Poraďte prvý príbor

tiika
25. júl 2022

Ahojte. Aký pribor pre malé dieťa, ktoré začína jesť samo by ste odporučili? Je nejaká značka, typ, s ktorým ste boli spokojne?
Mala som predstavu o kovovom s hrubšou plastovou rúčkou. V obchode som sa nevedela rozhodnúť. Lyzica mi prišla dosť široká a plytká, neviem, ako by sa s ňou malej naberalo.
Teraz mame malinku umelú, no jej dávam takú fajn čajovú. Akurát možno kvôli rúčke sa jej to až tak nie moc dobre drží.
Ďakujem za všetky rady a tipy.

viestta
25. júl 2022

Normálny nerezový detský. Na začiatku plastovú lyžičky, lebo s nou viac sermoval ako jedol. Keď začal triafat plnou lyžicou do pusy dostal kávovú nerezovou, potom detský nerezový.

vani190493
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
25. júl 2022

nas chce tie co mame my... je uplne jedno ci pribor, ci hrncek, ci jedlo, on proste nechce detske ale nase 😀 aspon usetrime 😂 len neviem co s tym kvantom co uz mame doma, vyhodene peniaze...

malebiele
25. júl 2022

@tiika my mame mushie, ale je to len lyzica a vidlicka a s nimi som velmi spokojna 🙂

andreatytler
26. júl 2022

@tiika Urcite kovovy, s tym sa ovea lepsie nabera ako plastovym. My mame tento z Ikea. Ale lyzicka sa mi zda prilis siroka. teraz ked ma 2 roky radsej pouzivak klasicku cajovu.
https://www.ikea.com/sk/sk/p/smaska-3-dielna-su...