Akú pekáreň na chleba odporúčate?

mirka414
13. jan 2008

ahoj manzelik mi chce kupit pekaren chleba,mate ju niektora a aku znacku a typ doporucujete...dakujem

mucilienka
18. jan 2008

..... inak, aj ja by som si nieco dobre dala 😝 🤐

blka
19. jan 2008

Muci: také mám Moulinex XXl a jsem s ní nadmíru spokojená 😀 . Jen nepeču na odložený start, protože se mi míchání zdá dost hlučné, takže by mě to v noci asi probudilo. Chleba si upeču vždycky večer před spaním a ráno na snídaní mám čerstvý 😀 . Sice ne teplý, ale čerstvý. Aspoň nás nebolí bříško 😔 .

Kili: také si můžeš nechat v pekárně těsto jen umíchat a pak si tu vánočku uplést a upéct v troubě. Ale takhle to je bez práce 😀 .

Já jsem dělala už loupáčky (těsto a pak upéct v troubě) a byly mooooooooc dobroučké 😵 . Hnedka bych si dala 😀 😵

julia225
19. jan 2008

mame moulinex-super je... 😉

kili
19. jan 2008

tak ja už som povedala svokre a keď sa vrátim z nemocnice (čo bude o dva týždne), tak budem skúšať. Už sa moc teším 😵

lucinda7
19. jan 2008

ahojte 😝
tiež mám Moulinex Home Bread XXL a som maximálne spokojná 😵
robím v nej všetko od chlebíka,.rožkov,bagiet,žemličiek,vianočky,pizze,langošov,závinov,pizza rožkov cez šunkafleky a krupicovú kašu 😀 😀 😀
inak takáto diskusia fičí aj na Modrej streche 😵

malovani
19. jan 2008

Ahoj holky, já chci taky pekárnu a ten můj chlap nechce a nechce 🙄 😀

jmisa
20. jan 2008

malovani, můj chlap taky nechtěl, takže já hučím asi půl roku 😀 ale utloukla jsem ho argumenty, vyčíslila cenu za chleba atd. takže teď už jen chce ochutnat chleba z nějaký domácí pekárny, aby se tedy jako přesvědčil 😀

lucinda7
20. jan 2008

ja som si ju zeželalaal pod stromček 😀 😀 😀

mirka414
autor
20. jan 2008

malovani treba pouzit zenske triky... 😀 😵

dupinka
20. jan 2008

ahojte, my sme prisli k svokrovcom s napadom, ze si chceme kupit pekaren chleba a zistujeme cenovu efektivitu takeho pecenia chleba... no a dopadlo to tak, ze svokrovcov sme na to uplne navnadili a kupili si ju hned na druhy den 😀 su s nou spokojni, vraj ich 1500g chlebik vyjde aj s energiami na cca 20 Sk, tak si aj my nase rozhodnutie ideme zrealizovat.
Ako citam, vacsina z vas stavila aj na znacku,....

simula
20. jan 2008

tiez som zacala uvazovat nad kupou pekarne ,ale moj muz je zatial proti ,musim ho neako pracovat 😀
Nemate niektora pekaren TRION ,teraz je v akcii za 1799sk ,citala som ,ze je podobna ako VEGA. 🙂

dupinka
20. jan 2008

simula: kde je v akcii??

simula
21. jan 2008

dupinka, v SHADA , 🙂

magg
21. jan 2008

simula aj vegu mali v akcii za nejakych 1500 alebo 1300 v tesco, my sme ju kupili mame a je dobra

mirka414
autor
1. feb 2008

mam pekarnicku a chlieb je prima 😵 😵 .doporucujem.

kacka.va
1. feb 2008

Já v pekárně chleba spíš vidím tu výhodu, že když nebudu mít v neděli nic ke snídani, tak si udělám čerstvý chleba, jinak mi to nějak levnější než koupený chleba nepřijde. 🙂

mirka414
autor
1. feb 2008

kacka.va urcite to nieje lacnejsie,ale som na MD a svokor miluje cerstvy chleba tak preco mu ho nespravit a potom ta vona v dome,parada.skusim dnes vianocku.

lul
1. feb 2008

nam prave pred pol hodinkou prisla pekarnicka, uz sa velmi tesim na chlebik 🙂

kacka.va - tu aspon vidis, co davas do chleba. v pekarni ee

mirka414
autor
1. feb 2008

lul aj to mas pravdu praxovala som v pekarni a tie mysky vsade brrr.aky mas typ pekarne?ja som chcela moulinex ale nakoniec sme pre zaciatok kupili inu verziu,lacnejsiu a zatial spokojnost...

kacka.va
1. feb 2008

no to je pravda 🙂. I když ono se to zase nedá brát, že je levnější kupovaný, protože vždycky když se peče doma, tak to vyjde o něco dráž, než když to pekárny pečou jak na běžícím páse 😉

miluska.woolley
1. feb 2008

Holky, mne tam prave pipa pekarna ze dopekla. Voni to az sem, to mi zase bude po teplym chlebu spatne.
Tady v Nemecku paradoxne vyjsou ty hotove smesi stejne jako kupovat mouku a drozdi.

Holky, nechcete mi sem hodit receptik na tu vanocku nebo neco jineho sladkeho 😉 .

mirka414
autor
1. feb 2008

aj ja chcem dnes piect vianocku...

lul
1. feb 2008

mirka, my sme si povedali opacne - ze ked uz, tak poriadnu

http://www.pelia.sk/tov-domaca-pekaren-unold-68...

lul
1. feb 2008

a tu na MK v receptoch som nasla tiez temu o pekarnach aj s receptami:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mirka414
autor
1. feb 2008

lul ja viem chcela som moulinex tu xxl ale ja mam takeho manzelika ze ten hned vsetko kupy 😠 tak mi uz kupil notebook a musela som ho ist vymenit,lebo to bola katastrofa,malinkej miesto jednych pancusiek kupil 10parou 😕 a ked som mu povedala za pekaren tak sa popytal kolegou a tajne mi jednu ihned kupil 😵 😵 ale pre nas troch dospelych a malinku staci a ja som rada aj za manzelika aj za pekarnicku 😵 😵

m311293
1. feb 2008

Ahoj holky, máme pekárnu DOMO, maximální spokojenost. Pekli jsme v ní dokonce jakoby mazanec, jen byl hranatý. V Intersparu stojí hotová směs na chleba kolem 30Kč jsou z toho 2 chleby. Jinak výborné recepty jsou na www.recepty.cz

ene
1. feb 2008

Ode dneska jsem uz taky vlastnikem pekarny (Domo), prvni pokus o vanocku se moc vydaril. ALE

Pozor lidi! Nechodte ted na stranky http://www.pekarny.unas.cz/, nekdo je nejspis hacknul a maji tam trojskeho kone (virus, co odesila hesla..). Pokud jste tam ted nekdy byli a nevyskocilo na vas okno od antivirove ochrany, radeji si nechte projet pocitac antivirem.

mirka414
autor
1. feb 2008

ene mne sa take nieco ako trojsky kon ukazal 😠 co mi hrozi?kamarat mi spravil nieco cez kasperskeho antivirus no aj tak by som vedela rada viac.dakujem.

ene
1. feb 2008

Pokud se ti to ukazalo, znamena to, ze ti zafungovala antivirova ochrana a je to v poradku. Kdyby se nic nedelo a pustilo te to dal na stranky bez jakehokoliv upozorneni, tak se ti nejspis vir usidlil v pocitaci. Jedina ochrana je pravidelne aktualizovat antivir (vetsina antiviru, ne-li vsechny, se aktualizuji samy, pokud jsou tak nastaveny).