Ako urobiť domácu ryžovú kašu s jabĺčkom pre 6 mesačné dieťa?

Dietatko je plne kojene, uz ma za sebou mesiac prikrmov.

dakujem
dudus50
27. okt 2013
Ahoj, ja som robievala tak, že som si prepláchnutú ryžu uvarila vo vode (sem tam premiešaj, aby sa ti ryža neprilepila), dala do misky, pridala som UM mlieko, v tvojom prípade MM (množstvo podľa potreby, sama uvidíš), nechala ešte chvíľu odstáť (ryža ešte vsiakla trošku mliečka), pridala nastrúhané jabĺčko a večerná mňamka bola hotová. Dodnes ju robievam, no ryžu už teraz varím v normálnom kravskom mliečku. 😉
katy1979
27. okt 2013
Ja som varievala len vo vode s jablckom ci inym ovocim domakka a mlieko som uz nedavala.
salome_82
27. okt 2013
Ja som len poriadne rozvarila ryžu, varila som ju vo vode, a pridala do nej rozmixované jablko.
anjelicek26
27. okt 2013
Ryzove vlocky, jablcko na pare, trosku vrelej vody a hotovo. Nemalo by to byt velmi huste... my zatial davame bananovu - pol bananu, dve polievkove lyzicky ryzovych vlociek (alnatura napr.), vrela voda a hotovo. Zbytocne sa piplat s varenim ryze. Potom dokojis, netreba davat mliecne kase myslim.
kitty88
27. okt 2013
ja som si rozvarila ryzu vo vacsom mnozstve vody, potom cast vody scedila a rozmixovala som to spolu s uvarenym jablckom
mahulenka87
27. okt 2013
ja odporúčam kúpenú instantnú ryžovú kašu z bio obchodu. len ju stačí zaliať mliečkom či vodou. no a jabĺčko iba primiešať (rozmixované alebo najemno postrúhané/nadrhnuté)
mm22
28. okt 2013
@anjelicek26 a nema babo ziadne problemy z kombinacie banan/ryza? Rada by som to aj ja vyskusala,nasa ma 5,5 mes,len aby nebol problem s vyprazdnovanim 😕

Začni písať odpoveď...

Odošli