Cestovná stolička na jedenie. S akou máte skúsenosť?

jcn
18. jún 2010

mam 13 mesacnu dcerku a chystame sa na navstevu k svokrovcom a rodicom (nezijeme v SR) a neviem ako vyriesit sedenie malej za stolom. Doma sedi s nami v detskej stolicke, takze krmit ju na rukach, ako mi to vsetci navrhuju, ze co vlastne riesim, ju neviem. Na internete som nasla niekolko cestovnych stoliciek, ktore by sa hodili, jedna je dokonca nafukovacia. Nemate s nejakym modelom dobru osobnu skusenost???? Dakujem za info.

lalus
18. jún 2010

http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

známi majú toto a používajú ju aj doma 😉

tigri
18. jún 2010

my mame tiez cam smarty a som maximalne spokojna, jednoducha obsluha, je naozaj lahka a skladna, rychlo sa priputava...pouzivame ju momentalne hlavne pre starsiu 3rocnu dcerku, lebo doma riadne nedociahla na stol a mladsia dcerka isla do jej jedalenskej stolicky.... a je to super aj ked ideme do restauracie na obed...ja osobne som na nej nenasla jedinu chybicku 🙂

jcn
autor
20. jún 2010

dakujem za info dievcata 🙂

tutifruti
20. jún 2010

My máme tu nafukovaciu... a bola super....je spratná a nosili sme ju pre istotu všade.... 😉

luciferova
21. jún 2010

nikto?

cka
23. jún 2010

Ahoj...
my mame cestovnu stolicku z ikei, obycajnu bielu, kde sa daju odobrat hozicky, rozlozit pultik a sedadlo a cestuje s nami stale...nosime ju uplne vsade a to dost cestujeme. A aj doma ju pouzivame, mala je v nej spokojna. Stoji cca 18 euro, dobra cena a vykon. Skus pozriet.

tonko_babymarket
24. jún 2010

@luciferova
ja ti odporúčam ako cestovnú túto: http://www.hoppop.eu/hoppop.html#/en/products/t...

morzsi
24. jún 2010

@jcn
ahoj ja mám napredaj cestovnú stoličku za 5 eur + poštovné je síce staršia ale výborná dá sa zložiť do väčšej igelitky
nové moderné kt teraz vyrábajú sú v látkovom prevedení a stoja 10990 forintov tj v prepočte na naše ex. koruny 1100 Sk tieto stoličky sa dajú zakúpiť v maďarskom tescu
upínajú sa na dosku stola tak ako " mlynček na orechy" - šróbom
moja je vlastne taká že dve gumové tesnenia z dola a dve zhora priliehajú na dosku stola , a váha dieťaťa ich k sebe tlačí . mne vlastne táto stolička doma zavadzia , necestujem a jednu drevenú stoličku mám doma, a kovovú
u našich a veľmi starú v kt. boli ešte jej deti ( bratranci a sesternice ) u mojej tety ak chceš možem ti ju poslať

sophie1981
24. jún 2010

@luciferova ja sa ti viem vyjadrit k prvej stolicke.....je fakt super.....my sme ju pouzivali v uk namiesto klasickej, malá mala stale pri stole jej sedak na klasickej stolicke...nezavadzia doma, nezabera miesto, cestuje sa super, ak sa stravujete niekde kde sa stoluje.....k tym zavesnym.....zazila som ich ako au-pair.....mne to dost vadilo a stale som sa bala, ze keby bol stol mensi, tak to dieta vahou prevali vsetko.....sedak bol makky a mala som pocit, ze malu pri dlhsom sedeni bolia nozky, kedze jej volne trcali, nemala sa o co zapriet, pripadne nozku vylozit.....k tej prostrednej...s takou som sa stretla len na obrazku......ja by som vybrala tu prvu.....ale kazdy podla svojho gusta.....niekomu vyhovuje zasa ine.... 😉

luciferova
24. jún 2010

@tonko_babymarket to sa mi nejak moc nepozdava, my ju chceme pouzivat aj doma ako normalnu (kvoli nedostatku miesta). vedel by si mi poradit este nejaku inu?

@sophie1981 vdaka za radu. celkom sa mi pozdava. este to musim nastudovat. diky za nazor 🙂

martuska1711
7. júl 2010

ahojte,
skuste cosi taketo: www.totseat.com alebo si vygooglite totseat alebo mobiseat 🙂))

jahody11
22. apr 2013

mate niekto doma sedacku TOTSEAT?????????

alisa80
1. jún 2014

vrelo odporúčam vsetkym mamickam ako cestovnú: http://www.babyparadise.sk/produkt/tuc-tuc-cest...

zajkobojko
10. feb 2015

ahojte poradite co najlahsiu jedalensku prenosnu stolicku ktora sa zmesti do kufra do lietadla? dik.nepredava niekto?k.

prasiatko30
10. feb 2015

@zajkobojko ziadnu v kazdej normalnej krajine uz maju jedalenske stolicky na poziadanie - neviem si predstavit trepat s dietatom v lietadle este aj stolicku i ked cestovnu - zbytocnost.

mirreckall
10. feb 2015

my pouzivame takuto - Sack'N Seat, dá sa vložiť do vrecka asi 10 x 10 cm, niekedy ma stol vysoko, ale to vzdy poriesime, nieco pod nu dame 🙂

charlie1980
10. feb 2015

Boze Kriste! Ja sa divim, ze tie deti pred 50 Rokmi neumreli od hladu, ked sa chodilo na Varburgoch a auto zdochlo niekde v 13.dedine!

zajkobojko
11. feb 2015

Dievcata ... my sme chodili pod stan autobusom ani ten varburg sme nemali...ale mam male dvojcata a este tretiu dserku...mozno si viete predstavit..ale kto nezazil nepochopi ako si tym ulahcim....a tri stolicky mi nikto neponukne.kde sa da kupit s ack seet v sr?dik.k

evka8756
29. apr 2015

Ahoj jednoznačne odporúčam http://www.mojanjelik.sk/p/prenosna-detska-stol... Je vhodná pre deti od 9 mesiacov do 3 rokov. Prenosná stolička, ktorú možno ľahko rozložiť, zložiť a preniesť kamkoľvek potrebujete vďaka praktickej transportnej taške. Ideálna na cesty a výlety. Nastaviteľná do piatich výškových polôh( 6– 18 cm nad stoličkou) Trojbodový systém bezpečnostných pásov a podnos bezpečne zaisťujú dieťa. Polstrovanie z umelej kože možno odňať a očistiť vlhkou handričkou. Praktická transportná taška je súčasťou balenia . Protišmykové podložky na spodnej strane stoličky, ktoré sú v kontakte so stoličkou. Upevnenie k stoličke pomocou popruhov.

annak2
9. mar 2017

@zajkobojko
@zajkobojko dobrý deň našla som váš komen už starý ale aj tak vás chcem poprosiť aké prenosné stoličky ste kúpili pre dvojčatká ja mám 10 mesačné a práve to riešim ďakujem za odpoveď pekný deň