Môžem dať 4 mesačnej prvú mliečnu kašu?

petrah9
19. aug 2011

Ahojte,chcem sa spýtať. Moja dcéra má o 4 dni štvrtý mesiac,chcem sa Vás spýtať či jej už môžem dať prvú mliečnu kašu ? ako ste to robili vy ?

sisaha
19. aug 2011

@petrah9 zalezi ci este kojis. Ak ano, tak by som ju kasou zatial nezatazovala. A takisto zalezi ci je s tvojim mlieckom spokojna, alebo jej uz nestaci a chce viac... napisala si malo info 😉

petrah9
autor
19. aug 2011

@sisaha ahoj nekojím už :ˇ( ale chceli by sme vyskušať prvu mliečnu kašu od nestlé kedže papáme Bebu tá je tiež od nestlé,

sisaha
19. aug 2011

@petrah9 podla mna je to este skoro, take 2-3 tyzdne by som pockala, ale ked to chcete velmi vyskusat, tak mozte ako veceru. MOzno ti bude aj lepsie spat.

alami
19. aug 2011

@petrah9 je to ešte zavčasu, ak si vyslovene nevyžaduje tým, že je stále hladná a videla by si, že jej mliečko nestačí.Ako ti píše sisaha, počkala by som aj ja tie 2-3 týždne. Kludne aj 4 týždne. Potom , ak už teda nekojíš, môžeš začať s príkrmami (kojené deti až po ukončenom 6 mesiaci). Ale začínať sa má zeleninkou, nie kašou. Zvykne si na sladkú chuť a môže ti potom zeleninu odmietať.
pre viac info skús pozrieť tu
https://www.modrykonik.sk/forum/zaciname-prikrmovat/prve-prikrmy-mu-vobec-nechutia/


murinka
19. aug 2011

ja by som pockala do polroka.aj ked nie je kojena nemas sa kam ponahlat 🙂