Dojčenské fľaše Mam

nanka2910
22. júl 2012

ahojte, aké máte skúsenosti s dojčenskými fľaša MAM? Rozmýšľam nad ich kúpou, tak som zvedavá na recenzie. Chcela by som si ich kúpiť do výbavičky v prípade, ak by som nekojila a pozerala som, že majú 160 ml a 220 ml. Viac sa mi pozdávajú ako fľaše AVENT, tak poraďte kto ich máte. Tiež rozmýšľa aj na cumlíkmi MAM. Len neviem koľko kusov, keď je to tam odstupňované podľa veku? Ďakujem

janka196
22. júl 2012

@nanka2910 ahoj ja na flase mam nedam dopustit. takisto cumliky. tie antikolikove so srubovacim spodkom su uplne uzasne. super sa cistia 🙂 ja som si na zaciatok kupila v akcii boli 2 kusy 160 ml. jednu som pouzivala na cajik a druhy pripadne na mliecko ked som bola mimo domu. teraz ako je drobec vacsi tak mame 330 ml na cajik. a cumliky tie co svietia v tme jednoznacne su na nezaplatenie v noci 😀

hradnapani
22. júl 2012

@nanka2910 ja som bola najprv spokojna, ale po niekolkokych vyvareniach sa to silikonove tesnenie roztiahlo a flasa mi zacala tiect. Mozem to uz len vyhodit, lebo nahradne tesnenia sa na ne asi nerobia, aspon ja som nenasla.
To mi na tejto znacke dost vadi, ze sa nedaju dokupit ani nahradne naustky na pohariky pre vacsie deti.
Ak ich niekto nasiel predavat a da vediet, budem rada!

graceful9
22. júl 2012

@nanka2910 ja mám tie natikolikové s tým šroubovacím dnom a môžem len a len odporučiť,,,,,výhodou je ľahká údržba a parná sterilizácia 🙂