Papkáme málo

petrapod
16. okt 2018

Hľadám u Vás povzbudenie. To že mala je veľmi málo to nie je jediná viem ,ale všetko tak strašne rozmrvi .na večeru zie štvrtku chleba asi !!!to je málo. tak ho rozmrvi že ani neviem koľko zie a koľko povysávam;) keď nechce chleba rožky co jej mám dať na večeru;) ???? Dik

beky1813
16. okt 2018

Kase, polievku, jedlo z obeda.

petrapod
autor
16. okt 2018

@beky1813 len všetko je mixovane. A chcem aby už začala jesť aj normálne veci má 1 rok.

beky1813
16. okt 2018

@petrapod tak napr.polievka ma v sebe vestovjnu, mrkvu, ta nemusi byt mixovana, zemiakova kass tiez len popucena, do kase pridat napr. popuceny banan

petrapod
autor
16. okt 2018

@beky1813 ďakujem

veronikazoja
16. okt 2018

koľko vlastne spapá počas dňa? Ak nechce chlieb či pečivo, tak skús jogurt, kašu alebo polievku. Prípadne aj moja dcérka mala obdobie že pečivo nechcela, tak som ho nakrájala na "pipky" (prijateľne veľké kúsky), natrela maslom či syrom a ponapichovala ako jednohubky, síce sa pri tom s tým hrala ale všetko spapala. A čo sa týka toho mixovaného tak mne dcéra mixované asi tak do 15 mesiacov a potom popučené, prípadne mäsko na mini kúsky pokrájané

miriam439
16. okt 2018

@petrapod A čo tak skúsiť sedieť pri nej počas večere a kŕmiť ju tým chlebom, aby nemala možnosť ho celý zmrvit? Má len rôčik, podľa mňa sa ešte nemusí vedieť sama najesť.

lubik87
16. okt 2018

@petrapod moja čo chytí do ruky to rozmacka a potom to zbiera a pchať do pusy..dnes zjedla na obed 6 fazuľ :D na raňajky ale pol chleba z maslom a syrom nastrúhaným , olovrant rozmixované kaša z jablka a banánu a piškót obed tie fazule večer už nechcela nič jedla.iba tvrdý syr čo som jej dala do.ruky..viac ho je na zemi 🙂 pomedzi to pije mliečko...tým chcem povedať že veľa toho nezje ale krásne priberá..bude mať 10 mesiacov a už sama chodí takže energie minie dosť...včera mala.na večeru krupicu ..tak spapala asi 6 lyžičiek a dovi dopo ...ale syr , paradajky a ovocie a zeleninu dá vždy 🙂skús niečo z toho aj ty ;)

siska25
16. okt 2018

@petrapod Moj ma 1 r a 4 m a tiez nepapa pecivo. Teda davam mu ho do ruky a obcas trosku spapa, ale viac je rozmrvene okolo neho. S maslom nechce vobec. Len suche a v obchode to ma sko zabavku, aby vydrzal sediet. Donedavna som mu vsetko mixovala, vobec nechcel jest ani len miny kusky. Teraz pomaly zacina aj nemixovane, len popucene.

siska53
17. okt 2018

@petrapod stale su to prikrmy! Davaj mixovane, moja od roka mixovane nechcela a nebolo to bohvieco, kedze bez zubov sa jej "nase' jedlo tazko zulo,syn bol.skvely papkac,no on tiez mixovane jedol dlho,kedze tiez zuby nikde.. v roku a pol mali ledva 3-4zuby.. ak.ti pije mlieko a mixovane zje, neriesila by som to. Ak je ok,nie je malatna..

siska53
17. okt 2018

@petrapod a v roku na veceru mavali vzdy kasu. Vlastne maly jedaval na večeru kasu do 3 rokov. Chcel to,co je ho vtedy rocna sestra. A ta bola tiez pomerne mizerny jedak,ale lubila mliecko,v tom case sa dojcila,tak pila na požiadanie.

petrapod
autor
17. okt 2018

@miriam439 no veď ja som vždy pri nej. Skúšame sa hrať, pozerať, zaujať. No asi musím byť len trpezlivá a skúšať. Chvíľu na ňu niečo platí porom ju to omrzí.

petrapod
autor
17. okt 2018

@siska53 no aj pri prvom som dávala len kašu. Len ona keď ma kašu väčšinu noci sa mi potom mrvi prevaluje.

petrapod
autor
17. okt 2018

@siska53 je živá až moc . Preto podľa mňa moc nepriberá. To čo zie ona spali. Ďakujem

evkano1402
17. okt 2018

@lubik87 aj moj dal vcera 6 fazul a na veceru asi 3 🙄

mmoni89
17. okt 2018

Ja ti poradim ze pokial nieco je,nieje casto chora a celkovo nevyzera ze by jej nieco bolo ,neries.Starsi syn bol a je takyto jedak stale a ma 4,5roka.Uz som to prestala riesit lebo to nema zmysel.Ma 14kg a mladsi skoro 3rocny 13 kg.Tento boj som vzdala 😁

myj
17. okt 2018

Moja ma 14mesiacov a od asi 10mesiaca nic nemixujem,od pol roka ma zuby,ved je to uz velke dieta.Na veceru,prazenicu so syrom a kuskami rozka,alebo chleba,to sa spoji a dieta ho ani neciti,alebo telacie parky davam,vyzivu s piskotmi,karfiol s masom,zemiaky na kocky s mesom,spagety s mlet.masom a syrom,omacky od vymyslu sveta,rizoto,toho je naozaj vela,dam jej to na jej stolicku a dava si sama jedlo,nieco je aj na zemi jasne,zaprplana,ostatne jej davam ja samozrejme tekute,su aj polievky so slyzami,chleba rozok mozes dat do omacok.

matazirafa
17. okt 2018

@petrapod aj ty papkas malo? Tak si pridaj na tanier.

lubik87
17. okt 2018

@evkano1402 no hh🙂 šetria rozpočet ale ničia nervy 😌

petrapod
autor
17. okt 2018

@matazirafa no je to u nás zmena lebo sme veľký jedaci. Netrápim sa preto skôr ma to vie vytočiť no čo narobím je moja aj keď je taký nejedak a babros🙂🙂