5 mesačné dieťa nepije z fľašky

julkaaa1
17. apr 2018

Ahojte mam 5 mesacnu dceru len kojim a mam problem ze mi nechce pit z flasky mam avent baby nova a vzdy ked jej odsajem a dam do ust reve ani mi ziadnu flasku nechyti uz neviem ci mam.kupit este niejaku inu s inym cumlom nemate niektora skusenost a poradiť mi ako ju naucit pit ? Lebo takto ked niekde chcem ist ah jej odsajem nemoze to bit na dlho lebo to mlieko nevypije DAKUJEM za kazdu radu

yanni
17. apr 2018

Nikde neist, popripade nosit dieta so sebou. Nasa copana tiez nepila z flasky. vyse 6 mesiacov vylucne kojena, nosila som ju vsade so sebou, ked som potrebovala nieco vybavit. Pri zavedeni prikrmov tiez flasu s vodou nezobrala, asi po ca. mesiaci sa naucila tahat z nekvapkajuceho poharika Avent. stale sa kojila a od prvych narodenin zu pila vylucne len z normalneho pohara, na cestach sme pouzivali bud ten Avent poharik, neskor Sigg flasu, ked zu vselijako neprevracala flase a vedela sa napit bez toho, aby z notmalnej flasi nepovylievala.
Nenut ju, ked nechte, tak nechce. Je to aj tak lepsie, aspon nebudes mat Problem ju zase od flasi odnaucit. Pozeraj sa na to pozitivne😉

stanislavicenka
17. apr 2018

A kam potrebujete chodit? Do prace? Teste sa z toho, nebudete musiet oducat. Ved je to parada. Nasa uz 12 mesacna pila vylucne z pohara, nikdy sme nemali zuaden sosak, srkalku, cumlovu fladu. Von nosim termosku a v nej vodu.dcera dojcena do 26 mesiacov.

pribinak
17. apr 2018

ja som dojcila aj vonku, dala som cez seba a dieta plienku a bolo. Naco ju na silu ucit na flasku, ked bude vacsia bude rovno pit z pohara.

cukricek4
17. apr 2018

tak jej ju este nenut, bud s nou, este ju koj kym sa da a casom pride aj ta flaska uvidis 🙂

mischelin89
17. apr 2018

Moj ma 7, flasu cumel nechce. Ak som musela z domu, tak mu dali na lyzicke, striekackou. A vodu pije z poharika obycajneho, ani som ziadne medziverzie neskusala.

pininka
17. apr 2018

Ja som musela malu naucit na flasu, a trvalo to asi dva tyzdne, kazdy den som jej ponukala. Ale nechcela normalne cumle, napinali ju, len taky uplne malinky od chicco, alebo tommy tepee. Chce to len trpezlivost.

dapo
17. apr 2018

ja som svojim detom flasu nikdy ani neponukla, naco? vlastne som nikdy ani ziadnu doma nemala...do cca 6 mesiacov plne dojcene, neskor prikrmy a vodu pili zo sosakovych flasiek, resp. zo slamky