Odmietanie fľaše s UM

sadika
16. júl 2018

ahojte baby,moja mala mi odmieta flasu,uz 5 mesiacov sa trapime...nechce ani mlieko ani vodu.Vyskusame vsetky flase,vaetky cumle,vsetky UM ...ako ste to zvladli? Chytili sa potom na poharik? PS: mame 7,5mesiaca

evittam
16. júl 2018

@sadika Prikrmy? A poharik.

bets
16. júl 2018

Treba prikrmovať, v tomto veku uz mala ovocný, zeleninovo-masový a kasu, mlieko sme uz postupne redukovali. My sme mali veľký problém s pitím mlieka ale materského, nepila dost od narodenia, dojčila som s cievkou, ked to nešlo, tak este tým špeciálnym pohárikom od medely. Ked uz mala prikrmy, tak som mlieko uz neriešila, brala som to tak, ze niektoré deti nemusia mlieko ako ja napr. od roka mlieko nedám do úst, ani moja svokra 🙂 neskor asi v 2r. si sama začala pýtať mlieko, uz klasické kravské, a to uz bola naučená piť z hrnčeka.

sadika
autor
16. júl 2018

prikrmov mi zje,ale malo.vodu tiez omieta

babi81
16. júl 2018

@sadika a kojila si?ak ano vyskusaj lansinoh flasko moja len z nej pila sme mali doma zbierku vsetkych moznych znaciek

anjelik1678
20. okt 2018
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

Mali sme to tiež tak, nakoniec som skúsila vymeniť značku UM a bolo po probléme...očividne mu to staré nechutilo ani trochu.

anulienkalenka
23. okt 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@anjelik1678 A ake mlieko sa vam prosim osvedcilo? Ja uz som zufala...

mrkvicka060
23. okt 2018

Ja mam tiez podobny problem. Maly vodu z flasky vypije, aj redsiu kasu, ale UM ani za nic. To ked zaciti, tak vypluva, zlosti sa, place. Vyskusala som uz 4 druhy UM a ziadne nechce. Este ho kojim, ale zachvilu potrebujem odstavit, no neviem ako, cim mam to nocne krmenie nahradit. Vodu v noci nechce, iba prso. Potrebujem, aby si nejako zvykol na to mlieko z flase ako na krmenie. Mate nejake tipy, prosim, ako na to?

anjelik1678
25. okt 2018
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

Za nás sunar prémiový, iný som potom už nekupovala sunar.sk/dojcenske-mlieka-premium/