Prevárať mlieko 2 - ročnému dieťaťu?

saskia.chester
1. dec 2009

prevarat mlieko 2 rocnemu dietatu?

zanetak
15. dec 2009

no praveže nechce ani kakao, niekedy aj celý týžden nechce mlieko, ani sunar a potom ho zrazu vypije. už len ked vidí flašku s mliekom tak začne panikáriť 🙂

renuliq
16. dec 2009

no vraj su aj take deti, co vsetko mliecne odmietaju..jedna moja znama mala podobny problem a vyskusala dat malemu Actimel a to zabralo..chutil. Neviem ti v tomto viac poradit, pretoze nemam skusenosti, ale mozno sa najdu nejake maminy..

lienka79
18. dec 2009

ake mlieko,cerstve alebo trvanlive?
cerstve ano a trvanlove netreba ani mensim, ja som nidky nepervarala krabicove,nakolko je uz pasterizovane.cerstve,koli mikrobom,urcite ano

ninka123
19. dec 2009

Ahojte, pripajam sa, nevidim dovod prevarat krabicove mlieko, moja dcerka funguje na cerstvom kravskom, takze to prevarame... Teraz este kojim, dufam, ze vydrzim co najdlhsie...
Len sa chcem vyjadrit k dehonestacii MM... Mamicky, ktore mozu kojit, su tie stastne, a tiek, ktore napr. kvoli nejakemu zdravotnemu problemu nemozu a krmia UM, neskor mliekom urcite MM nedehonestuju a nie su obetami reklamy... Tot moj nazor...

bihan
19. dec 2009

Ninka, ak si narážala na môj príspevok, tak som nehovorila o dehonestácii MM voči UM... ale o tom, čo písala filomenka ako zaručenú info, že MM už po 6m neobsahuje dostatok živín pre dieťa.. ale mlieko určené pre teliatka určite áno 😉
Diskusia o MM vs. UM tu nemám miesto, lebo sa bavíme o neupravenom kravskom mlieku.. v tomto prípade MM vs UM vychádzajú takmer za jedno 😉

dudduli
21. dec 2009

ja si myslim,ze prevarat dvojrocnemu dietatu mlieko je zbytocne.moj krpec ma rok a pol a kravske krabicove mlieko pije uz od osmeho mesiaca a nikdy som mu ho neprevarala.papa vsetko co aj my a moc mu to chuti.akurat kvoli nemu menej solime.