11 mesačá mi prestala jesť, ako ju rozpapkať?

lenkaalaurel
24. jan 2019

Zdravim. Mam taky problem. Mam 11 mesacnu dcerku. O chvilku bude mat 12.... pri narodeni vazila 3100kg a meriala 53cm.... pred cca mesiacom som ju vazila mala 9.800kg..... dnes ma 8.41kg... stale kojim. Doteras jedla vsetko. Jogurty,polievky obedy chlebik nebol ziaden problem. Ale uz vise tyzdna odmieta jest. Ak jej dam chlebik zje 2 az 3 kusky. Obed to iste. Jogurty 1 dve lizicky a dost. Schudla a neviem co uz mam robyt. Ma 6 zubky zatial jej nove este nejdu. Neake napady ako do nej dostat aspon trochu jedla?

beky1813
24. jan 2019

Moja ma taky posledny tyzden. Zje pol jogurtu, vyvar a 2 lyzicky krupice. Ale jej idu zuby

hanickaondrik
24. jan 2019

Moja malá obdobie že zviedla len zeleninové polievky. Mäsko za žiadnu cenu. Manžel vymyslel aby som jej mäsko s ryžou alebo cestovinou rozmixovala a podliala masovým vývarom. Od vtedy akoby utalo a krásne papka. Teraz má dcérka 14 mesiacov

pribinak
24. jan 2019

Daj jej u pediatricky skontrolovat hladinu zeleza. Niekedy pri anémii trpia nechutenstvom

PS: lyžičky nie ližicky

fedorcek
24. jan 2019

My sme mali okolo roka ten isty problem a ako to prislo, tak aj odislo. Trvalo to takmer 2 tyzdne, bola som z toho na prasky, lebo som do maleho nevedela dostat okrem trosky mlieka ziadne jedlo. Potom mi dr poradila davat puding zo zlateho klasu a pomohlo to 😉👍. A par dni na to sa objavil novy zub. Od vtedy ked nechcel jest, varili sme puding 😉. Po case zabrala aj paradajkova polievka, ci cestoviny s tekvicovou omackou 🙂.