Boli ste spokojná s fľaškou Avent?

danusskaaa
11. nov 2011

baby-mamicky, ktore pouzivali/pouzivaju flasky AVENT, boli ste spokojne? pripadne doporucte nieco, co je vhodne pre novorodena?

shaga
8. máj 2012

ano velmi som bola s flaskou spokojna 😎 hlavne dcera 😎 😎

mbrnakova
18. máj 2012

my máme aventky od narodenia, všetko, fľašky, dudle, odsávačky.... a používame to denne, dokola umývame už skoro dva roky a stále sú ako nové, fľašky tie medené a nočné dudlíky so svietiacimi úchytmi sú absolútne neprekonateľné...🙂)

lubicakovac
18. máj 2012

@danusskaaa čo sa týka fľašiek vo všeobecnosti, je to na dieťati, bo ked ty budeš chcieť avent a on nie nič s tým neurobíš, môj ju nechcel vôbec, tak sme išli na LOVI a na ne nedám dopustiť.

a čo sa týka ako celkovej propagácie Avent, je to čisto o značke a biznis, na ktorom zarábajú, ved si zober, že na akých fľašiach si vyrástla ty, tam nebolo nejako z čoho vyberať a nič ti nie je 🙂 ale to je len môj názor, lebo potom tu začne niekto do mna kričať že to nie je tak 🙂

kaby
18. máj 2012

ja som s flasou Avent nebola spokojna.... bola som dost sklamana z nej. Najlepšie sa mi osvedcili sklenene flasky zn. Nuk

beruska9561
18. máj 2012

úplne najzdravšie sú sklenené fľašky, my sme používali aj Avent, ale časom zašli a vyzerali ako špinavé, pri druhom dieťati si určite nebudem zaobstarávať žiadne "umelinky", ale sklo.

carmella
18. máj 2012

aj ja som bola velmi spokojna

poleva
18. máj 2012

jednoznačne MAM

sandrikacsg
18. máj 2012

Ja pouzivam AVENT skoro od narodenia, kedze som kojila 3tyzdne a som spokojna. Dokupovala som len nove cumliky s väcsim prietokom podla veku. Inak vydrzi snad vsetko, aj vriacu vodu bez problemov.

mat_ka
23. máj 2012

baby a co hovorite na tuto vychytavku ?
http://active-one.sk/flase-na-vodu/55-kid-kante...

nerezova flasa a avent dudel. tak tato urcite spinava nebude.
potravinarska nerez - cista ako sklo a nerozbitna.

jaruska6
23. máj 2012

Nie, mali sme rôzne verzie cca 4 druhy a všetky mi tiekli a tečú, akurát mám z nich nervy ☹

lovesista
23. máj 2012

ja mam iba Avent flasky a ani jedna mi netecie. nosim ich aj v kabelke. su vyborne.

brisilda
23. máj 2012

@danusskaaa ja som maleho kojila do cca 14 mes. a pouzivali sme flase tommee tippee a dodnes ich pouzivame ....aventku maly nechce a to ich mam doma az az 😀 treba skusit a uvidis co Vaneske skor zapasuje ......ale pokial kojis tak by som ziadnu flasu nedavala ....cajik by som davala skor cez striekacku

petraxy6
23. máj 2012

Tak ja ako tehu som bola anti Avent 😀 😀 😀 . Potom mm kúpil štartovaciu sadu a sterilizátor, ešte stále som bola proti a mám ich už 8ks 😀 😀 😀 Nedám na ne dopustiť 😎

kikatko
23. máj 2012

od narodenia iba avent a nad mieru spokojná. na SR su dost drahé a tak si ich vozím zo zahraničia.inak spokojnost na 1000%

halienka
23. máj 2012

Takisto obrovská spokojnosť s Aventom, ešte som dokúpila sadu Via pohárikov aj s nádstavcom na cumeľ, čiže dajú sa použiť aj ako fľaša na pitie a neskôr na príkrmy, zamrazovanie, zohrievanie, vodotesné, proste úplne super.

babenqa
20. sep 2012

My sme boli aj sme velmi spokojni celkovo so znackou AVENT 🙂

moukuska
20. sep 2012

od narodenia pouzivame aventky a sme spokojni s nimi.

anika159
20. sep 2012

My mame NUK first choice hlavne kvoli dobremu tvaru cumlikov.

1234lubka
20. sep 2012

NIE, pretekala mam NUK first choice-max spokojnost

timeafazekasova
20. sep 2012

My to tiež používame, a som s tým veľmi spokojná 🙂

kocurikova1
10. aug 2014

avent nespokojna tommee tippee ako tak yoomi plne spokojna

jul17
10. aug 2014

aj my sme absolutne spokojni no to co vydrzali a este stale vydrzaju klobuk dole