10 mesačný syn nechce piť mlieko a menej papá

11jannka11
30. jún 2012

Mam 10 mesacneho syna prestal pit mlieko uplne ho odmieta nechce ani moc papat.Co mam robit je to normalne .Bol chorucky vtedy schudol 0,5 kg odvtedy sa to vlece.Malo papa a nechce ani pit nutim ho nasilu.Moze to byt zubkami?

janaalzbeta
30. jún 2012

ajoj aj mi sme si s tím prešli nepapal nám 6 týždňov. Mi sme navštívili lekára urobili nám odbery a krvný obraz ukázal. Zvýšila nám vigantol na 2kvp a dostali sme Cebion denne 10kvp. Môže to byť zúbkami, no skôr tými horúčavami ☹ dávaj mu viacej piť tekutín,čaj alebo len dojčenskú vodu. Môj sa už rozpapkal a spapal by vsetko co vidí 🙂 . Ja som ho kŕmila na silu do striekačky som mu davala mlieko a tak po častiach dávkovala kým nevipil čo najviac 😉 . Aj sa pár krát pogrckal ☹ , ešte som s ním chodila do obchodu a tam pri dopekarni mi vždy spapal rožtek 🙂 . Tak silné nervy a urite navštív pediatra 😉

11jannka11
autor
30. jún 2012

@janaalzbeta
Dakujem ten cebion mam aj ja a vigantol uz neuzivame
Pojdem s nim bo sa mi to nepaci taka vyzlicka

janaalzbeta
30. jún 2012

to ti verím.....bude fajn 🙂

tinki
30. jún 2012

moje deti keď nechcú jesť, tak dávam chvíľu viac tekutín a probiotiká. Infant dophilus alebo Bio Gaiu. Možno len má od liekov nechuť k jedlu. To sa časom spraví.

maranat
30. jún 2012

mozno nechce, lebo je prilis horuco. nechuti

meg_junova
2. okt 2012

Hmmmmm, tu je pisane o CEBIONE.... http://www.merck.sk/country.sk/sk/images/Dluhol...
S vitaminmi opatrne!