Pripravujete príkrmy na pare alebo na vode?

candii
18. mar 2016

Ahojte chcela by som sa informovať ako pripravujete príkrmy... či na pare.. vo vode.. a keď na pare či sa oplatí si kúpiť parný mixer od Aventu..

lauricka
18. mar 2016

Celkom sa mi paci parny hrniec. Ten parny mixer moze byt dost maly. Ved na pare je zdravsie pre celu rodinu. Mam taky poschodovy parny hrniec velky. Jedlo z neho je chutne.

dominika6
18. mar 2016

Ved uvar polievku a zmixuj ponornym mixerom

siska53
18. mar 2016

@candii normalne vo vode a obcas som naparila. Ja pouzivam tlakove hrnce. A nasledne som rozmixovala.

juhseverzapad
18. mar 2016

Uvar a rozmixuj. To stačí. 🙂

candii
autor
18. mar 2016

Dakujem za rady 🙂

alias313
18. mar 2016

@candii ja mam ten parny mixer od aventu.malej tam uvarim na 2- 3 dni.myslela som si ze to bude zbytocnost,ale je to neskutocne perfektna vec.varim jej v tom uz 5 mesiacov.

zuska2001
18. mar 2016

ako ktorú zeleninu, niečo sa na pare urobí rýchlo - tekvica, brokolica, ale mrkvu varím vo vode, to by dlho trvalo

sardinka335
18. mar 2016

Ak plánuješ parné ,,oné,, používať len na prikrmy, tak sa to podla mna neoplatí - dalšia rároha do domu a nie je to lacná zaležitost. Ja uvarim v malom hrnci, rozmixujem ponorným mixerom a je to hotové...

alexanotbad
18. mar 2016

ja mam ten parny mixer od Aventu, super vec. Na pare je ovela zdravsie, ovocie aj zelenina si zachova ovela viac vitaminov. potom len otocis, mixujes a hotovo. Minimum spinaveho riadu. Za mna ANO.

meluela
18. mar 2016

@candii len neviem ci to varenie v plaste (aj ked tvrdia ze bez bpa) svojimi negativami neprevazi vyhody varenia v pare 😒

maykaaa1122
26. mar 2016

Ahojte, ja varim malej v parnom hrnci. Zelenina nebola nikdy tak krasne farebna na pohlad a chutnejsia, ako pripravena klasickym sposobom.
A chcem sa Vas opytat, davate detickam aj mliecne produkty, ako jogurty alebo termixy..?

juhseverzapad
26. mar 2016

@maykaaa1122 Od 4- mesiacov 😀

veronikafilip
26. mar 2016

Ahojte, Mixér od aventu super vec
Dnes som robila prvú parenu mrkvu ☺. Ale mala som ho už pri prvom synovi a je to veľký pomocník a prikrm ma neporovnateľnu chuť oproti tomu co sa varí vo vode. Inak aj pre zvyšok rodiny často varím na pare vo veľkom parnom hrnci rýchle chutné a hlavne zdravé.

candii
autor
26. mar 2016

@veronikafilip takze odporucate kupu.. ci to nie je taka zbytocnost a kupa len na nejaky cas..

veronikafilip
27. mar 2016

Ja som ho do toho roku a aj dlhšie používala každý deň. Aj teraz určite budem kým malý nebude papať to co my. Inak požičala som ho potom 2 kamoškam a nevedeli to tiež vynachváliť. Za mňa určite odporúčam.aj to mixovanie da sa úplne na kašičku ale potom neskor aj tak s kúskami veľmi dobre sa to reguluje.

gabika2580
2. máj 2016

Parný hrniec a mixér v jednom od Aventu by som nevymenila za nič na svete.. Okrem toho, doma mám ležiace starku, ktorá nevie prijať tuhú stravu. Tak ze v tom robíme aj pre ňu. Ale nevaríme dopredu na 2 dni. Som doma s malým, tak nám čas 🙂