Mrazenie príkrmov

25. jún 2023

Ahojte, mrazite prikrmy? Zatial robím len zeleninove bez mäsa, napríklad mrkvu a zemiak viem kúpiť menšie, ale takú brokolicu ci karfiol ani nie.. A mne to nechuti ze by som si potom zo zbytku urobila nejaké jedlo.. Rozmýšľala som ze by som urobila viac prikrmu a zamrazila, no neviem ci sa to môže, aká bude chuť atď.. Vy ste tu skúsenejšie tak si nechám poradit☺️

petamich
25. jún 2023

nemrazila som prikrm ale zeleninu - nakrajala som si na kocky, brokolicu/karfiol rozdelila na ruzicky, dala do tych zatvaracich sackov a do mraznicky a potom som len vybrala odsypala kolko potrebovala a uvarila prikrm

viestta
25. jún 2023

Okrem zemiakov mozes zmrazit vsetko, najlepsie uz uvarene a po porciach. Zemiaky po zmrazeni nie su ani jedovat, ani nejadle, len maju inu konzistenciu.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona92101
25. jún 2023

Kup si silikonove zasobniky na lad,tam si zvysny prikrm nadavkuj,zamraz.mozes si potom ked budes potrebovat vylupnut kocky,rozmrazit a zohriat.
Ja som takto vzdy uvarila viac,najma v zaciatkoch zjedla fakt minimum,po par dnoch som 1 kocku rozmrazila a skusila opat ci nebude chutit.kazdy zamrazeny prikrm som do cca max 2 tyzdnov minula

autor
25. jún 2023

Ďakujem pekne 🤗