Detské piškóty. Kde ich dostať kúpiť?

junovka
3. mar 2008

detskepiskoty
Mate s nimi skusenosti?Neviete, kde ich dostat kupit? 😉

duricova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
junovka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata79
17. mar 2008

Maminy, pouzivate niekto ryzove piskotky Baby mum - mum?
Vraj je ich dostat v Jednote a su bez vajicok. Stretla som dnes kamaratku, mala jej ich zuzlala, tak nam jedny darovala na skusku.
Maly mi odhryzol z oboch koncoch, ale odhodil piskotku prec. Vam chutili?

susika
24. mar 2008

ahojte. tak toto by zaujímalo aj mna. my sme ich ešte neskúšali, ale rada by som neičo , nech sa malá trochu "zabaví" 😀

lusil2005
24. mar 2008

no ja uz mozem s istotou povedat - ako ste tu pisali o tych kukuricnych chrumkach tak som ich skusila dat malej, a teraz je na nich uplne zavisla. ked vidi ze sa hrabem v tom sakli, zacne skackat a viskat a vyzera jak tesne pred infarktom... uplne sa ide zabit za nimi.

mimakro
24. mar 2008

Aj my máme závisláčku na nesolených kukuričných chrumkách 😀 Minimálne jedno vrecko musí doma byť.

susika
24. mar 2008

tak zradte, kde ich kupujete. ja som ich u nás nevidela. a ked, tak iba tie solené.a tie jej isto nedám 😒

kalo
24. mar 2008

To jsou takové ty velké, ve velkých pytlících, co prodávají v obchodech s racionální výživou???

trixi
24. mar 2008

Ano, su take ako velke napuchnute husenice a predavaju ich v takych velkych sackoch. U nas ich maju v Bille, ale tie nesolene su ako je oddelenie chleba a bezlepkove potraviny, solene su medzi chipsami. A este ich maju v jednom mensom obchode tiez pri chlebe, ale uplne dole. Treba sa na ne spytat. Ja som ich tiez hladala, kym som ich nasla 😉

alami
24. mar 2008

susika - ja som synovi zvykla dávať na "zabavenie" v kočíku na cestu jablko - celé. Mala som postarané na celú cestu. Keď som ho vybrala pod ním vždy boli vyžužlané šupky 😀 , tie vypľúval
Aj tieto nesolené chrumky som dávala, ale ako viete, tie nie sú na dlho, rýchlo sa v puse rozpustia a potom som nestíhala podávať nové 😉

smary
24. mar 2008

baby tie kukuricne sulance,co vsetkym malym detom tak chutia,su sice zlozenim neskodne,ale vraj sposob ich vyroby je dost "divoky"(priznam sa citala som o tom viac,ale moje mozgove bunky v materstve odumieraju a tak si uz presne nepamatam,co ma tam tak velmi zarazilo),ale ja ich nekupujem,ani kupovat nechcem,ak ste si vsimli,tak ich nemaju v oddeleniach s detskymi vyzivami a viete preco? no pre to,ze pri vyrobe detskej stravy musia byt dodrzane nejake technologicke postupy a tu dodrzane nie su...nemyslim si,ze su nejake extremne nebezpecne,ale podavala by som ich iba vo vynimocnych pripadoch,napriklad mam kamosku,ktora ich pouziva len na ukludnenie jej dcerky,ktora nerada cestuje v autosedacke,takze ich pouziva len na cestach,alebo tak... 😉

zuzula28
24. mar 2008

Ja som čítala jednu publikáciu o správnom stravovaní a stolovaní dieťaťa a okrem pre nás známeho zákazu robiť dieťaťu z jedenia cirkusové predstavenie...divadlo a opičky v takom množstve, že aj zabudne, že vlastne niečo prehĺta, tak ďalšia závažná dietetická chyba je, že učíme detičky "vyjedať" blbostičky v kočíku...Dieťa má mať pevný režim (vrámci možností), čím si zvyká aj do budúcnosti na pravidelné rozumné stravovanie a nie jedenie všeličoho, všeljako, všelikde...takže náš krpček chodí a aj bude chodiť von bez rožkov, keksov, kukuričných pandráv a podobných vyhrýzačiek a bez pardónu sa rázne poďakujem aj maminám ochotným obdarovať moje dietko nejakou zbytočnou "dobrôtkou" na cestu...Dieťa má chápať, že sa papá za stolom a za stôl sa ide preto, lebo sa tam papá... 😉 Maximálne fakt tak nejaké ovocie...akože olovrantujeme vonku...

ria80
25. mar 2008

Ahoj,můžete napsat něco víc o těch rýžových piškotech?Já zatím Michalce nechci dávat lepek,ale chtěla bych jí něco rozdrobit do dětské ovocné ýživy,připadá mi,že ji to málo zasytí.Prodávají se už hotové se sušenkami,ale tam je práě lepek.Tak něco podobného bez lepku.Jestli jste na něco narazily,dejte vědět.Díky

mata79
25. mar 2008

Susika, tie kukuricne slimaciky skus pozriet v obycajnych obchodikoch. Vo sietach ich asi nenajdes.
Ria80, chcem sa do Jednoty ist pozriet na obal, co to je zac. Ony zu v krabicke balene po 2 ks v sackoch. JE to super, ked ides von, nemusis brat celu krabicku. Len ona mi dala tiez len ten sacok s piskotkou. ALe nie su take klasicke piskotkove. Skor je to ako taka hrubsia oplatka a mavaju ich v oddeleni pre diabetikov. Tak to chcem pozriet, co pouzili miesto cukru.

