Parný čistič Zeppter - skúsenosti a cena

zuzulik236
1. nov 2015

ahojte mam zaujem o kupu parneho cistica zn zeppter ocenila by som akekolvek info skusenosti / cena dakujem 🙂

stary_ujco
1. nov 2015

Kúp si ho v lidli, keď bude akcia... Za desatinu ceny zepteru. Nechápem, kde sa u nás berie také to povedomie o kvalite ich výrobkov. Všade inde sú porovnateľni s teleshoppingom a ešte do toho ten smejdacky model predaja,kde ti tlačia kupu ponorneho mixéra za 250 eur...

zuzulik236
autor
2. nov 2015

@stary_ujco made in lidl nic moc zatial ziadna dobra skusenost a je jedno ci su to ponozky alebo hocico ine co som tam kupila... sorry ☹

stary_ujco
3. nov 2015

Ved v poriadku, lenze v lidli stoji parný čistič 19.90 a nie 199...

zuzulik236
autor
3. nov 2015

@stary_ujco ved hej a po prvom pouziti skonci v kosi = z mojho osobneho pohladu vyhodene peniaze...

zuzulik236
autor
3. nov 2015

@stary_ujco skoda myslela som si ze najdem serioznu oddpovedd...

stary_ujco
4. nov 2015

Aku serióznu odpoveď ešte ocakavas. Zepter je to isté ako lidl, len v bledoruzovom. Akurát za 10x vyššiu cenu.
Takže ak veci z lidlu považuješ za odpad, nad zepterom tiež neuvažuj. Aspoň viac ušetríš.
Ak si čakala, že ti tu napíše nejaká majiteľka zepteru že je spokojná a to ta presvedčí na vyhodenie tak veľkej sumy, tak budiz. Ale to isté ti píšem len ja, akurát, že o lacnom výrobku, ktorý splní tú istú robotu za zlomok ceny. Jediná nevýhoda je tá, že sa nebudeš môcť pochváliť, že máš na Zepter.
Ešte raz z inej strany: ak nechceš lacnotu, nekupuj. Ale za draho nič lepšie nedostaneš.
Ak uz chceš turbo parametre, nájdi si na webe napríklad profi priemyselné čističe od karcheru. Nižšie rady vynechaj, to je lowcost, ale tie vyššie uz za niečo stoja. Cenovo plus mínus Zepter, kvalita a výkon úplne inde...
Ale opakujem, ak nejdeš riešiť trojposchodovy dom do každého milimetra plochy, tak na vyčistenie mastnoty okolo sporáka bude stačiť aj mašinka za 30 eur