Aké rybky môže papať 7 mesačné dieťa?

zuzzzik81
13. mar 2014

..a ako ich pripravujete,..ďakujem

alexandra1104
13. mar 2014

Dieta by do roka nemalo konzumovat ryby

luba28
13. mar 2014

bezne file na masielku,alebo lososa tiez na masielku,...+ trosiliiiiiiinku soli,...

melesmeles
13. mar 2014

ziadne...

lilysk
13. mar 2014

Moja dcera vyrastala v zahranici pri mori a tam bezne matky detom davali rybky -sparene na zelenine ,alebo na troche masla ...tiez som davala a uplne v pohode 🙂

bacula
13. mar 2014

My sme tiez zacinali lososom, iba uduseny na pare, so zeleninou . Špenát bol favorit 😉

tenerifka
13. mar 2014

U nas su od 8.mesiaca doporucovane cerstve biele morske ryby-uvarene alebo udusene na olivovom oleji so zeleninou a malym zemiakom. Modre ryby(tuniak, losos, sardinky) az po 1 roku alebo este neskor. Problem vidim v tom, ze na Slovensku asi nie je jednoduche zohnat dobru cerstvu morsku rybu(morske ryby oproti sladkovodnym obsahuju zdraviu prospesny prirodzeny jod). Mozno sa daju zohnat v lepsich obchodoch v Rakusku, ale neviem, ako vyjdu cenovo, pravdepodobne dost.
Pozor na cerstve ryby, ktore sa zvyknu predavat v Europe-prazma a morsky vlk.su chutne, ale su z umelych liahni krmene umelym krmivom, podobne ako 99% lososov predavanych v Europe

tajka1986
13. mar 2014

moja malá zbožňuje rybku /hoki al.alijašskú tresku/ na masle so zemiakovou kašou, trošku mrkvy jej k tomu postrúham, alebo brokolice, čo práve mám, pridám trošku rasce a petrž.vnate. Obed za chvílu hotový a malá sa nevie toho dojesť 😀