martinaema
25. mar 2008

ria neskúšala si instantné ryžové vločky? Určite ich majú v obchodoch so zdravou výživou, ale u nás ich predávajú aj v norm. obchode.

maja22
25. mar 2008

Marek papá od konca siedmeho mesiaca sušienky hero baby prebioticum medové - jedine, ktoré poznám, že neobsahujú mlieko, len srvátku (má intoleranciu na laktózu) - dávam mu ich do ovocného príkrmu - 2 ks skoro každý deň... Obyčajné piškóty som mu hneď dávať nechcela - kvôli vajíčkam aj cukru - zdajú sa mi dosť sladké... Ale rozmýšľam, že keď dojeme práve načatú krabicu spomínaných sušienok- to bude o nejaké tri týždne, dám mu už aj obyčajné piškóty... Asi 2x ich už jedol a chutili mu... Jemu chutí takmer všetko. Ale začína si vyberať. Dnes večer odmietol jesť ryžovú broskyňovú kašu, tak som mu dala grahamový rožtek s trochou perly, aby sa mu to ľahšie glgalo a zbaštil to jedna radosť... Som za správnu výživu, ale nie až moc prehnanú... Podľa mňa môže mať dieťa problém, keď sa mu niečo podá príliš skoro, ale aj vtedy, keď papá "veľmi zdravo", tzn. nenavyká si na nové chute, zloženie a pod. Pomaly ho chcem privykať na "všetko", ale s mierou, samozrejme... Tie nesolené kukuričné chrumky chutia aj nám. Celkovo je to malý hladoško a neviem si prestaviť, čo by som mu mala dávať, aby som ho zasýtila, keby som sa držala tých prísnych pravidiel. Beztak som mala dva mesiace pocit, že je dokolečka to isté... Maminy, ktoré tak všetko sledujete, poraďte, nechám sa poučiť... 🙂

A ešte: aký je rozdiel medzi tmavým a bledým grahamovým rožkom?

ria80
26. mar 2008

Ahoj,ty ryžovgfé vgločky zkusím,podíám se po nich.Musím najít něco,čím by se daly sušenky nahradit.
Mata79,budu ráda,když se podíváš,jak se to jmenuje,nechala bych si to objednat.
Jinak myslím,že mezi tmaým a světlým rahamem není rozdíl žádný,ten tmavý je asi dobarvený,oni to tak dělají.

vlasa
26. mar 2008

baby,tie ryzove piskoty obsahuju aj cukor,ale aj plnotucne mlieko,tak sme ich nekupili ☹ maju s tromi prichutami,zeleninove,mrkvove a ciste.vyzeraju dobre,ale pozor na zlozenie.my ficime na kukuricnych chrumkach nesolenych,su fajn.a citala som,ako sa vyrabaju,nic strasne,dokonca ich lekari odporucaju detom od pol roka,tak pohoda.

klaymanova
27. mar 2008

ahoj.mozem dat mojej babinke Turciansku piskotu? su vraj tiez dobre neviete nahodou? vdaka

niega
27. mar 2008

Rio, a co obyčejné bílé burizony - nadrtit je lžičkou, možná i změknou v přesnídávce. Pokud se nepletu, je to jen extrudovaná rýže bez ničeho.

kalo
27. mar 2008

maja22: to si napsala hezky... 🙂

junovka
autor
27. mar 2008

klaymanova, ato je aka Turcianska piskota? 😕 😕 este som o nej nepocula 😒

ria80
27. mar 2008

Niega vidíš,to je dobrý nápad,nechám je trošku rozmočit a půjde to.Zkusím to.
Ty piškoty Turcianské taky neznám

niega
27. mar 2008

Rio, dej mi pak, prosím, vědět - taky to pak oprubuju. Vy budete takovej můj pokusnej králík 😎 😀 .

klaymanova
27. mar 2008

nieco podobne ako slatincke ale len okruhle som videla a chcel som dlhe

zofka82
28. apr 2008

Ahojte, som tu nova a tak len citam... ale chcem pridat skusenost s piskotami Baby Mum Mum... pytali ste sa na ne... ja mam s nimi zatial len pozitivnu skusenost, malemu ich davame uz od pol roka a velmi mu chutia. Vobec neobsahuju vajce a nie su mastne, praveze su pecene bez tuku a nie na tuku. Dokonca chutia aj nam. Slatinske som este neskusala, aj ked reklama ma zaujala, no je tam tiez vajce... a tie baby maju fakt prakticke balenie a nemrvia sa.

vocko3
5. máj 2008

ahojte, my mame radi tie hami safari. klasicku piskotu nechce ale chcela by som vyskusat tie slatinske. len neviem kde ich dostat. kamoska dava malemu aj nejake kukuricne chrumky ci ako sa to vola, take ako hadiky zlte, take nadychane. mate s tym skusenost? davate to drobcom?

kasis
5. máj 2008

Ahoj Moni 😉 ,
Slatinske piskoty aspon u nas dostat v Hypernove pri klasickych a zlte kukuricne chrumky nesolene v Bille pri Bio vyrobkoch, velke balenie zladuje krpec za cca meciac

susik77
5. máj 2008

baby, neviete nahodou, preco je na piskotach Opavia, ze je to vhodne az od 3 rokov?Ja som to malej davala uz teraz v 8 mesiacoch. Nevidela som tam nic extra skodlive...Porovn. som zlozenie s piskotami vhodn. od 6 mesiacov a je to rovnake 😕

junovka
autor
5. máj 2008

susik, netrap sa s tym 🙂 ...odkedy sme zacali papat lepok, tak kupujem Nelinke keksiky od BEBE jemne, to su take kominkove, obsahuju vraj cerealie 😉 Kazdy den dostane jeden keksik 😅