Koľko čaju má piť mesačné dieťa?

carmella
14. aug 2011

malu už prikrmujem..

juliana301
29. nov 2016

pacia sa mi vsetky komenty ,ale mame mesacneho synceka ,krmeny je UM a az teraz sa nam stava ze malicky sa budi skor ako po 3 hodinach a mali sme uz aj prvu prebdenu noc kvoli bolestiam bruska.Tak sme mu robili slabucky cajicek fenikel,rasca,aniz a toto mu davame tak asi 10-15 ml medzi papanim ale nie stale ho chce a nie stale vypije vsetko .Uz sme pri bolestiach bruska davali eptumisan L co je pre dojcene deticky a naozaj to pomohlo a sme naozaj radi ze to preslo .Preto sa priklaman nazoru cajik alebo vodicku ano ak je dietatko krmene UM a nie kojene 😉

malymyis
25. apr 2017

@azarijka ale ved z Um susi a zapeka, cajik potrebuje

azarijka
25. apr 2017

@malymyis pozeram ze reagujes na moj prispevok z r 2011, som aj zabudla ze som tu nieco pisala 😀

malymyis
25. apr 2017

Ved aj ja som si az potom vsimla datum 😂

peterko_473
14. máj 2017

vy kravy a máte plišoveho medveďa alebo babätko,tieto rozumy si nechajte pre seba a nie ich posielať do éteru

senseless
11. júl 2017

Mam mesačne bábo a ako boli teraz horúčavy tak mi vobec nespal len kakal plakal a pytal prsnik tak jasne že som mu ho dala...lenže on ho pytal každú chvilku niekedy aj každých 15 minut. Aaaa chlapčiatko mimochodom za mesiac pribralo kilo takže teoria že mam zle mlieko alebo že nemam mlieko laktačnej sestre nevyšla.... A tak som po náročnom prebdenom (aj ja aj bábo) vikende išla k pediatričke a odišla som som odtial počastovaná že je samozrejmé bábätkám v horučavách dávať vodičku lebo malému som takmer uhnala dehydratáciu lebo z mojho mlieka len papal a tak sa naplnil plynmi že aj svaty espumisan bol na to malo. Bruško jeden velky balón. Tak mi povedala že dávať prsnik každé dve až tri hodiny a pomedzi to ak si pyta tak par glgov vodičky ale maximalne pol deci, deci a pri každom kojeni 28 kvapiek espumisanu. A malý je už v poriadku.