Dvojročná dcérka nemá chuť do jedla

miriam7979
2. júl 2022

Ahoojte prosim bralo niektore z vasich deticiek Peritol dlhodobo?
Lebo dr. Ze musi byt pauza ked sa doberie balenie 2 mesiace…
Ako sme to dobrali mala my zas absolutne nic neje ked tak si len zobne velmi malo 3 krat si da do pusy aj to nieco a koniec…vydrzi cely den aj na jednom jogurte…pit pije…bude mat 2 roky a od kedy sme na prikrmoch tak katastrofa neje riadne skusala som vseliake vitaminy aj B-komplex ale nic🤷🏼‍♀️Jedine nam zabral peritol…ja uz som taka nestastna z nej … niekedy si poviem kaslem nato nech neje ked bude hladna naje sa, ale potom ma chyti smutok ze vsak ona vydrzi o hlade…poradte prosim co take este skusit na chut do jedla alebo co snou? 😳🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Dakujem 🌸

bbebe
2. júl 2022

tu sa pripnem. mam to iste :-/

ildiko36
2. júl 2022

@miriam7979 ja som bola rok na peritole ked som bola mala🤣uz mam vyše 40r, cely zivot som bola kosť a koža a teraz neviem po 3.pôrode schudnúť..
Mojmu synovi zabral..ale som obcas davala aj pediakid.
Teraz su horučavy a neže jesť ale ani piť nechce.Dnes sme akurat zacali pediakid..

koteska83
2. júl 2022

@miriam7979 naša ma uz 10 , nic neuživala ale tiez bola nejedak a aj stale je. Stale je chuda a tiez to zacalo prikrmami ze ich odmietala , ona dokonca ani len jogurty nechcela. Teraz zje jogurt ale len fantaziu s cokoladkou alebo obycajny biely s ovocim nakrajanim a ovsenymi vlockami. Ked nastupila do skolky kazdy den som pocuvala ze tam nechce jest. Z chlebika si len odkusla a uz bola najedena , obed to tiez povedali ze papa ako vrabček ze len si dzobne. Tiez som bola z toho na nervy. Ked sme isli do restauracie stacil jej kopcek ryze🤣 krvne vysledky vzdy mala dobre tak som to prestala riesit. Nastastie ovocie ma rada . Na desiatu jej davam len ovocie lebo inak rohlik , chlebik, keksiky to donesie domov naspet. Ale uz to zacina byt ovela lepsie s jedenim. Ma rada cestoviny a vzdy som jej davala jedlo take aby sa jej jedlo samej dobre, ze som ju nekrmila od roku a pol ze nech si dava sama do pusy. Moja mama hovorievala ze aj ja zo sestrou sme boli take. A teraz nemam problem zjest nieco. Ak je zdrava tak podla mna netreba riešit.

lucita1505
4. aug 2023

@miriam7979 dobrý deň, ako ste na tom dnes...moja 2,5 ročná dcera to iste...u nás ani nepije...takže je to ešte horšie... peritol sme vysadili a zas nič ale ze nič neje....som z toho už na prasky ja v noci nespim z obavy co bude cez deň jest, co jej mam dat aby jedla...neje pečivo zeleninu alebo jablko ovocie uz vôbec nie....melon takisto pluje