• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

BIO zelenina a ovocie. Kde kúpiť čerstvé v Bratislave?

26. januára 2017 
@debnickari máte rozvoz aj v nitre???
6. nov 2014 o 21:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitam vsetko, ale kuknite si aj froufrou.sk :slight_smile:
6. nov 2014 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .Síce som od Ba 70 km ale na leto budeme mat Bio zeleninu .Hnojíme iba so zihlavovov vodov .A pouzivame iba kurací hnoj .Pracujeme s Permakulturov uz 3 rok .Ked ma dakto záujem mozem poslať tel cislo .
18. feb 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri bio si nemôžete byť istí nikdy, pokiaľ si to sami nevypestujete..tento článok vám vrelo odporúčam http://wopss.sk/2015/02/jan-slinsky-zelenina-je-zelenina-a-bio-je-len-znacka/
24. feb 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilocka Ahojte koceny, ja uz kupujem len cez internet... zvykla som z trhu ale tomu clovek nemoze verit :/. skuste www.svetbedniciek.sk, oni maju aj mimi bednicku pre deticky, ja som vzdy uplne spokojna :slight_smile:
14. mar 2016 o 12:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mám super skúsenosti so službou www.biokurier.sk :slight_smile:)) mili chalani, ceny sú v poriadku, vozia rovno domov (maju niekolko miest na západnom slovensku) a malému tiež chutilo od nich..su aj na FB https://www.facebook.com/biokuriersk/
2. júl 2016 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donna11 v Nitre funguje www.biokurier.sk ja ich poznam z BA a sú super
2. júl 2016 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo ja som biokuriera skúšala ked sme bývali v BA, ale oni ani ten popis na webe nemajú taký presný, ani fotky, a príliš dlhá čakacia doba na rozvoz, nemajú to tak dobre urobené ako www.svetbedniciek.sk , u nich to mám rýchlejšie (do 2 dní u mňa ,,čo je super) a oveľa väčší výber majú... pre mňa zatiaľ naozaj naj.. @natkap odporúčam fakt
3. júl 2016 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak máte niekto záujem o domacu zeleninu ozvite sa mi.
26. okt 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donna11 ja tiež objednávam s www.lokapetit.sk , chodia aj do Nitry
26. jan o 12:45  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok