10 mesačné bábo nechce papať

nikcabb
13. mar 2018

baby poradte. dnes mi maly skoro vobec nepapal...rano mliecko nechcel tak ledva som do nho dostala polku chlebika... na obed spapal trosku cestoviny so spenatom a poobede trosku vyzivky.teraz vecer mlieko dvakrat cucol a dost zaspal. co inokedy vecer spapa 300ml. vcera nam vysli dva horne zubky a tlacia sa zrejme stolicky... myslite ze nepapa lebo ho to boli? ma aj kasel a sopliky zajtra ideme k lekarke ale uz som zufala... inokedy papa vvsetko co mu dam... ja uz neviem... natieram mu gelikom dasienka...poradte mi prosim... neccel pappat ani so striekavkou... nic...

nikcabb
autor
13. mar 2018

nema ani teplotu max 37.4 mal aj to asi zo zubkou... 😣

myska9992
13. mar 2018

@nikcabb to tie zúbky, nenut ho, to prejde, nás jedák takto týždeň pri zubkoch štrajkoval. Keď kašle či aj chorý nebude a vtedy tiež mu nemusí chutiť jesť.

pininka
13. mar 2018

Aj nasa dnes toto iste a to je vyborny papac a bola aj dost spava. Jej ale idu ocne a co sme sa uz vobec nekojili, v kuse pytala len prsnik,asi ju to velmi boli. Nenuy ho papat, hlavne aby pil a nedehydroval sa.

nikcabb
autor
13. mar 2018

cely den bol taky umrncany... prostexmne to je strasne luto ked nepapa...

@myska9992 ked mu vysli prve 3 spodne tak bolo vsetko v pohode papal pekne... a teraz som zistila ze nasa doktorka zajtra neordinuje :-/ uvidim co bude do rana...

@pininka pije dost okolo 1 litra caju vypije urcite za den... teda ked papa mliecko tak tolko nevypije ale dnes liter vypil na 100% urcite aj viac...

katharines
13. mar 2018

@nikcabb mozu mu aj zatekat sopliky, tak pred papanim skus odsat. Inac to, ze teraz nepapa, moze byt aj kvoli zubkom i chorobe.

nikcabb
autor
13. mar 2018

@katharines samozrejme ze mu odsavam pred papanim ked vidim ze mu tecu ale odsajem minimum... :-/ to su tie take vodnate sopliky...

katharines
13. mar 2018

@nikcabb a aku mas odsavacku? Je potrebne odsavat s tou na vysavac, ale treba predtym vstreknut napr. Sterimar baby. Sople sa mozu spustit az po 3. Vstreknuti a odsati.

nikcabb
autor
13. mar 2018

@katharines odsavacku mam tu klasicku... vies, on ani nema tolko soplikov ze by bol treba vysavac... cistim mu nostek morskou vodou, libenarom, kvapkam mu kvapky (samozrejme ze nie vsetko naraz)... ani nema zapchaty nostek pekne dycha nosom...len mu tecu...

katharines
13. mar 2018

@nikcabb ked myslis klasicku, tu do ust, tak s tou toho vela nenatahas, aj ked su sopliky vodnate. To zatekanie ho moze drazdit na kasel, a ked je tych soplov vela, tak mozu zatiect nizsie. Ten libenar je ok, ale ako som pisala, treba potom vysat.

nikcabb
autor
13. mar 2018

no tak teraz som mu skusila dat mliecko takemu rozospatemu a pekne spapal takmer vsetko... 😊

alexandraala
13. mar 2018

Moja ked kaslala a mala sopliky tak nechcela jest. U doktorky sme zistili ze mala zapal hrdla, takze nasadila antibiotika.
Ale moze to byt aj soor ked nepapa, taky povlak na jazyku bieli, zlty az oranzovy, mozno aj afty. To su len dalsie moznosti ktore skontroluj u maleho.

moose_cree
16. mar 2018

radšej by som sa spýtala poriadne doktorky čo mám robiť..