držím palce

jaja20
14. nov 2022

Bodaj by vám to spolu vyšlo 🙂

monalisa1111
14. nov 2022

Áno zažila a zle som dopadla..to nemusí byť tvoj prípad,ale buď opatrná, do ničoho sa nehŕň po hlave a všetko má svoj čas...

monalisa1111
14. nov 2022

P.S. samozrejme držím palce aby to bolo obojstranné

baboobchod
14. nov 2022

Teraz si robím srandu, ale prever si či, nie ste dvojčatá 😂😂😂 a teraz vážne: gratulujem, asi to bude ten pravý 🥰

sonia.
14. nov 2022

Ano zazila. A on tiez. Obaja sme od zaciatku vedeli, ze chceme byt spolu, mat spolu rodinu. A ozaj je to ten pravy. Po roku a pol sme mali svadbu, zobrati sme 16 rokov a nelutujeme nic. Je nam stale super. Jemu ked nejaky kamarat povie, ze ma novu priatelku, tak sa ho hned spyta, ci si ju vie predstavit ako matku svojich deti. Ze vtedy je to ta prava, ze on to takto pocitil az pri mne. Drzim vam velmi palce, nech vam to vyjde. Na cely zivot ❤️.

simona20201309
14. nov 2022

Áno zažila som to. Sme spolu stále. Len keď človek zisťuje, že dokonalosť neexistuje a každý má svoje chyby, tak to trochu bolelo 😃. Takže počítaj s tým, že určite má nejaké muchy. Inak vám držím prsty. Ja som tiež hned vedela, že toto bude otec mojich detí.

rony2255
14. nov 2022

@3009 to je krásne 😍

lija22
14. nov 2022

ano zazila a je to ozaj ON. dopriala by som to kazdej jednej. Drzim palce nech vam to vyjde

nelka93
14. nov 2022

Áno zažila a aj on to tvrdil, nakoniec si našiel po roku a pol spoločného žitia inú. Každopádne držím palce, no buď opatrná

marianarem
14. nov 2022

Ano, ja som to zazila pri svojom muzovi. Bolo.to uplne ine ako pri vsetkych ostatnych chlapoch. Pamatam si ten pocit, ze konecne mam aj ja blizkeho cloveka. A to som mala aj predtym velmi blizke vztahy, dobrych kamaratov, nikdy som nebola osamela. Ale toto bola este ina uroven blizkosti, ozaj spriaznena dusa.

apolka77
15. nov 2022

Zažila som podobne pocity ale nakoniec to nedopadlo dobre. Tebe želám nech to vide.

jana_eyre_2
15. nov 2022

Áno, keď som šla na prvé rande s mojím dovtedy dobrým kamarátom, mala som zrazu pocit že to tak má byť.. a mala som pocit akoby sme boli spolu odjakživa hoci dovtedy má ani raz nenapadlo že by sme mohli spolu chodiť, bol premna vždy dobrý kamarát.. bývali sme spolu od prvého rande.. dnes sme manželia, máme tri deti a budeme mať 18r výročie čoskoro.. proste niekedy to človeku vyjde..

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona99687
15. nov 2022

Ja som to tak mala mala som priateľa 5 rokov no nikdy mi neprišlo ani na um že svadba rodina a take veci... Požiadal ma aj o ruku ale ja som to tak vobec necitila... Chvalabohu sme to ukoncili skor ako by sme sa zobrali alebo mali spolu deti.. Potom som stretla v kaviarni uplne náhodou chlapa pri ktorom uz ked som sa na neho za pozerala som si povedala ze je to on.... Najskor sme boli iba kamaráti pretoze som po toľkých rokoch chcela byt chvilu sama... No kamarati smr boli iba 5 mesiacov a začali sme spolu chodiť do 4 mesiacov som otehotnela a neľutujem to ani na sekundu.... Sme spolu 9 rokov a každý den sa snim cítim ako v prvy den....

papulienka48
15. nov 2022

Buď rada, že si sedíte, že si rozumiete, takto by mali vzťahy vyzerať, mala som vzťah kde som si myslela, že je to ten pravý, že budeme spolu, ale nakoniec to bolo skôr tak z rozumu, skôr stereotyp, že som si nevedela predstaviť, že by som si k niekomu inému mala hľadať cestu a raz som si povedal, že dosť a potom prišlo niečo podobné ako u teba.

vlastnynazor
18. nov 2022

Super, nasla si toho praveho/spravneho.

mikadooo
18. nov 2022

Ja som to nezažila, ale mám jednu známu a jedného kamaráta. Kamarátovi to vyšlo, ten je s tou svojou doteraz. Tá známa, tej to nevyšlo. Prišli prvé vážne problémy a vzťah sa rozpadol. Nechaj váš vzťah trochu vyzrieť, nehrňte sa hneď do svadby a detí. Ak to je ten pravý, bude ten pravý aj o dva-tri roky. Ak to nie je ten pravý, spôsobite si zbytočné starosti. Samozrejme, že držím palce aby to BOL ten pravý.

ysseba
18. nov 2022

Tak možno si našla toho pravého, tvoju chýbajúcu polovičku. Ale zachovaj svoju racionalitu, neuleť do oblakov úplne.... Všetko má svoj čas, všetko musí vyzrieť 🙂

strudlikmalicky
21. nov 2022

Zažila. S mojím mužom. Vedela som, že s ním chcem rodinu, zostarnúť spolu.