Môže jesť 8 mesačné dieťa párky?

vittoria7777
20. okt 2013

ahojte dievčence,potrbujem poradit.Môj syn ma osem mesiacov papame skoro všetko ale nie som si ista ci by som mu mohla dat párky..dávate svojim deturencom?

reni93
21. okt 2013

@nice202 neviem ci to patrilo mne, kedze ja som spomenula, ze moja miluje ovocie a zeleninu. bude mat dva roky a jedine co naozaj medzi mojim mliekom rada zje je ovocie a zelenina. neviem co je na tomto konstatovani bitie sa do hrude...tolko utocnosti, kolko je v niektorych zenach je pre mna az nepochopitelne. vela lasky a pohody prajem.

nice202
21. okt 2013

@reni93 ? pisem vseobecne, ale ked sa ta to tak dotklo....

zukuvi
21. okt 2013

ako my vravime, mlete potkany - parky :D urcite nie!

zukuvi
21. okt 2013

@blackcat8885 Gabika, ani kuracie radsej nie,nam uz ho ani dokt.neodporucila, obsahuje najviac svinstva hormonov atd... my sme kuracie uplne prestali kupovat.ja viem vsade su hormony,ale kuracie je najhorsie

blackcat8885
21. okt 2013

@zukuvi tak možno z nejakého biochovu aj ked sa ťažko zháňa.Ja mäso nejem vôbec a keby bolo na mne tak ani malý by nejedol ale tak chlap s tým nesúhlasí

reni93
21. okt 2013

nedotklo, lebo to bolo uplne odveci. len som sa pozastavila, aki su niektori ludia zlomyselni. a naopak, bola si velmi konkretna, preto som reagovala. maj sa..🙂

zukuvi
21. okt 2013

@blackcat8885 no my na jar kupujeme sliepocky,takze bude bio 🙂 aj kozie mliecko, pridete si niekedy pon hej? 🙂

blackcat8885
21. okt 2013

@zukuvi ani nehovor,kozie mlieko sa chcem malému zohnať ked bude mať rok 🙂

dejnas
21. okt 2013

@katka1981 lenže tu na MK sa pojem "supermatka" používa vo výsmešnom kontexte.... jedna vec je striktne "tabuľkové" mamičky a iná vec je zdravý "sedliacky" rozum s ohľadom na pocity a potreby dieťaťa 😉
áno - toto je fórum pre mamičky a mali by sme si tu radiť a pomáhať ... ale ak niekto nemá jasno v takých elementárnych veciach a položí takúto otázku, tak žiaľ, mal by očakávať, že sa mu možno ujde aj nie najprívetivejšia reakcia 😒
nečítala som úplne celú diskusiu, ale predpokladám, že sa nenašiel nikto, kto by zakladateľke, jej potencionálny stravný počin odobril.... niektoré reakcie boli možno tvrdšie, no aj tak tu nie je zas na mieste vysmievať sa z "premúdrelých supermatiek" a pod., len preto, že ony v tom jasno majú 😉
a opakujem - ja sama nemám tabuľky dôkladne naštudované, neživíme sa výlučne BIOvýrobkami a úplne sa dokážem povzniesť aj nad spomenuté "pribináčkové" témy, ale toto už bolo asi moc aj na mňa 😅
a tie tabuľky by som zase až tak nebagatelizovala - vidieť, že niektorým mamičkám by prišlo vhod preštudovať si ich, aspoň orientačne, aby mali prehľad - teraz to fakt nemyslím ironicky, ale v dobrom 🙂