Odkedy dávať malej olej do príkrmu?

ladybirdie
10. sep 2013

Čítala som, že treba dávať do príkrmov rastlinný olej, no neviem odkedy. Zeleninu už pekne papá aj s maskom, no zatial olej som nedávala.

brumka
10. sep 2013

ja som davala kvapku olivoveho oleja uz od prvych prikrmov najlepsie do mrkvicky lepsie sa vstrebavaju vitaminy. po roku mozno troska skor stipku soli nie na chut ale pre minerali

nikolet_89
10. sep 2013

ja som malej davala od pol roka bud maslo alebo olivovy olej striedala som, a vzdy jednu lyzicku

saska.t
10. sep 2013

od prveho prikrmu,kedze vitaminy a mineraly su rozpustne v tukoch a tym maju moznost vstrebat sa,bez tukov to nejde, je jedno ci je to olej (najlepsie za studena lisovany) alebo Maslo (zivocisne) len nie umela Rama a margariny tohoto typu 😉

sense
10. sep 2013

mne povedali ze odvtedy odkedy zje celu davku, t. z. ze uz po prikrme nedostane mlieko....a najlepsi repkovy olej....

stanislavao
10. sep 2013

v zivote som olej detom do jedla nedavala. Pokial bolo jedlo, ze tam olej mal byt, tak ano. omaslovit zemiacky, ryzu varit normalne aj s olejom, ale inak nijak specialne. a rastlinne masla nep[ouzivam vobec od vtedy, co som sa docitala, co to vlastne je.

dejka77
10. sep 2013

Uz ti odpovedali. Ja len dodam, ze pouzi urcite bud maslo alebo extra panensky olivovy olej. Ziadny slnecnicovy, repkovy, ramu a ine blbosti.

cerez
10. sep 2013

Od úplného začiatku. A najlepšie to vystihli dievčatá brumka a saska.t